BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331086 przez emka
:kiss: Gosiaczku Nie bójkaj się, moja 10 letnia znajoma miała to 2 razy robione i mówiła ze spoko!!! :) Tylko trzeba język podnosić do góry :laugh: Pamiętaj :) Serio mówiła ze nie ma sie czego bać, dlatego chcę mężula wysłać ... Uściski :kiss:

Gorla Aż mi łezka poleciała... duża ta twoja fasolinda :) Odpoczywaj i nie zamartwiaj się, powiem Ci ze ja Wiki leczyłam syropem z cebuli przez całe przedszkole... jedyne skuteczne lekarstwo, dzieki niemu uniknęłam leczenia antybiotykami. Spróbuj... Pokrój cebule zasyp cukrem i odstaw na kilka godzin, ja dodawałam jeszcze ząbek czosnku, po kilku godzinach zrobi się pyszny słodziutki syropek(tylko trochy śmierdzący), uwaga - wykrztuśny nie podawaj na noc!

Sylwka Bardzo dobrze że sie wypłakaliście, to jest potrzebne, utulam :kiss: :kiss: :kiss:

Izunia Dzięki za info :) Jeszcze jedno pytanko, czy przez całą ciąże , dzień w dzień będziesz musiała robić te zastrzyki, czy tylko do któregoś miesiąca? Słyszałam ze później jak brzusio urośnie to można robić w udo lub w ramie, ale nie wiem już kto mi to mówił, raczej nie lekarz... :) POzdrawiam i mocno zaciskam kciuki :kiss: :kiss: :kiss:

Majówka
:kiss:

Bidolku Super że już wszystko dobrze! :kiss: NIe polecam dzisiaj wychodzić z domu, tzn w mojej szerokości geograficznej jest zawirucha że drzwi urywa z korzeniami :laugh: i do tego deszcz ... masakra!!!

Chłopek pogłaszcz brzucholka, cudaśny i duży już, rośnie jak na drożdżach :)

Ajłonka Odezwij się!!!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331097 przez gosiak
Emka czyli mam językiem do podniebienia ta rurkę podnosić :unsure: :laugh: jak ma pomóc to spróbuję tak zrobić ;)

Bidolku to życzę jutro ładnej pogody na spacerek :side:

chłopek ładnie rośniesz pogłaskałam :lol:

u mnie @ już za rogiem, w tym cyklu tempki nie mierzyłam, ale dziś chciałam zobaczyć jak się trzyma no i jest nisko także @ chyba jutro zaatakuje, i doopa nawet dwie owulki mnie nie pomagają :( tylko jojka mi się przez to wytracają :S :( cycki tez już przestały boleć ehh do dupy jestem :( :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331119 przez Mirella
Gosiak, no walnę Cię jak nic, a u mnie od wczoraj @ szaleje, to nawet nikt mi nic za to nie zrobi, wiadomo że niepoczytalna jestem :P

Sylwka, to dobrze że umiecie płakać, to oczyszcza i pomaga się pozbierać. I tak dzielna byłaś :kiss:

chłopek, brzucholka pogłaskałam, a co mi tam, chociaż ja do czerwca wolę nie zafasolkować ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331192 przez Majowka
Gosiak, juz koniec cyklu u ciebie? Ktory to dzien?
Eeeee, na pewno sciemniasz :laugh: Czekaj w spokoju, nie denerwuj sie ta tempka!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331241 przez mesy
Vifi lekarz mi powiedział że LH to ja wysokie mam .. no ale mniejsza już z tym :laugh:
czekam na @ i zastrzyki idą w ruch :laugh: :laugh: :laugh:

gosiakowa nie wywołuj wilka z lasu !! :kiss: :kiss:

chłopek ale masz już duży bebol :laugh: :laugh: :laugh:


Sylwka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331249 przez Mirella
Gosiak ściemnia, ona nie ma takich krótkich cykli jak ja, nie słuchajcie jej ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331311 przez gosiak
27dc mam, więc to będzie cykl z tych krótszych ;) trudno nastawiam się powoli na nowy :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331315 przez Lacrijka
Dzien dobry na wieczór :kiss:
Gosiak - kcesz w ryło ????? :angry: :angry: :angry: Uwazuj, bo nerwa mam !! :angry:
Daj Ty ni mnie numera do Twojego starego, natentychmiast :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331318 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Dzien dobry na wieczór :kiss:
Gosiak - kcesz w ryło ????? :angry: :angry: :angry: Uwazuj, bo nerwa mam !! :angry:



za co znów :( a kto Cię wturwił :unsure:

nr: tysiąc pińcet sto dziwięcet :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331323 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

Dzien dobry na wieczór :kiss:
Gosiak - kcesz w ryło ????? :angry: :angry: :angry: Uwazuj, bo nerwa mam !! :angry:



za co znów :( a kto Cię wturwił :unsure:

nr: tysiąc pińcet sto dziwięcet :lol: :lol: :lol:


W ryło za to ze dupisz.. A wturwiona to z natury dzis jestem, czasem tak mam :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331324 przez gosiak
nic nie dupiem nic a nic :S taka prawda :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331329 przez Lacrijka
gosiak napisał:

nic nie dupiem nic a nic :S taka prawda :(


Nie lubie jak dawasz te smutne emoty :( Łepek do gory Maluńku, dawaj T witaminsy i nie dup, bezie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331330 przez Mirella
Gosiak, no chyba Cię jednak palnę, a nosi mnie dziś gorzej niż Lacrę, daję słowo!!! z nerwów połowe ciuchów wywaliłam bo uznałam że sa do d...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331332 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Gosiak, no chyba Cię jednak palnę, a nosi mnie dziś gorzej niż Lacrę, daję słowo!!! z nerwów połowe ciuchów wywaliłam bo uznałam że sa do d...


Nie wywalaj, wystaw na allegro !! ja juz pól szafy w tym roku sprzedalam a dzis wystawiłam nastepne, ludziska kupuja .. zawsze jakis grosik Ci wpadnie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331337 przez gosiak
Lacra a ile płacisz za sprzedaż na allegro? jeszcze nigdy nic nie sprzedałam a mam parę rzeczy do upchana

Mirella no to palnij ale wątpię czy pomoże :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl