BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 tygodni temu #343616 przez sylwka727
No właśnie ja też nie wiem co ona oznacza :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343618 przez mesy
Kajo napisał:

sylwka727 napisał:

Kajo witaj w klubie, miałam mieć owu we wtorek niby a pasek na to ni hu hu jedna krecha a drugiej jakby cień cienia nie do uchwycenia test ciążowy też zrobiłam i też negatyw a brzuch mnie boli i mam mdłości już drugi cykl i nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :dry: dziś znów zrobiłam i podobnie też taka słabiutka krecha :dry:


Ale numer rzeczywiscie mamy podobnie :) ja dostała ten trzydniowy okres, test ciążowy negatywny, owulacyjny ze słabiutką kreską. Nie chciałabym przegapic owulki i w tym cyklu. Nie myślałam, że zaraz po okresie może ona nastąpić. A co oznacza ta słaba druga kreska, że jeszcze nie było jej czy juz jest po :(


ALE JAK bierzesz teraz CLO i miałaś niby po @ owulke to bez sensu to brać :dry: :dry:
Jeśli wychodzi słaba kreska na teście owulacyjnym to z dnia na dzień będzie ona wyraźniejsza to nie jest tak że owu jeszcze nie było ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343621 przez Kajo
mesy napisał:

Kajo napisał:

sylwka727 napisał:

Kajo witaj w klubie, miałam mieć owu we wtorek niby a pasek na to ni hu hu jedna krecha a drugiej jakby cień cienia nie do uchwycenia test ciążowy też zrobiłam i też negatyw a brzuch mnie boli i mam mdłości już drugi cykl i nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :dry: dziś znów zrobiłam i podobnie też taka słabiutka krecha :dry:


Ale numer rzeczywiscie mamy podobnie :) ja dostała ten trzydniowy okres, test ciążowy negatywny, owulacyjny ze słabiutką kreską. Nie chciałabym przegapic owulki i w tym cyklu. Nie myślałam, że zaraz po okresie może ona nastąpić. A co oznacza ta słaba druga kreska, że jeszcze nie było jej czy juz jest po :(


ALE JAK bierzesz teraz CLO i miałaś niby po @ owulke to bez sensu to brać :dry: :dry:
Jeśli wychodzi słaba kreska na teście owulacyjnym to z dnia na dzień będzie ona wyraźniejsza to nie jest tak że owu jeszcze nie było ;)


Ja chyba jakaś ułomna jestem bo nie rozumiem :( wytłumacz mi Mesy o co chodzi z tym clo, że mam nie brać? chodzi Ci o to, ze ta owu jest za wczesnie?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343623 przez mesy
Kajo napisał:

mesy napisał:

Kajo napisał:

sylwka727 napisał:

Kajo witaj w klubie, miałam mieć owu we wtorek niby a pasek na to ni hu hu jedna krecha a drugiej jakby cień cienia nie do uchwycenia test ciążowy też zrobiłam i też negatyw a brzuch mnie boli i mam mdłości już drugi cykl i nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :dry: dziś znów zrobiłam i podobnie też taka słabiutka krecha :dry:


Ale numer rzeczywiscie mamy podobnie :) ja dostała ten trzydniowy okres, test ciążowy negatywny, owulacyjny ze słabiutką kreską. Nie chciałabym przegapic owulki i w tym cyklu. Nie myślałam, że zaraz po okresie może ona nastąpić. A co oznacza ta słaba druga kreska, że jeszcze nie było jej czy juz jest po :(


ALE JAK bierzesz teraz CLO i miałaś niby po @ owulke to bez sensu to brać :dry: :dry:
Jeśli wychodzi słaba kreska na teście owulacyjnym to z dnia na dzień będzie ona wyraźniejsza to nie jest tak że owu jeszcze nie było ;)


Ja chyba jakaś ułomna jestem bo nie rozumiem :( wytłumacz mi Mesy o co chodzi z tym clo, że mam nie brać? chodzi Ci o to, ze ta owu jest za wczesnie?


Jeśli masz pewność że owu wystąpiła zaraz po @ TO MOIM ZDANIEM nie powinnaś brać CLO ale tylko jeśli masz pewność bo jak to w jednym cyklu 2 owulację ?
CLO bierze się do stymulacji owulacji ..... teraz chyba rozumiesz o co mi chodzi ?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343632 przez Kajo
mesy napisał:

Kajo napisał:

mesy napisał:

Kajo napisał:

sylwka727 napisał:

Kajo witaj w klubie, miałam mieć owu we wtorek niby a pasek na to ni hu hu jedna krecha a drugiej jakby cień cienia nie do uchwycenia test ciążowy też zrobiłam i też negatyw a brzuch mnie boli i mam mdłości już drugi cykl i nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :dry: dziś znów zrobiłam i podobnie też taka słabiutka krecha :dry:


Ale numer rzeczywiscie mamy podobnie :) ja dostała ten trzydniowy okres, test ciążowy negatywny, owulacyjny ze słabiutką kreską. Nie chciałabym przegapic owulki i w tym cyklu. Nie myślałam, że zaraz po okresie może ona nastąpić. A co oznacza ta słaba druga kreska, że jeszcze nie było jej czy juz jest po :(


ALE JAK bierzesz teraz CLO i miałaś niby po @ owulke to bez sensu to brać :dry: :dry:
Jeśli wychodzi słaba kreska na teście owulacyjnym to z dnia na dzień będzie ona wyraźniejsza to nie jest tak że owu jeszcze nie było ;)


Ja chyba jakaś ułomna jestem bo nie rozumiem :( wytłumacz mi Mesy o co chodzi z tym clo, że mam nie brać? chodzi Ci o to, ze ta owu jest za wczesnie?


Jeśli masz pewność że owu wystąpiła zaraz po @ TO MOIM ZDANIEM nie powinnaś brać CLO ale tylko jeśli masz pewność bo jak to w jednym cyklu 2 owulację ?
CLO bierze się do stymulacji owulacji ..... teraz chyba rozumiesz o co mi chodzi ?


no niestety nie mam tej pewności, że była. Po prostu zrobiłam test owulacyjny i wyszła ta druha kreska blada i pomyślałam, że może jest juz po owulacji. Ja tak bardzo już chcę tej ciąży, że chyba przestałam myśleć racjonalnie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343754 przez mesy
Kajo te testy dopiero ci wyjdą pozytywne ..
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343796 przez gabi28
o nie.... obraziłam się....juz prawie kończyłam pisać ...i mi się wszystko skasowało.... :P

może się skuszę i napiszę jeszcze raz...

widze,że Gosiak jest... Witaj Gosiu. :*
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343817 przez Dorciaition
Gabi miałam to nie raz. Jak planujsz długiego posta to najlepiej pisz go w Wordzie.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343852 przez Kajo
mesy napisał:

Kajo te testy dopiero ci wyjdą pozytywne ..


Mam nadzieję, moja temp z 37,00 spadła do 36,50. Myślę, że preziębienie mija a przynajmniej gorączka ustała.

Dziś też zrobie teścik owulacyjny. W tym cyklu mam czas tylko do niedzieli, bo mój M wyjeżdza i nie będzie go od poniedziąłku do środy :angry: co za pech :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343856 przez Kajo
gabi28 napisał:

o nie.... obraziłam się....juz prawie kończyłam pisać ...i mi się wszystko skasowało.... :P

może się skuszę i napiszę jeszcze raz...

widze,że Gosiak jest... Witaj Gosiu. :*


Fajnie Gabi, że dodałaś się do staraczki meldunek, jeszcze niektóre dziewczyny muszą daty pozmieniać, bo trochę ta lista juz chyba nieaktualna :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343946 przez emka
Ej dziewuszki... coś tu dawno dwóch kreseczek nie było!!!! Która teraz testuje???

Pozdrowionka!!! :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #343962 przez Kajo
emka napisał:

Ej dziewuszki... coś tu dawno dwóch kreseczek nie było!!!! Która teraz testuje???

Pozdrowionka!!! :silly:


Chyba jedziemy na tym samym wózku:) Wydaje mi się, że większość dostała, ale nie wiem jak Justyna? test wyszedł jej negatywny, ale czy dostała okres to nie wiem......

Dlatego fajnie jakby dziewczyny odświeżyły daty nowego okresu, to będziemy razem się wspierać:)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #344024 przez JustynaZuzanna
Cześć dziewczyny, ja się włócze teraz troszkę z mężem po polsce bo w domu nie mogę wytrzymać.
kilka dni temu pisałam jak u mnie syt wygląda:
www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...ciaze/Page-2025.html
pierwszy post :)
Obecnie nadal nie mam @, brzuch i (.)(.) bolą jak nie wiem co. Jedyne co mam to brązowe upławy jak przy peknięciu torbieli czekoladowej...
Czekam do poniedziałku jak nie będzie @ zrobie jeszcze raz bete (tydz temu było 2,5) jeśli się nie podniosła to zaczne spowrotem ćwiczyć, żeby wywołać normalną @ i zaczne stymulacje z monitoringiem

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #344028 przez chłopek
mój brzuchol proze głaskac i sie zaraźać
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #344032 przez ginger06
Cześć dziewczyny :)

Kajo nie wiem czy pamiętasz mój wykres temperatur wczoraj dołączyłam, nie wytrzymałam i zrobiłam test POZYTYWNY :D:D już byłam u gin następna wizyta 26.04 :D:D:D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl