BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #351200 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Wiem wczoraj i przedwczoraj podchodziłam do tego racjonalnie ale gdzieś w głębi miałam małą(tak naprawdę wielką) nadzieję że tym razem się udało i nawet wczorajszemu testowi nie uwierzyłam a dziś przyszła @ a to tak bardzo boli mimo iż wczoraj nic na to nie wskazywało brzuch nie bolał jeszcze wieczorem jajnik prawy kuł i pamiętam że pomyślałam :jutro na pewno nie przyjdzie @ do mnie:...


Myślę, że teraz napisałaś całą prawdę o tym jak każda z nas się czuję w takim momencie. Nadzieja, nadzieja, cicha radość i buumm...dupa blada

Dlatego tak boli, że bardzo chcemy tej dzidzi i jeśli komuś obce jest to uczucie, to myślę, że nie jest po tej samej stronie co my ;)

Dzięki za wskazówki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351259 przez sylwka727
Już bym wolała żeby się w tym cyklu udało niż wyjeżdżać bo to nie jest takie ważne dla mnie no ale jak tak się stało to muszę odłożyć starania... najgorsze jest to że nie rozumie co źle robiliśmy że się nie udało :( :angry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351269 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Już bym wolała żeby się w tym cyklu udało niż wyjeżdżać bo to nie jest takie ważne dla mnie no ale jak tak się stało to muszę odłożyć starania... najgorsze jest to że nie rozumie co źle robiliśmy że się nie udało :( :angry:


No własnie my sobie zadajemy zawsze to samo pytanie. :dry:
Niektóre dziewczyny od razu zachodzą i nie przechodzą tego wszsytkiego a my musimy na głowie stawać i jeszcze z marnym skutkiem.

Ja przez to chodzę non stop poddenerwowana i nie mogę patrzeć już na dziewczyny z brzuchami. Miałam tak też po pierwszej ciąży jak obumarła, ale później się uspokoiłam.
Teraz znowu wróciło to uczucie bo ile można czekać...
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351270 przez emka
Sylwka Oj szkoda ze się nie udało, utulam... Ale może nie zaprzestawaj staranek, w sensie nie zabezpieczaj się. Nie jest łatwo zajść w ciążę, daj losowi szansę... :blink: Buziakuję! :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351287 przez sylwka727
Kajo ja też nie mogę patrzeć na niemowlaki i kobiety z brzuchami na mieście już mi to trochę przechodzi ale dziś znów powraca jak przy każdej @

Emka dzięki, wiesz dlatego przestajemy się starać bo mamy na pół roku jechać do pracy do Holandii więc nie będziemy się przez ten czas starać... :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351294 przez Kajo
Zmieniłam awatar, bo ta dzidzia taka podobna do mnie :woohoo: no i czapkę moją ma ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351325 przez Mirella
Sylwka to w celibacie będziecie żyć te pół roku czy się zabezpieczać będziecie?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351333 przez Kajo
Mirella napisał:

Sylwka to w celibacie będziecie żyć te pół roku czy się zabezpieczać będziecie?


E tam, dziś Sylwunia ma lekkiego doła, ale jutro już będzie lepiej...
Ja myślę, że jak dojdzie do tego wyjazdu to w trójkę mogą wrócić :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351334 przez Mirella
No własnie o to mi chodzi :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351338 przez Kajo
'Mirella napisał:

No własnie o to mi chodzi :lol:


No to podobnie myślimy ;)

Mirella nie wiesz może, która "mamuśka" ma swój wykres na skrabmamy.pl. Bo ja tylko wiem o Gorli, a chciałam popatrzeć jak wyglądał szczęśliwy cykl u innych staraczek.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351341 przez sylwka727
Mirella będziemy się zabezpieczać a to już pewnie od teraz jak mąż wróci z delegacji



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351455 przez Mirella
Kajo nie mam pojęcia, Asik może miała? Ja nie mam tam konta

Sylwka a że się tak brzydko spytam po kiego grzyba???
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351457 przez Kajo
Mirella napisał:

Kajo nie mam pojęcia, Asik może miała? Ja nie mam tam konta

Sylwka a że się tak brzydko spytam po kiego grzyba???


Oki dzięki, sprawdziałm Asik, ale chyba nie ma tam konta.

Może jeszcze poszukam, albo któraś z szczęśliwych mamusiek doda mnie do koleżanek, to sobie podejrzę :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351460 przez sylwka727
Mirella bo jeśli jade tam do pracy to nie ciąża a poza tym bym się bała w obcym kraju być w ciąży bo wiadomo że nie dogadasz się tak jak w ojczystym a ja bym co chwila do lekarza latała jakby mnie tylko coś zabolało, wiem o tym dobrze że by tak było



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #351463 przez gorla
Sylwus dół minie, chwilowy spadek formy, trzymaj sie kochana :kiss: :kiss: :kiss: taa i obyście w tróję wrócili :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kajo to z tymi dzieciakami i babkami z brzuchem będzie mijać i wracać , az w końcu zajdziesz, albo przestaniesz sie starac... przynajmniej ja tak miałam. Jak poroniłam 3 lata temu to tez cierpiałam, ale potem zmieniły sie priorytety i przestałam chciec sie starać, przestały mnie ruszac dzieciaki, zrobiłam sie wygodna.. a potem jak znów zaczęliśmy starania to wróciło... najgorzej było jak musieliśmy odłożyć staranka z powodu białaczki brata, na niewiadomo ile, a jeszcze lekarka powiedziała, ze nie wie kiedy szpik bedzie potrzebny moze za miesiąc, za pół roku albo rok :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: musieliśmy sie zabezpieczac, stasznie bałam sie sytuacji , ze zajdę a brat będzie szpiku potrzebował. Ale na całe szczęście lekarka po kilku miesiącach powiedziała, ze chemia działa i moge zajść w ciąże.. ale nie szło za bardzo i skończyło sie poronieniem, akurat jak zaszłam kolejny raz brat miał kontrolę :dry: ale na szczęście jest dobrze :blink:

Mirell wywróżyłaś mi dziewczynke jakbyś nie pamiętała :blink: :blink: utrzymujesz wersję?? :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl