BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 tydzień temu #351580 przez ann-sunshine
Kajo aż sprawdzałam, czy mam na skarbku szczęśliwy wykres, ale niestety nie. Miesiąc przed szczęśliwym wykresem wróciłam do pracy na zmiany (nocne i dzienne) w związku z tym pogubiłam się z mierzeniem temperatury i w szczęśliwym cyklu zaprzestałam liczenia, celowania i sprawdzania.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351583 przez Kajo
ann-sunshine napisał:

Kajo aż sprawdzałam, czy mam na skarbku szczęśliwy wykres, ale niestety nie. Miesiąc przed szczęśliwym wykresem wróciłam do pracy na zmiany (nocne i dzienne) w związku z tym pogubiłam się z mierzeniem temperatury i w szczęśliwym cyklu zaprzestałam liczenia, celowania i sprawdzania.


Czyli jesteś kolejną osobą, której się udało jak już się wyluzowałaś. ;)
No właśnie coś w tym jest, to całe mierzenie kiedy temp jest wysoka a okres przychodzi jest mega dołujące i nic nie daje.
Czyli spontan i szczęście ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351586 przez ann-sunshine
Akurat zaczęliśmy z mężem przygotowania ostatnie do ślubu i wesela i tak właściwie to średnio mieliśmy nawet czas na przytulanie (raptem dwa krzyże gdzieś w okolicy owulki) i zaskoczyło. W dniu ślubu fasolka się zagnieździła i przeklinałam na czym świat stoi bo myślałam, że okres dostaję i że z bólem brzucha będę całą tę jedyną noc, a potem w dzień dziecka szczęśliwy teścik z dwiema kreskami :) ech... ale mnie na wspominki wzięło...
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #351587 przez Kajo
ann-sunshine napisał:

Akurat zaczęliśmy z mężem przygotowania ostatnie do ślubu i wesela i tak właściwie to średnio mieliśmy nawet czas na przytulanie (raptem dwa krzyże gdzieś w okolicy owulki) i zaskoczyło. W dniu ślubu fasolka się zagnieździła i przeklinałam na czym świat stoi bo myślałam, że okres dostaję i że z bólem brzucha będę całą tę jedyną noc, a potem w dzień dziecka szczęśliwy teścik z dwiema kreskami :) ech... ale mnie na wspominki wzięło...


Jejku, jaka piękna Twoja historia :)
No coś niesamowitego, aż mi się łezka zakręciła w oku :)

I jeszcze teścik na dzień dziecka! Ale z Ciebie szczęściara :)
A powiedz mi Ann czy miałas takie bóle @ przed teścikiem? A jak z innymi objawami?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351611 przez ann-sunshine
Dzięki Kajo, ano taka jest historyja Martuli :lol:

Miałam jeden nietypowy objaw - piekące i palące sutki, aż do tego stopnia że śniłam, że sobie cyce lodem okładam, poza tym w poprzednich cyklach zawsze doszukiwałam się jakichś objawów.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351613 przez agnesssa
Prinsess ja robiłam badania różne, właśnie również na progesteron ponieważ poroniłam, nie miałam żadnych objawów, jakieś tam plamienia się zdarzyły raz chyba, ale to już wiedziałam, ze progesteron za niski w fazie lutealnej.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351615 przez Kajo
ann-sunshine napisał:

Dzięki Kajo, ano taka jest historyja Martuli :lol:

Miałam jeden nietypowy objaw - piekące i palące sutki, aż do tego stopnia że śniłam, że sobie cyce lodem okładam, poza tym w poprzednich cyklach zawsze doszukiwałam się jakichś objawów.


No Martusię masz prześliczną :)
Będziecie się starać o następne czy jeszcze za szybko?

Mnie w nocy wybudza uczucie gorąca, ostatnio mąż musiał mi podawać szklankę zimnej wody, a później mierzę temp i mam 37 st. Więc nie wiem skąd te uczucie gorąca.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #351623 przez ann-sunshine
Chcemy jakoś z końcem roku lub początkiem następnego zacząć pracować nad rodzeństwem dla córy. Zobaczymy, czy też pójdzie tak szybko.

Te uderzenia gorąca to mogą być sprawy hormonalne, albo... ale nie chcę Cię nakręcać
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351634 przez Kajo
ann-sunshine napisał:

Chcemy jakoś z końcem roku lub początkiem następnego zacząć pracować nad rodzeństwem dla córy. Zobaczymy, czy też pójdzie tak szybko.

Te uderzenia gorąca to mogą być sprawy hormonalne, albo... ale nie chcę Cię nakręcać


To będę trzymac kciuki za Wasze noworoczne starania ;) wtedy znowu może pojawi się druga piękna historia :)

Wkręcać to się nie wkręcam, ale sama widzę pewne zmiany, których nigdy wczesniej nie miałam. I tak jak piszesz, albo cykl przez leczenie mi się wyregulował, albo to jakieś hormonalne zaburzenia albo albo :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351655 przez Mirella
Princessa moje bobo to klasyczna niejadka, nic nie je.... Jej jadłospis by się w dziesięciu elementach zamknął, jak słowo daję, jeszcze rok temu jadła, niechętnie ale jadła, potem w lecie się fochła na jedzenie i do tej pory tak ma. Ale mięso dawałam w czasie kiedy jeszcze chciała jeśc, będzie dorosła sama zadecyduje jeść czy nie jeść, mnie się wydaje że trzeba dać się żołądkowi ze wszystkim zapoznać ;)


Nie wiem ile już było tutaj fasolek po wyluzowaniu i ile razy mówiłam wyluzować, nie chce mi się liczyć. Ale chyba większość szkrabow tutejszych to ze skreślonych cykli jest :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351715 przez gosiak
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351716 przez Kajo
gosiak napisał:

wiadomosci.wp.pl/gid,14202362,gpage,2,im...-skorke,galeria.html

witam :woohoo:


Przepiękna żabcia ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351750 przez sylwka727
Jakaś dziwna ta @ :dry: jest krew(mało) ale za śluzem nigdy jeszcze tak nie miałam



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351776 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Jakaś dziwna ta @ :dry: jest krew(mało) ale za śluzem nigdy jeszcze tak nie miałam


Sylwka a zrób dla pewności jeszcze jutro teściora!!!
Bo jak ten okres się nie rozkręci no to ja nie wiem kochana ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351810 przez princess
Dziewczyny, ja już fixuję, mam kryzys albo nie wiem co. Z każdej strony bombardują mnie pytaniami i nowinkami dot. ciąży i zachodzenia w nią, mam już dość układania planu seksu z mężem, nie mogę patrzeć na kobiety w ciąży a jak widzę małe dzieci to chce mi się płakać... Niedługo zwariuję!!! ;(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl