BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 10 miesiąc temu #387396 przez iwonta_kg
Zawsze miałam po 3-4 dni a teraz jest szósty dzień i leci jakbym krwistą wodę wypiła!!! Masakra...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387404 przez Mirella
Iwonta nie patrz na to co było przed ciążą, teraz wszystko będzie inaczej a zanim się doczekasz ze będzie tak samo jak kiedyś to z rok może minąć
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387410 przez iwonta_kg
Mam nadzieję że niedługo znowu będę miała 9-miesięczną przerwę od miesiączki...

Jak ja bym chciała przyspieszyć ten czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387412 przez mesy
iwonta_kg napisał:

Mam nadzieję że niedługo znowu będę miała 9-miesięczną przerwę od miesiączki...

Jak ja bym chciała przyspieszyć ten czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



tego się nie da przyspieszyć ! ja podjęłam teraz walkę mieliśmy podchodzić do inseminacji a tu uj nie ma jaja .... i jakoś się pogodziłam z tym że nie ma ale jednak .....
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387471 przez Asik
ojj Mesy.. doskonale pamiętam jak to u nas było,... godzisz sie z czymś .. ale jednak... no własnie... nastepmnym razem sie uda:D szkoda tylko że jajeczkujemy raz na cykl...

Ja to sie juz nie staram ale wspieram Was dziewczyny baaardzo mocno :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387564 przez gosiak
Lalita napisał:

Kochane tak mi smutno myślałam ze jednak dzidzia sie pojawi.. kurcze ;((((((( choć boje sie ze nie dam rady bo i z coreczka czasem ciezko.. lubie piec ciasta ciasteczka i z nia czasem sie uda czasem nie bo placze i ciagle chce na rece.. ;/ a z 2 to nie bede miec tak duzo czasu na wypieki.. Mieszkanko dostaniemy prawdopodobnie na sierpien;/ wiec dlugooo na razie maz mieszka od nas 150 km i przyjezdza tylko na weekendy lub co 2 tygodnie ;(((((((


na pocieszkę powiem Ci w tajemnicy że walczę 24 cykl :P już mnie sie nawet płakac nie chce :dry:

ajłonka jestem i czytam Was, ale tak jak Inso napisała kobita pracująca ze mnie heheh nie mam sił i weny na pisanie no i czasu też jest mniej o 15:30 jestem w domu to biorę się za obiad i resztę domowych obowiązków.

Ps Franula piękny i w ogóle wszystkie nasze staraczkowe dzieciaczki sa cudowne, no Nikosia też widziałam :kiss: :kiss:

Mirella trzymam kciuki za dobre wyniki :kiss:

Iwona okres to różnie z nim bywa ja np miałam teraz dwa dni tylko, szok :ohmy:

10dc u mnie i działania rozpoczęte jakby co :blink:

Pozdrowionka i całuski dla Was :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387626 przez iwonta_kg
gosiak staracie się 2 lata o dzidziusia????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387628 przez gosiak
noooo :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387635 przez iwonta_kg
Długo trochu :/

A próbowaliście jakichś sposobów typu in vitro albo coś innego ??



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387654 przez gosiak
In vitro to dla nas ostateczność raz dla tego że jeszcze chcę wykorzystać inne możliwości które moga pomóc, a dwa to to że na razie nas nie stać...teraz ostatni(3) cykl się stymuluję a potem następnym krokiem jaki podejmę będzie insemka :blink:

a najlepsze jest to że mąż zdrowy ja zdrowa, owuluję sama co miesiąc, na stymulkę reaguję b.dobrze a nie wychodzi, powodem może być wrogość mojego śluzu na plemniki a ten problem przeskakuje się jedynie insemką więc jeszcze jest nadzieja...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387660 przez iwonta_kg
co to ta insemka?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387681 przez JustynaZuzanna
gosiak napisał:

Lalita napisał:

Kochane tak mi smutno myślałam ze jednak dzidzia sie pojawi.. kurcze ;((((((( choć boje sie ze nie dam rady bo i z coreczka czasem ciezko.. lubie piec ciasta ciasteczka i z nia czasem sie uda czasem nie bo placze i ciagle chce na rece.. ;/ a z 2 to nie bede miec tak duzo czasu na wypieki.. Mieszkanko dostaniemy prawdopodobnie na sierpien;/ wiec dlugooo na razie maz mieszka od nas 150 km i przyjezdza tylko na weekendy lub co 2 tygodnie ;(((((((


na pocieszkę powiem Ci w tajemnicy że walczę 24 cykl :P już mnie sie nawet płakac nie chce :dry:


To ja pociesze jeszcze bardziej nam zaraz stuknie 6 lat. Wiem wiem ja to inna bajka jestem.

iwonta_kg napisała

co to ta insemka?

Insemka to tak łopatologicznie mówiąc dostarczenie plemników bliżej jajeczka omijając nie potrzebne drogi rodne w których mogłby zaginąć lub zginąć :D :D

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387691 przez iwonta_kg
Dzięki za wyjaśnienie Justynko :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387693 przez iwonta_kg
Wiecie co po moim mieście jeździ tak sam wózek jak ja miałam dla mojego Krystianka...
Ostatnio ciągle go widzę :( :( :(
To dziecko w tym wózku już jest na tyle duże że jeździ już w spacerówce. Za każdym razem jak widzę ten wózek to mam oczy pełne łez że wózek w którym Krystianek miał jeździć stoi w piwnicy i się kurzy :( :( :( :( :( :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387702 przez gosiak
No Justyna wyjaśniła :blink:

Iwonka przykro mi :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl