BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu #331339 przez Mirella
to się nie nadaje na allegro, to się do niczego nie nadaje, szok że mi w szafie zalega w ogóle ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331347 przez Lacrijka
Mirella napisał:

to się nie nadaje na allegro, to się do niczego nie nadaje, szok że mi w szafie zalega w ogóle ;)


Mirell, Tys nieswiadoma tego co ludzie potrafia kupic hahaha

Gosiak - za szmaty to tak ok 5zł prowizji jest.. Jezeli dajesz aukcje bez ceny minmalnej to taniej.
Za motór jak teraz dalam to 25 zł.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331350 przez Mirella
Mam ohydną festyniarską kurtkę Crossa, wygląda jak z jeans z ceraty, świeci się jak latarnia morska, na ile ten badziew wyceniasz?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331352 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Mam ohydną festyniarską kurtkę Crossa, wygląda jak z jeans z ceraty, świeci się jak latarnia morska, na ile ten badziew wyceniasz?


hahaha, ej..dobra ! faktycznie masz zebany humor :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331353 przez monika63633
witam czy ktos jeszcze jest na forum??
;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331356 przez Lacrijka
monika63633 napisał:

witam czy ktos jeszcze jest na forum??
;)


Jestesmy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331358 przez Mirella
No mówię, mam humor palnąć kogoś, ktoś w potrzebie?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331359 przez monika63633
Witam!Mam pytanie od paru lat mam stalego partnera,ale od paru miesiecy zabezpieczamy sie do połowy.Ostatnio mialam miesiączke 24.02.12r i trwała około 5 dni.Dziś dostalam miesiaczke wczesniej i bardzo różową i taka wodnista(tzn.nie jest taka jak powinna moim zdaniem).A po ostatnim okresie cały czas bolały mnie piersi!Wspomnie o tym ze nigdy nie mialam tak,zawsze jak konczyła mi sie miesiaczka to piersi nie bolały!Co to moze byc?Prosze o odpowiedz!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331361 przez monika63633
mam pytanie ale zamiescilam je na koncu wypowiedzi:)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331363 przez sylwka727
chłopek śliczny brzucholek:)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331364 przez monika63633
Lacrijka napisał:

monika63633 napisał:

witam czy ktos jeszcze jest na forum??
;)


Jestesmy :)


to mozecie mi pomoc?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331365 przez bidol
Mirelcia - palnij mnie - bo ja jakaś śnięta dzisiaj :dry:

Lacra ma rację - ja takie aukcje robię że szok :silly: - po Sebie ciuszki sprzedaję i powiem Wam szczerze że kasa z tego jest - za paczkę ubranek spokojnie wyciągam ok 400zł.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331366 przez Lacrijka
monika63633 napisał:

Witam!Mam pytanie od paru lat mam stalego partnera,ale od paru miesiecy zabezpieczamy sie do połowy.Ostatnio mialam miesiączke 24.02.12r i trwała około 5 dni.Dziś dostalam miesiaczke wczesniej i bardzo różową i taka wodnista(tzn.nie jest taka jak powinna moim zdaniem).A po ostatnim okresie cały czas bolały mnie piersi!Wspomnie o tym ze nigdy nie mialam tak,zawsze jak konczyła mi sie miesiaczka to piersi nie bolały!Co to moze byc?Prosze o odpowiedz!


Moniczko, my lekarzami nie jestesmy.. To moze byc wszystko - od zaburzeń hormonalnych po ciąże.. Jezeli cos Cie niepokoi udaj sie do lekarza ...

Mirell- mnie mozesz palnac za zapas, nie zaszkodz hahahahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331367 przez monika63633
Wole sie kogos doradzic ja mialam beta-hcg robiona miesiac temu i nic nie wykazalo a lekarze twierdza ze to przez to ze jeszcze nie urodzilam,,,i kogo słuchac??/
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331370 przez monika63633
Lacrijka napisał:

monika63633 napisał:

Witam!Mam pytanie od paru lat mam stalego partnera,ale od paru miesiecy zabezpieczamy sie do połowy.Ostatnio mialam miesiączke 24.02.12r i trwała około 5 dni.Dziś dostalam miesiaczke wczesniej i bardzo różową i taka wodnista(tzn.nie jest taka jak powinna moim zdaniem).A po ostatnim okresie cały czas bolały mnie piersi!Wspomnie o tym ze nigdy nie mialam tak,zawsze jak konczyła mi sie miesiaczka to piersi nie bolały!Co to moze byc?Prosze o odpowiedz!


Moniczko, my lekarzami nie jestesmy.. To moze byc wszystko - od zaburzeń hormonalnych po ciąże.. Jezeli cos Cie niepokoi udaj sie do lekarza ...

Mirell- mnie mozesz palnac za zapas, nie zaszkodz hahahahaha

ja nie wiem jak to jest byc na poczatku ciazy i dlatego pytam...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl