BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 miesiąc temu #342400 przez mesy
Inso no wiadome haha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

agnesssa ode mnie też wygłaskaj brzuchola :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342412 przez gosiak
suwaczek tez pozwoliłam sobie odgapować :silly: :silly: :lol:


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342433 przez gorla
sylwka ściskam mocno kochana :kiss: :kiss: może faktycznie jak nie musisz to nie idz na te chrzciny. 2 dni po moim poronieniu męża kuzynka blizniaki urodziła, a stara czyt, teściow rozpływała sie jakie to słodkie maluszki itd. może głupio mówie, ale mnie szlak trafiał i i jiaa ochotę nakopać starej do doopy. A tak wogóle to cieszyłąm sie, ze im sie udało, starali się 5 lat, 3 razy poroniła, ma 38 lat. Leczyła sie hormonalnie, nikomu nie mówili o ciązy do 5 miesiąca, mieszkają we Francji :lol: akze nikt nie widział brzucholka

Vifi daj znac co z tobą??????

Tyle do nhadrobienia było, ze nic nie pamietam co czytała

gosiaku ty zboczenico :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lacra dziewuszka superaśna, jestem pod wrażeniem

Aguś zdrówka dla Emi :kiss: :kiss: :kiss:

Inso suwaczek fajny, zebyś go zamieniła szybko na inny :silly:

Jak przygotowania do świą??? U mnie powoli... zrobiłam bigos i galeretę :ohmy: warzywa na sałatkę sie ugotowały i zaraz jajca z liwką ide malować . bo mi zyć nie da.
Ale mi sie nie chce jak cholera :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: śpać bym poszła najchetniej

I schizy dostaje znowu, bo mnie cycki przestały boleć i brzuch jakby zmalał ..ehhhh a do gina za 2 tyg. dopiero.. boję się, ze brzuch zacznie znów boleć i już po ptokach bedzie :ohmy: :dry:

Póki co czas obiad robić , bo mi dziecko padnie z głodu :silly: ziemniaki i jajce w sosie musztardowym.. ja oczywiście ie jem, bo bym haftnęła
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342436 przez emka
Wesołego świętowania :laugh:

A każdej z Was po takiej gromadce życzę ....A co!!! :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342441 przez gosiak
no u mnie powoli też do przodu, szyneczki wędzimy :lol: :lol: serniczek czekoladowy w piekarniku- uwaga mój pierwszy w życiu sernik :ohmy: więc czymcie kciuki :blink: :lol: jutro jajca będę malować i dużo nie szykuję bo troche i moich rodziców troche u teściów.

miłego dnia :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342604 przez bidol
WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE

życzę Wan z całego serca II kreseczek i obyście następne Święta Wielkanocne spędziły już z Waszymi wyczekanymi dzidziusiami
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342685 przez @nulka
Wesołych Świąt Przyszłe i Jużmamusie :)

niech Wam ten wielkanocny zajączek w parze z barankiem przytaszczą spełnienie tego co dla Was najważniejsze:
dla Mamuś zdrówka ich maleństw a dla Staraczek - zdrowego, chętnego jajeczka :blink:

usunęłam swój suwak bo zaczął pokazywać bzdury :angry: zamiast w przód to on się cofał
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342694 przez ajłona
Cześć Kochane!!!!Wpadłam życzyć Wam upragnionych BEJBIKÓW!!!!Wesołych Świąt!!!!!!! Pamiętam o Was oczywiście i zaciskam kciuki tylko padam na ryjek już czasami i nie nadążam za Wami Parówki :P :P :P Witam nowe Staraczki, ściskam starą załogę i forumowe Skarbki małe ;) po świętach wpadnę na małe streszczenie sytuacji u Was ;)a ja już blisko mety i zaciskam nieco pośladki, w sensie boję ja :ohmy: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342700 przez madziaska
Wszystkiego co najlepsze babenki, upragnionych dzieciaczków przede wszystkim :kiss:
Ajłonka, to juz tuż tuż :) Trzymam kciuki Kochana :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342719 przez Asik
Hejka laseczki :D

Wszystkiego najlepszego moje kochane babolki :) zdrowia , szczęście i spełnienia wszystkich marzeń , każdej ze staraczek dzidziolka albo dzidziolków życzę w zależności ile która woli na raz :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342790 przez Agusia83
Dziewczynki, ja Wam rowniez zycze wszystkiego, co najlepsze w najpiekniejsze swieta Wielkiej Nocy. Przede wszystkim, zdrowia, dobrego samopoczucia i mnostwa fasoleczek :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: A jutro bardzo mokrego poniedzialku :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342977 przez Kajo
Hej dziewczyny!
Trochę późno się odzywam, ale nie miałam jak wejść na net podczas Świąt. Mam nadzieję, ze miło spędziłyscie Święta?
I jak zaczynamy nowy cykl starań? Widziałam, ze nie pozmieniałyście dat na staraczki meldunek :) Czyżby to oznaczało, że można już komuś gratulować :)
Mnie niestety dopało grypsko a zaraz zaczyam staranko ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342984 przez gorla
Święta i po swiętach :)

U mnie Oliwię też choróbstwo bierze :( rano zawiozłam ją do przedszkola, ale szybko ja odbiorę.

My święta przesiedzieliśmy w domu, wczoraj odwiedzili nas moi rodzice i brat z bratowa, rano teść a tak sie byczylismy jedlismy i oglądalismy filmy na necie :lol:

Wizyta u teściowej mnie ominęła, Marek sam złożył życzenia, mówiłam żeby zszedł z Oliwia jeszcze raz złozyc ale nie chciał i tyle... stara nie przyszła do Oliwii ani chrzestna ( Marka zaj** siostra) *uj im w doopę :angry: Jeszcze zostało odwiedzić babcię i Marka bratową, ale już czasu nie starczyło...
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342994 przez Kajo
gorla napisał:

Święta i po swiętach :)

U mnie Oliwię też choróbstwo bierze :( rano zawiozłam ją do przedszkola, ale szybko ja odbiorę.

My święta przesiedzieliśmy w domu, wczoraj odwiedzili nas moi rodzice i brat z bratowa, rano teść a tak sie byczylismy jedlismy i oglądalismy filmy na necie :lol:

Wizyta u teściowej mnie ominęła, Marek sam złożył życzenia, mówiłam żeby zszedł z Oliwia jeszcze raz złozyc ale nie chciał i tyle... stara nie przyszła do Oliwii ani chrzestna ( Marka zaj** siostra) *uj im w doopę :angry: Jeszcze zostało odwiedzić babcię i Marka bratową, ale już czasu nie starczyło...


No tak przy takiej pogodzie to bardzo łatwo było się załatwić. Dzis po świętach i wyszło ślońce :angry:
A jak się w ogóle czujesz? bo to już 2 miesiąc Twojej ciązy sie zaczął?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342999 przez gabi28
witajcie...


no wracam do was na dobre... potrzebowałam trochę czasu po przyjezdzie z Niemiec.Nie wiem czy wiecie,ale pracowałam przy opiece.Miałam bardzo fajną babcie,zżyłam się z nią... niestety stan jej zdrowia się pogarszał.Nawet już nie jadła,tylko sonde miala podłączoną... a trzy dni przed moim zjadem rodzina zdecydowała że ją odłączają od sondy.miała podawane tylko leki przedciwbólowe.Babcia zyła jeszcze 9 dni.Umarła... i wiecie... niby obca osoba,ale przeżyłam to bardzo.Rozumiem decyzje jej rodziny dlaczego tak postąpiła(takie było życzenie babci),ale cięzko bylo mi to zaakceptować...

mimo,że jestem w Polsce to myślami bylam tam przy babci..aż do wiadomosci,że umarła.

Teraz chcę szybko zapomniec,wrocic do rzeczywistosci.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl