BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 tygodni temu #343471 przez Kajo
gabi28 napisał:

witajcie...

mam głupi problem... trochę wstydliwe to dla mnie..no ale kogo mam zapytać jak nie was.Przez 6 tygodni bylam w Niemczech więc żadnego seksu nie było.a teraz...tak dzien po zaczyna mnie piec... nie w środku..ale normalnie..jakby skóra... wczesniej tez tak mialam po dlugiej przerwie. Nie mam ochoty na seks,bo to glupie pieczenie... mam uczulenie na męża??


Ja też mam takie pieczenie, nawet ostatnio gina zapytałam czy może jestem uczulona ;) Ale ginek powiedział, że spokojnie i nie muszę się tym przejmować. Po prostu mamy inny odczyn pH i dlatego tak szczypie. Chociaz mnie to bardziej w środku, a nie na zewnątrz. Skóra na zewnątrz Cię piecze?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343472 przez gabi28
tak,skóra na zewnatrz... i nawet emkowi to wcziraj powiedzialam... i on powiedzial ze tez to ma.... nie śmiejcie się...ale mialam mysli ze moze mnie zdradzil jak mnie nie bylo...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343477 przez Kajo
gabi28 napisał:

tak,skóra na zewnatrz... i nawet emkowi to wcziraj powiedzialam... i on powiedzial ze tez to ma.... nie śmiejcie się...ale mialam mysli ze moze mnie zdradzil jak mnie nie bylo...

Czemu miałybyśmy się smiać!po to jest to forum..
Może po prostu jakaś bakteria , ale czemu na zewnątrz? hmmm zastanawiam się, bo ja jestem ekspertem od różnych mieszkańców ale w środku:) od chyba 8 lat cały czas coś mnie męczy :(

Ale M ma pieczenie tylko czy jakies zmiany , np jakie kropki?
Może grzybica Was zaatakowała? Ala napisz czy sa widoczne jakies zmiany? Jak nie będzie przechodzić to pójdź do Ginka, aby przepisał Wam jakieś mazidło i leki
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343479 przez gosiak
Gabi ale pipka czy jak? może zatarliście czy coś? po długiej przerwie i może zaszaleliście ostro i dlatego :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #343481 przez emka
na pieczenia najlepsza jest mąka ziemniaczna :) Czasem tez mi się zdarzało, choć posiew wychodzi idealnie :silly: U mnie to jakoś kilka dni przed @ bywało, teraz z gumką i nie ma już tego problemu :silly: Pewnie PH sie zmienia...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343482 przez gabi28
Gosiak... no pipka...ale...na zewnatrz... żadnych zmian nie zauwazylam.a u niego??? hm..musze obejrzec.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343483 przez Kajo
emka napisał:

na pieczenia najlepsza jest mąka ziemniaczna :) Czasem tez mi się zdarzało, choć posiew wychodzi idealnie :silly: U mnie to jakoś kilka dni przed @ bywało, teraz z gumką i nie ma już tego problemu :silly: Pewnie PH sie zmienia...


U mnie też przed i zaraz po, a potem mija. Nauczyłam się już sobie z tym radzić. Przed łykam lacibios femina i lactovaginal dopochwowo i zaraz po okresie znowu kolejna dawka. Polecam borykającym się z infekcjami ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343487 przez gosiak
Gabi zrób sobie płukankę z tantum rosa, mi pomogło szybko :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343490 przez Kajo
gosiak napisał:

Gabi zrób sobie płukankę z tantum rosa, mi pomogło szybko :blink:

A
le to szczypanie jest na zewnątrzm także tantum tutaj nie pomoże. Zresztą uważaj Gosiak na ten specyfik, bo ona nadmiernie wypłukuję naturalną florę, a jesli są bakterie to przepycha je dalej. On rzeczywiście pomaga w danej chcwili ukoić ból i swędzenie ale nie wyleczy. Jak szczypie w środku to lepiej zaaplikowac globulki, wspomagać się pałeczkami doustnie i dopochowo aby wróciła naturalna równowaga. Duzo kefirków, dobry jest tez sok z koszonych ogórków, sok ale czysty z żurawiny. Czasem ale trzeba uważać można trochę popić octu jabłkowego. Ale to sa środki doraźne na grzybki i słabe bakterie. Jesli to coś powazniejszego to lepiej iść po lek do gina, bo przechodzenie nie wrócy najlepiej.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343497 przez gabi28
dzisiaj poprzytulam się jeszcze z mężem... i jeśli się nasili to pójdę do gina...zresztą... już baaaardzo dawno nie byłam.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343508 przez Kajo
gabi28 napisał:

dzisiaj poprzytulam się jeszcze z mężem... i jeśli się nasili to pójdę do gina...zresztą... już baaaardzo dawno nie byłam.

To jak dawno nie byłaś to tym bardziej idź ;)

kurcze mam problem z określeniem swojej owulacji. Czy może być owulacja zaraz po okresie, dodatkowo biorę clo od 2 do 6 dnia cyklu?

Pod koniec okresu bolały mnie jajniki a teraz, żeby nie było powtórki z poprzedniego cyklu chciałam się dodatkowo zabezpieczyć paskami owulacyjnymi, ale pokazuja mi bardzo słabą drugą kreskę. Nic już nie rozumiem.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #343603 przez mesy
gosiak napisał:

Gabi ale pipka czy jak? może zatarliście czy coś? po długiej przerwie i może zaszaleliście ostro i dlatego :blink:


gabi też właśnie pomyślałam to co gosiak ;) ;)
Kup sobie puder dla niemowląt do pupki i tym posyp na drugi dzień nic cię nie będzie szczypić ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343607 przez sylwka727
Kajo witaj w klubie, miałam mieć owu we wtorek niby a pasek na to ni hu hu jedna krecha a drugiej jakby cień cienia nie do uchwycenia test ciążowy też zrobiłam i też negatyw a brzuch mnie boli i mam mdłości już drugi cykl i nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :dry: dziś znów zrobiłam i podobnie też taka słabiutka krecha :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343611 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Kajo witaj w klubie, miałam mieć owu we wtorek niby a pasek na to ni hu hu jedna krecha a drugiej jakby cień cienia nie do uchwycenia test ciążowy też zrobiłam i też negatyw a brzuch mnie boli i mam mdłości już drugi cykl i nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :dry: dziś znów zrobiłam i podobnie też taka słabiutka krecha :dry:


Ale numer rzeczywiscie mamy podobnie :) ja dostała ten trzydniowy okres, test ciążowy negatywny, owulacyjny ze słabiutką kreską. Nie chciałabym przegapic owulki i w tym cyklu. Nie myślałam, że zaraz po okresie może ona nastąpić. A co oznacza ta słaba druga kreska, że jeszcze nie było jej czy juz jest po :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343614 przez sylwka727
Aha zapomniałam się wam pochwalić jaka zdolna jestem :blush: tylko nie szydźcie za bardzo ze mnie :( bo w domu cały czas słyszę :angry: 3 lata mam prawko i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło :( miałam jechać z mamą na zakupy moją Alfą bo ojciec Skodą miał gdzieś jechać no to wsiadłyśmy ostro dyskutowałyśmy o chrzcinach więc lekkie nerwy miałam i z całej pety do tyłu cafie i nagle bum nie popatrzyłam w lusterko i wyrżnęłam w Mercedesa ojca a żeby było śmieszniej to jest ciężarówka :dry: więc bardzo małe auto :dry: ja nie wiem co mam dziś za dzień paskudny :angry: wkońcu blondynka :blush: :P i tylko wydatki :angry: dobrze że taty samochód nie ucierpiał tylko lekkie wgniecenie ma a ja... zderzak był już lekko pęknięty jak kupiłam a teraz to już raczej do wymiany (zobaczymy co mąż stwierdzi) lampa troszkę pękła i bok zagięty czyli element do klepania i malowania :angry: :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl