BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 10 miesiąc temu #388772 przez Mirella
lacra, no jak w piątek wieczór mam nic nie robic tylko kciuki trzymać to bym chciała wiedzieć za co :P nie ma to tamto, tak za darmo mam trzymać?

Dave może zwolnienie albo urlop? Powinnas wypocząć :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388808 przez Dave
Dziewczyny,
Wszyscy mi proponowali zwolnienie, ale jakoś tak nie chciałam. Ja zawsze żyję na obrotach.
Mam kilka dni wolnych początkiem miesiąca razem z mężem i może wyskoczymy gdzieś na 2-3 dni całą rodzinką.

Najgorsze są wieczory...



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388815 przez Mirella
wyskoczcie, wyskoczcie, a potem się pochwalcie gdzie byliście :) A swoje musisz wypłakać, tak to niestety jest, nie ma się co oszukiwać, przytulam moooocno :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388829 przez nikusia1988
Mirella- Lacrijka ma dzisiaj inseminacje :) Więc baaardzo mocno trzymajmy kciuki :)
(chyba raczej mogłam na tym forum to zdradzić bo to chyba nie jest wielką tajemnicą skoro na Skarbku jest głośno o tym) :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388840 przez Mirella
No ja to się fochnę chyba zaraz, jak to na Skarbku głośno a tu cicho?????????????????? Nie będę po żadnych skarbach latała Was śledzić, ledwo tu mam czas zerknąć, ma być i tu, jaaasssssneeee?????????? No!!!

Lacra jak nie złożysz tu raporta to jakiego uroka rzuce, a teraz już zaciskam!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388841 przez nikusia1988
Może się pochwali po wizycie, bo z tego co kojarzę (ale nie dam głowy uciąć) że ma na 19 wizytę.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388842 przez JustynaZuzanna
Lacra 3mam kciuki
Dave :*
Chłopek gratuluje

A ja dziewczyny wczoraj wziełam się za malowanie ścian w sypialce i nerwica mnie chyta!! Mój kupił dekorala fushion. Wcześniej miałam pomarańczowe ściany, Bezowy dekoral po dwóch razach ładnie przykrył (ale i tak chce 3 raz polecieć) a czerwona niby mi przykryła al jakieś takie dziwne mazy ciemniejsze się porobiły. A teraz czytam na różnych forach i wszyscy na te farby wyzywają. Nerwica mnie chyci bo najpier Emek kupił 2x 5l, i stwierdziliśmy po beżowej że czerwonej to wystarczy 2,5l a tu mam teraz jakieś 0,8l i chyba trzeba by 3 raz pomalować ... frrrr

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388846 przez Dave
Lacra - kciukasy zaciśnięte!!!!!

Justyna - wdech, wydech, wdech, wydech. Niestety z farbami to tak bywa. Twoje nerwy nic nie dają. Jak już żeś zaczęła to trza skończyć.

Ja też nie mam czasu latać wszędzie więc proszę o pełne relacje na bieżąco tutaj :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388919 przez Dorciaition
Lacra zaciskam. Zaciskam z całych sił.

Dave tule i zgadzam się z Mirellą. Płacz ile wlezie.

Justyna
my zawsze przed malowaniem to pokrywamy starą farbę gruntem (jest biały)

Iwonta
bądź cierpliwa, a zostanie to Tobie wynagrodzone :) JEszcze troszeczkę. Wiem jakie masz parcie (miałam to samo), ale warto czekać.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #389086 przez Dorciaition
Ale tutaj cisza.
Dziewczyny dziś nasza Madziaska się chajta :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #389103 przez Mirella
a wieczór panieński to gdzie??????????????????????????

madziaska :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #389107 przez Dorciaition
No własnie, miał być i dupa ;)
Za to MAdzia otrzymała od nas piękny filmik :lol: Gdy go oglądała pewnie poczuła się jak na wieczorze ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #389123 przez vestusia
Dorcia o tak, filmik dla Madziaski jest piękny ha, ha, ha :D
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #389129 przez Lacrijka
Madziasku, udanej imprezy zycze !! pogode masz wymarzoną !!
Gratulacje !!!!

Ja juz po IUI, ale chyba lipa bo do teraz (chyba) pęchole nie pobumały bo sa tak duze ze je czuje i moga juz nie bumnac, no ale dam im szanse :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #389130 przez Mirella
Lacra, no to z pięści im w twarz to raz dwa bumną :lol:


My też chcemy zobaczyć filmik!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl