BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 tygodni temu #343183 przez JustynaZuzanna
Witajcie
ja się ostatnio nie udzielałam bo mam marny chumor, wszystko mnie denerwuje, wszystko mnie drażnij i wogóle jest wszystko do d*** i nie chce Was też drażnić moim chumorem.
Na szybko streszcze co się działo:
- w środe 4.04 test jakiś dziwny - wizyta u gin skierowanie na betę i usg
- w piątek 6.04 beta 2,5 (zawsze miałam 0,01), usg pokazało kolejną nową torbiel prostą niespełna 2cm, i stara endometrionalna 3,5cm tak jak było. śladów ciąży brak żadnych zmian
- z soboty na niedzielę 07/08.04 powinna być małpa której brak
- poniedziałek 09.04 - powtórny test jakiś dziwny znowu wyszedł

Planuje w przyszły poniedziałek powtórzyć bete chyba że @ przyjdzie.
Cycki od tygodnia wielkie jak balony, nie da sie dotknąć w staniku się nie mieszczą, brzuch napinkala jakbym miała @ zaraz dostać, a wciąż jej nie ma. Jedyne co mam od czwartu lekkie brązowe upławy - tak jakby się torbiel samoczynnie znowu czyściła...
Czyżby z 28 dnia cyklu zrobiło się 35???

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343213 przez gabi28
dzięki,za zrozumienie :*

Gosiak pytasz który dzien cyklu mam?? owulka :) więc działamy sobie z emkiem :) a co Ty bedziesz mieć robioną gastroskopie??
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343225 przez gosiak
gabi28 napisał:

dzięki,za zrozumienie :*

Gosiak pytasz który dzien cyklu mam?? owulka :) więc działamy sobie z emkiem :) a co Ty bedziesz mieć robioną gastroskopie??



o no to co tu jeszcze robisz? no ale jak działacie to dobrze :laugh: :laugh:
tak czeka mnie gastroskopia-podejrzenie wrzodów :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343227 przez gabi28
Gosiak... miałam robiona gastroskopie... i powiem szczerze... nieprzyjemne..ale można przeżyc... tylko,że drugi raz bym już nie zrobila... (przepraszam,nie chciałam straszyć)...

w aptece możesz sobie kupić test... i jak tam cos wyjdzie nie tak,to wtedy zrób gastro...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343229 przez JustynaZuzanna
a tam da się przeżyć gastroskopię, tylko się nie stresuj, i obyś trafiła na fajnego lekarza - jak mój kolega który jest gastrologiem opowiada pacjentom wtedy kawały żeby się nie stresowali.

byle by nie robili tak jak u nas w czewie robią tym samym sprzętem gastroskopie co kolonoskopie :D:D:

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343344 przez Insomnia
Melduję że @ przyszła wczoraj. Miłego dnia dziewczyny :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #343389 przez gosiak
Insomnia przykro mi :kiss:


Gabi spoko ja juz tyle się nasłuchałam o gastro że nie wiem czy z tamtąd nie ucieknę, chociaż głupio mi będzie bo wizytę załatwiała koleżanka mojej mamy, bo tak to bym do lipca czekała w kolejce...więc głupio było by zrezygnować...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343412 przez ginger06
Witam jestem tu nowa razem z mężem staramy się o dzidzię. Jestem ciekawa Waszych opinii na temat wykresów, przyznam że nie mam w tym dużego doświadczenia. Moje cykle to 27-30 dni. Teraz mam 35 i nadzieję, że się uda ;) Co myślicie o wykresie ?
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343423 przez Kajo
ginger06 napisał:

Witam jestem tu nowa razem z mężem staramy się o dzidzię. Jestem ciekawa Waszych opinii na temat wykresów, przyznam że nie mam w tym dużego doświadczenia. Moje cykle to 27-30 dni. Teraz mam 35 i nadzieję, że się uda ;) Co myślicie o wykresie ?


Jeżeli to 35 dc i okresu nadal nie masz to może zrób test albo Beta i będziesz pewna na 100%. Ładnie tempka Co skoczyła, chociaż teraz spadła do 36,80 to i tak na początku cyklu miałaś niższą, więc może i udało się:).
Ja też mierzę temperaturę ale teraz się mocno przeziębiłam i na nic moje mierzenie. 8 dc a ja mam 37.00 stopni:)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343429 przez mesy
Kajo a ty założyłaś w końcu ten wykres na sm ???
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343432 przez Kajo
mesy napisał:

Kajo a ty założyłaś w końcu ten wykres na sm ???


Cześć Mesy
Własnie to robię :)
Miałam zacząć dwa dni temu, jak mi sięskończł okres ale tak się przeziębiłam, że mam temp 37,00 więc chyba nie ma sensu tego wpisywać?
W ogóle to dziwny miałam ten okres, tylko 3 dni i koniec.
Zastanawiałam się czy brac od nowego cyklu CLO, bo jeszcze miałam marną nadzieję, że może jednak się udało, ale ostatecznie wzięłam. Nie długo pewnie będe miała owulkę, ale przy tym przeziębieniu nie moge nic zmierzyć. Także kupiłam dziś paski owulacyjne, może one mi pomogą.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343434 przez ginger06
Kajo w sobotę jeśli temperatura nie spadnie niżej to zrobię test :). Ja miałam na początku cyklu podwyższoną temp. bo też coś się źle czułam ale szybko przeszło. W takim razie jak się coś dowiem to napisze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343435 przez mesy
No to cooo i tak dawaj na sm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ryzykujesz... CLO bez monitoringu ?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343436 przez gosiak
Ginger no niby spada, więc trzeba czekać na rozwój sytuacji, trudno cokolwiek powiedzieć, skoro to już 35 dc to test ciążowy powinien już wyjść, więc myślę że to rozjaśni troszkę sytuację :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343437 przez Kajo
ginger06 napisał:

Kajo w sobotę jeśli temperatura nie spadnie niżej to zrobię test :). Ja miałam na początku cyklu podwyższoną temp. bo też coś się źle czułam ale szybko przeszło. W takim razie jak się coś dowiem to napisze :)


To trzymam kciuki i fajnie, że dołączyłaś do nas :)
Możesz dopisac się do listy na staraczki meldunek :) wtedy będziemy pilnie śledzić Twoje losy ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl