BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 11 miesiąc temu #344034 przez chłopek
ginger gratuluje
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344037 przez JustynaZuzanna
ginger gratuluje
chłopek piękny brzusio,

mój brzuchol proze głaskac i sie zaraźać

ja to już tylko mogę głaskać obce brzuszki....

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344040 przez eash
pozdrawiamy :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344042 przez chłopek
eash a jak twój brzusio ?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #344049 przez agnesssa
Ginger gratuluję :) Wrzuć zdjęcie teściora :D

Chłopek Twój brzusio jest cudny :kiss: :kiss: Kiedy masz tą wizytę, bo jestem ciekawa czy Kornelcia, czy nie Kornelcia :silly:

Eash Buziaki dla Ciebie i brzuszka :kiss: Jak się czujesz :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344050 przez chłopek
agnessa 18 mam usg
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344056 przez Kajo
ginger06 napisał:

Cześć dziewczyny :)

Kajo nie wiem czy pamiętasz mój wykres temperatur wczoraj dołączyłam, nie wytrzymałam i zrobiłam test POZYTYWNY :D:D już byłam u gin następna wizyta 26.04 :D:D:D


Oczywiście , że pamietam :)
Ale fajnie :) gratulacje Ginger :laugh:

U mnie było podobnie z Temp ale test był negatywny :(
Bardzo się cieszę, że Ci się udało! :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344070 przez Kajo
Chłopek sliczny brzusio :) ja go wygłaskałam na monitorze :laugh:

Justyna to może się udało, okresu brak , piersi Cie bolą, nawet obrączka była na tak ;) Trzymam kciuki w takim razie i za Ciebie :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344083 przez JustynaZuzanna
niee, zapewne znowu coś się popsuło... normalka, tak zawsze jest po wizycie u gin kiedy usłysze że jest w miarę dobrze. Nie ma co się łudzići trzymać kciuki tylo zbierać na in vitro... może 3 podejście było by szczęśliwym

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344176 przez Kajo
JustynaZuzanna napisał:

niee, zapewne znowu coś się popsuło... normalka, tak zawsze jest po wizycie u gin kiedy usłysze że jest w miarę dobrze. Nie ma co się łudzići trzymać kciuki tylo zbierać na in vitro... może 3 podejście było by szczęśliwym


Oj, nie podchodź tak do tego. Już biedna przeszłas tyle w życiu, że teraz będzie już tylko lepiej. :kiss:

A swoją drogą ile kosztuje to in vitro? Mi ginek mówił, że jak przez 3 miesiące się nie uda to będę miała 2 inseminacje a później też in vitro. Mam nadzieję, że uda się wcześniej ;)

Dziś teścik owulacyjny pokazał już grubszą tę drugą kreskę, miałaś racje Mesy ;)
Teraz mam taki stresik, żeby nie przegapić tej owu jak w poprzednim cyklu , że M już za wczasu ciągne na przytulanko :woohoo:
M oczywiscie cały szczęśliwy i ogólnie podoba mu się całe to staranie, bo w końcu nie ma żadnych wymówek z mojej strony, że to głowa boli albo co innego :lol:
Jutro jadę do gina, żeby się dowiedzieć co z moimi pęcherzykami :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344184 przez chłopek
dziewczyny ja wam powiem tak na pocieszenie moja kolezanka dosc długo sie o dzidzie starała mieli miec inseminacje, a ostatnio mi napisała ze jest w ciązy w 9 tyg udało sie normalnie, wiec wam tez sie uda życze wam tego z całego serca
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344192 przez JustynaZuzanna
Właśnie wyszłam z pod prysznica i.... dostałam normalnej @
I tu mam do Was pytania:
1. czy w małpę mierzycie temp czy dopiero po niej??
2. ile mniej więcej kosztują paski do owu i ile ich tam sztuk jest?? Może głupie pytanie ale je się wykonuje tak jak ciążowy??

Kajo
no widzisz Twój się cieszy a mój załamuje, bo jemu coś się w dynkę stało i od jakiś 2 lat sex to dla niego kara boska, a wcześniej to się zachowywał jak królik :D:D:D

IV zależy gdzie robisz i jakie leki masz podawane, w Łodzi w klinice Salve jest to koszt ok 10tys zł, w Wawie (bodajże) Medica około 18 tys zł, w Krakowie ponoć cenowo jak w Łodzi, ale to jest jakaś nowa klinika. Także zależy gdzie trafisz. Tak naprawdę wszystkie te kliniki różnią się tylko CENA nie jakością, wiec Wawa nie ma sensu.
Inseminacja to koszt około 3-5tys oczywiście też zależy gdzie trafisz.

U mnie inseminacja nie ma sensu bo Dużego chłopaki są w miarę dobre to u mnie jest nie halo, że ją się powinno robić jak u faceta są jakieś problemy.

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #344195 przez Kajo
JustynaZuzanna napisał:

Właśnie wyszłam z pod prysznica i.... dostałam normalnej @
I tu mam do Was pytania:
1. czy w małpę mierzycie temp czy dopiero po niej??
2. ile mniej więcej kosztują paski do owu i ile ich tam sztuk jest?? Może głupie pytanie ale je się wykonuje tak jak ciążowy??

Ad. 1 Ja osobiście mierzę już przy końcówce okresu, w pierwszsym i drugim dniu nie, gdyż mam za mocne krwawienie. Mozna mierzyć, ale jak zaczniesz po miesiączce to też będzie dobrze.
Ad. 2 Paski do owu to koszt ok. 25-30 zł. Zalezy jaka firma, ja ostatnio przestawiłam się na Amil. Dla mnie są ok. Są też takie lepsiejsze :laugh: na ślinę i tutaj wygrywa chyba test Afrodyta. Te moje to stosuje się jak przy teście ciążowym czyli z moczu do pojemniczka i 4 krople do okienka. Najlepiej jak robisz je o stałej porze i najlepiej między 17.00 a 20.00. Czyli nie z pierwszego siusiania ;) Dobrze jest aby przed wykonaniem testu nie pić nic przez 2 godz, aby nie zaburzyć wyniku.

ps. Szkoda, że okres przyszedł :( . Mój M ma gorsze ode mnie wyniki ,więc pewnie inseminacja nas czeka. Oby jednak nie :angry:
ps. Mój właśnie jest jak królik :woohoo: Mam z nim urwanie głowy :lol:

Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344198 przez gosiak
JustynaZuzanna napisał:

Właśnie wyszłam z pod prysznica i.... dostałam normalnej @
I tu mam do Was pytania:
1. czy w małpę mierzycie temp czy dopiero po niej??
2. ile mniej więcej kosztują paski do owu i ile ich tam sztuk jest?? Może głupie pytanie ale je się wykonuje tak jak ciążowy??

Kajo
no widzisz Twój się cieszy a mój załamuje, bo jemu coś się w dynkę stało i od jakiś 2 lat sex to dla niego kara boska, a wcześniej to się zachowywał jak królik :D:D:D

IV zależy gdzie robisz i jakie leki masz podawane, w Łodzi w klinice Salve jest to koszt ok 10tys zł, w Wawie (bodajże) Medica około 18 tys zł, w Krakowie ponoć cenowo jak w Łodzi, ale to jest jakaś nowa klinika. Także zależy gdzie trafisz. Tak naprawdę wszystkie te kliniki różnią się tylko CENA nie jakością, wiec Wawa nie ma sensu.
Inseminacja to koszt około 3-5tys oczywiście też zależy gdzie trafisz.

U mnie inseminacja nie ma sensu bo Dużego chłopaki są w miarę dobre to u mnie jest nie halo, że ją się powinno robić jak u faceta są jakieś problemy.



Justyna pierwszy raz słysze o tak drogiej inseminacji...z tego co wiem jak się dowiadywałam u ginów to 600zł +leki+wizyty to wszystko ok 1700

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #344220 przez JustynaZuzanna
gosiak napisał:

Justyna pierwszy raz słysze o tak drogiej inseminacji...z tego co wiem jak się dowiadywałam u ginów to 600zł +leki+wizyty to wszystko ok 1700


Teraz to może i tyle kosztować, ceny inseminacji to mi koleżanka mówiła ale ona kupe lat temu robiła, obecnie ma synka w 1 klasie podstawówki.
Ja to od razu byłam wysłana na IV

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl