BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352316 przez JustynaZuzanna
Mirella napisał:

Justyna, masz moge geny??? No jakby mnie kto tak wystawił to by się nie pozbierał normalnie, ale ja to wredna jestem


Was pogło całkiem z tym odkładaniem na klinikę? Kuwa, kiedyś się mówiło o bezpłodności po dwóch latach nieskrępowanego współżycia, teraz trzy miesiące i do kliniki??? Przecież to jest napędzanie klienteli nic więcej (moje zdanie i moje odczucia, żeby mi nikt mądrzenia się nie zarzucił :P ) Właśnie dlatego ja zarzucilam testy owu po dwóch miechach, bo tam było napisane że jak cztery miechy pod rząd wyjdzie pozytywny a ciąży nie będzie to trza sie do gina udać.



Z tymi genami to nie jarze o co biega, ale ja jej kluturalnie "podziękowałam" za to że mnie poinformowałą ;/ a dopiero na weselu usłyszy pare słówek na temat kiepsko wykonanych paznokci, albo znając nasze Myszkowskie "ala kosmetyczki" już jutro z beczem będzie dzwonić o naprawienie ich :D:D:D

Dokładanie z tymi klinikami to jest poprostu napędzanie klientów, bo ja tego nie rozumiem skoro badania ok wychodzą i jest wszytko wporządku z organizmem to WYDAJE MI SIĘ że poprostu blokada psychiczna, znam kilka takich par u których wszytsko było ok a łazili po klinikach i to nic nie dawao, dopiero jak odpuszczali to zaciążali.


z 3 lata samej sobie ie robiłam paznkoci, ale nawet wmiare wyszło :)

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352318 przez emka
A ja tak zupełnie z innej beczki zwierzę się Wam. Ostatnio przyglądam się mojej córci i wręcz z przerazeniem znajduję zmiany w jej ciele, Ona ma dopiero 9 lat a już cycuszki jej sie zaokrąglają, fakt przytyła ostatnio troszkę , moze to ma z tym zwiazek... Ale zauważyłam pojedynczy włosek pod pachą... aż mi się gorąco zrobiło! :cheer: Mówiłam o tym lekarce, a ona ze to juz się zaczyna okres dojrzewania i ze nie mam się co dziwić, bo dzieci teraz szybciej niż my. :blush: No cóż... chyba jestem przewrażliwiona i chyba ciężko mi sie pogodzić z tym ze ona już taka duża... ja chciałabym zatrzymać ten czas dzieciństwa jak najdłużej, ale z drugiej strony wiem ze muszę pokazać jej że to co się z nią dzieje to sa pozytywne zmiany, które każda z nas musi przejść. Miałysmy juz rozmowe na temat okresu, teraz ni stąd ni zowąt ( nie wiem jak to sie pisze) pyta mnie czy tmam teraz okres... hehe :silly: Wiecie nie przypuszczałam ze to jest takie trudne dla mamy... :silly:
Wrzucę Wam fotkę jak niunia miała 2,5 roku :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352319 przez mesy
emka takie rozmowy nie należą do łatwych ale radzisz sobie ;) jeszcze nie jedna taka rozmowa przed tobą ;) a mała cię właśnie między innymi po to ma bo od kogo się dowie jak nie od mamy ;)
Ale fakt dzieci teraz szybciej dorastają .... :dry: ja nie wiem co się dzieje hehe jakiś czarnobyl czy cooo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

fajna blondyneczka :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352320 przez JustynaZuzanna
Ja pamiętam jak u nas z młoda (mojego Emka siostra) taką rozmowe przeprowadzałam, miała wtedy z 10-12lat, teraz ma 15ście. Teściowa mówiła że po co z nią o takich rzeczach rozmawiam ona i tak się nie zna i szybko się nie dowie... ;/
A teraz się ciesze że to rozmy z nią miałam bo od roku spotyka się z chłopakiem 3 lata od niej starszą i czesem mi się wydaje i mojemu Emkowi też, że oni...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352334 przez Mirella
Jest taka teoria, nie wiem ile w niej prawdy, że kurczaki są faszerowane hormonami i że to własnie te kurczakowe hormony powodują szybsze dojrzewanie u dziewczynek ;) Może moja Duśka ma instynkt że tych trucizn wszelakich jadać nie chce?


Emka, no Wiki była superaśna wtedy, a pokażesz teraz????


Justyna no moje geny czyli mój charakterek, albo ja Twój, wszystko jedno :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352339 przez JustynaZuzanna
Mirella napisał:

Jest taka teoria, nie wiem ile w niej prawdy, że kurczaki są faszerowane hormonami i że to własnie te kurczakowe hormony powodują szybsze dojrzewanie u dziewczynek ;) Może moja Duśka ma instynkt że tych trucizn wszelakich jadać nie chce?


Emka, no Wiki była superaśna wtedy, a pokażesz teraz????


Justyna no moje geny czyli mój charakterek, albo ja Twój, wszystko jedno :)



Aaaa o to Ci chodzi.... haha no wiesz chamstwo trza chamstwem ale kulturalnym i żeby w pięty weszło :)

Też słyszałam o tych kurakach, u nas tu obok jest wieś gdzie mają kurniki i chodują na mięsko i na jajka, i koleżanka robiła w tej firmie i mówiła że pasza jest mieszana z różnymi dziwnymi substancjami (tzn sztucznymi hormonami) i podobno dlatego kuraki "kupne" są tak tanie, bo one rosną w oczach... Nie wiem ile w tym prawdy, ale fakt faktem kurak swój inaczej smakuje...
Chociaż mi to żadne mięso nie smakuje, ale mój eMek to bez mięsa ani rusz

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352340 przez emka
Mirella Tez uważam że to przez kurczaki i w ogóle przez to żarcie faszerowane chemią! NIe wiem czy tu znajde coś aktualnego, ale obiecuje że po przyjęcinach wrzucę :) :blink:
Apropo niejadków, to Wiki była największym w przedszkolu niejadkiem, Pani z nią ślenczała przy każdym posiłku zeby tylko kilka łyżek zjadła, a teraz... ciągle głodna... Ale rośnie w oczach , wszystko małe sie robi... :woohoo: POdobno między 8, a 10 rokiem życia największy wzrost dzieci mają... Takze Mirelka nie przejmuj się zacznie wcinać, aż miło :) Ja miałam taką teorię, ze nie można zmuszać... i podziałało... :blink:

Z zeszłego roku ( niestety w okularach, ale nie mam innego)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352344 przez gosiak
No wczoraj chyba w pytaniu na śnadanie był temat o okresie, i powinno się przeprowadzić taką rozmowę z córką żeby potem się nie wystraszyła. Durczokowa(czy jak jej tam) opowiadała że jej Pani gin. miała taką pacjętkę (teraz już dorosła jest) że jej nikt w dzieciństwie nie powiedział nic na ten temat, Ona jest góralką no i gdzieś tam na polanie z dziećmi się bawiła i dostała okres i tak się wystraszyła że wlazła do zimnego rwącego potoku i ponoć przez to jest bezpłodna :dry: także przez niewiedze sobie zaszkodziła :dry:

a jeszcze jedno, pokazywali że gdzies w stanach odtatnio modne jest robić przyjęcie jak dziewczynka dostanie okres :silly: no to już przeginka lekka :lol:

no ale dzień w którym dostanie się pierwszy okres się pamięta ja bynajmniej tak mam :blush:

Emka no córa rośnie rośnie, poczekaj aż kawalerowie będą się pod oknem ustawiac :blink:


mesy napisał:

Gosiak




jak tam twoje jajuszka po CLO ? czujesz już coś ;>


No powiem Ci Mesy że już dają delikatnie znaki oba :side: nie wiem czy to dobrze że już ale zobaczymy...na monicie się dowiemy co i jak a może by tak nie iść na monita bo jeszcze się nakręce i pooooo co mi to, kit że lekarzyk kazał :P

uciekam do ogrodu :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352384 przez Lacrijka
Kajo, posluchaj.. Ja tu nikogo nie pouczam bo ginem nie jestem.. Gbybym była tak dobra to juz dawno byłabym mamą, poprostu ja wychodze z założenia ze jak nie posiada sie wiedzy na dany temat to lepiej sie nie wypowiadac i nie ośmieszac tak jak to było w przypadku progesteronu Mesy.. Za admina tez tu nie robie, od tego są inne osoby, poprostu lepiej sie ogarnia forum jak jest przejrzyscie a nie post za postem po słówku i ten temat jest tu wałkowany od zawsze A po trzecie to zejdź ze mnie bo zaraz moze byc źle.. juz nawet nie bede czytała tego Twojego pierdo-lamento tylko zejdź ze mnie... A i jeszcze jedno, dobieraj sobie uwazniej osoby z którymi chcesz nam obrabiac dupy !!! A do gina będe sobie latac ile mi sie podoba, badań tez sobie porobie ile będę chciała !! Nic Ci do tego !!! A zreszta, szkoda mi na Ciebie czasuuuu

Mirella - jeszcze nie wiem jak tam bedziemy jechac.. Trza usiasc do mapy i pomyslec :) A co do klinik Mirellus to ja juz mysle o tym bo my mamy juz ponad dwa lata staran za sobą wiec wiesz...Najwyzsza pora...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352403 przez kasiora
Lacrijka , Kajo i pozostale osoby biorace udzial w tej "pyskowce" , prosze o zapoznanie sie z regulaminem forum (mysle ze nie musze sie wiecej rozpisywac i wiecie o czym mowa) .
Pozdrawiam :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352406 przez Lacrijka
kasiora napisał:

Lacrijka , Kajo i pozostale osoby biorace udzial w tej "pyskowce" , prosze o zapoznanie sie z regulaminem forum (mysle ze nie musze sie wiecej rozpisywac i wiecie o czym mowa) .
Pozdrawiam :)



:laugh: :laugh: :laugh: Pszam :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352410 przez gosiak
B) B) B) :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352414 przez mesy
:blush: :blush: :blush: :S

gosiak będą jaja jak malowane :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352418 przez Lacrijka
gosiak napisał:

B) B) B) :S


??? o so chosiii ?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352419 przez emka
Oj zrobiło się groźnie... :blink:
Mesy Myślałam że to Majówka , a nie Wielkanoc :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl