BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 tygodni temu #350532 przez gorla
Emcia :kiss: :kiss: nie mysl tak.. ja już bym była w 7 miesiącu, miałam identyczny termin jak chłopek
No daleko Ajłonka nie ma do Gdańska, na pewno zdążyła, jak byś coś wiedziała daj znaka, bo ty najszybciej sie dowiesz, bo wątpię, zeby Ajłona coś dała radę skrobnąć :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350537 przez mesy
gorla a se truj :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

hehe kiedyś ci się skończy czytanie bo już nie będziesz miała co czytać haha
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350548 przez bidol
Agnessa - jak się miewasz???

Groluś
- moja mała miała jakąś małą przeziorność - 1,19mm w 13 tc - ale norma jest nawet do 2,5 mm - a Tobie ile wyszło?? Co do mdłości - to ja do 6 miesiąca miałam :dry: Myślę że dzidzi wystarcza to co jesz - z resztą jeszcze przybędzie Ci apetyt - niestety wiem co mówię :silly: Ja na mięso też patrzyć nie mogłam - Lato się zacznie owocków więcej będziesz i nadrobisz braki :kiss: :kiss:
A Gorla - jak wasze wątki kiepsko się rozpisują - to zapraszam na lipcówki :lol: My już 400 stron naskrobałyśmy - Chłopka i Majówkę nawet do naszej listy bobasków dopisałyśmy :woohoo: :woohoo: bo często u Nas bywają - więc są już nasze - lipcowe :lol: :lol: :lol:

Emcia - kochanie :kiss: :kiss: głowa do góry :kiss: :kiss: :kiss: a jak u Ciebie sytuacja - staracie się??

Ajłonka- trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: oby szybko poszło :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350553 przez emka
Bidolku Wręcz odwrotnie staramy się, żeby nie wpaść! :silly: W czerwcu zrobie badania na zakrzepice, zobaczymy... Ja muszę najpierw znaleźć przyczynę, żeby zacząć się znowu starać... Ale jeszcze sama nie wiem czy sie znowu zdecyduję... jakoś tracę nadzieję... :dry:

gorla Jak będe coś wiedziała, dam znać na pewno :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350556 przez agnesssa
Gorla ja się niestety nie znam na tej przezierności, wiem, że jest źle jak jest za dużo czyli powyżej 2,5 :huh: A co Ci lekarz powiedział :unsure:
Ja również zapraszam do mnie na wrześniówki, może nie skrobiemy aż tak dużo, ale coś się dzieje :woohoo:

Bidolku u mnie super :woohoo: Rzygańsko przeszło, mdłości dokuczają tylko czasami, maluszek koniaki sprzedaje więc jest dobrze :lol:

Emka nie trać nadziei, jestem pewna, że jak już będziesz wiedziała co i jak to na pewno się uda, i Wiki będzie się cieszyć z rodzeństwa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350558 przez gorla
biddolku a listopadówke przyjmiecie ?? hehe, moja dzidzia miała 0,9 milimetra przezierności

Emcia nie trać nadziei!!!!! nigdy tego nierób!! znajdziecie przyczynę i wszystko dobrze sie skończy

mesy nei am szans,zebym nie miał co czytać, przerzucę sie na książki hehe

agnessa dzięki za zaproszenie :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350562 przez bidol
Emka - zobaczysz wszystko się ułoży - masz rację co do badań - i zobaczysz przyczyna się znajdzie - wyeliminować francę i do roboty :kiss: :kiss: :kiss:

Agnesssa - to superaśnie :laugh: teraz już tylko przyjemności - :laugh: zgaga, ból pleców, rwa kulszowa i takie tam :lol: :lol:

Gorla- NT - przeziorność karkowa nie ma chyba dolnej normy ;) więc nie ma co się martwić :) kość nosowa była u dzidka :unsure: Zapraszam na lipcówki - u nas fajne babki są :woohoo: i chętnie Cię przyjmą :woohoo: była jedna taka co fochy robiła jak ktoś na posta jej nie odpisał, ale na szczęście się na Nas śmiertelnie obraziła :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350605 przez Majowka
Ajlona, trzymam kciuki!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: czekam na fotke Frania!
Trzymaj sie dzielnie!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350671 przez Insomnia
Aaaaaaaaaaaa Ajłonka rodzi :woohoo: :woohoo: :woohoo: Się chyba Franuś wystraszył tego usg 4D :lol: :lol:
Gorluś piękny Twój dzidziolek :kiss: :kiss:
Ann :woohoo: Ucałuj Martunię :kiss: :kiss: :kiss:
Jestem po usg. Generalnie pęcherzyk 5,5 mm a to jak na 15 dc stanowczo za mało. Jajniki nie pracują jak powinny.

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350689 przez Mirella
Ann, ja to będę tu siedziała do końca świata i jeden dzień dłużej, nawet jak zafasolkuję :) jakoś mi dobrze na staraczkach

Ajłonka uśmiech na twarz i dajeeeeeszzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Franek bądź grzeczny nie porozrywaj mamusi

Gorla, ja jak tę fotę zobaczyłam to chciałam spytać czy już masz imię dla drugiej córeczki, ale nie pamiętałam co Ci wywróżyłam to się pohamowałam :lol:

sylwka no ale w celibacie tam żyć nie będziecie, to będzie fasolka niespodziewajka, zobaczysz :)


Kajo a palnąć Cię? To nie wiesz że u nas obowiązuje zasada stop testom przed terminem @?????


Bidolku nie mam pojęcia co z Eash, ona chyba też nie dawała rady ogarnąć forum, jeszcze ta awaria ją dodatkowo wykończała, a na gg to już jej ze sto lat nie widziałam.
A Tobie też zleciało jak nie wiem co, ale ten czas zapitala!!!!!!!!!!!!!!


Emka, no weź bo Cię za takie liczenie sama wiesz co!!!! Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem, tyle warte takie gdybanie, nosek do góry, pierś do przodu usmiech na usta i przed siebie kochana, nie za siebie, PRZED!!!


Insomnia a palnąć te Twoje jajniki????????


Jakiś taki dzień mam dziś że kto mi sie pod rękę nawinie to oberwie, to lepiej grzeczne bądźcie :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350692 przez Insomnia
Mirella a palnij je tak konkretnie bo w kulki sobie ze mną grają no! :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350704 przez Kajo
To mnie też palnij, proszę :woohoo:
Bo coraz to głupsze rzeczy wymyślam....
Lepiej pójdę coś na obiad zrobić ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350718 przez Mirella
Inso, hmmm, mam dużo kasztanów, znaczy Duśka ma ale na pewno mi pożyczy, będę sobie w kulki z Twoimi jajnikami grała, wiesz jak boli walnięcie kasztanem???? Zara zmądrzeją


Kajo, to w ramach resocjalizacji i dla mnie obiad zrób, tylko pamiętaj że bez mięsa ma być!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350721 przez Kajo
Mirella napisał:

Inso, hmmm, mam dużo kasztanów, znaczy Duśka ma ale na pewno mi pożyczy, będę sobie w kulki z Twoimi jajnikami grała, wiesz jak boli walnięcie kasztanem???? Zara zmądrzeją


Kajo, to w ramach resocjalizacji i dla mnie obiad zrób, tylko pamiętaj że bez mięsa ma być!!!


Jak bez mięcha to albo pierożki albo warzywka na patelni ;) bo mam pustki w lodówce ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350725 przez Mirella
wybredna nie jestem, brak mięsa to jedyny warunek :lol: ale obstawiam pierożki bo to dużo roboty, odechce Ci się myśleć o testowaniu tydzień przed @ :P a z czym one? mogę zamówić ze szpinakiem?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl