BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 10 miesiąc temu #388211 przez Mirella
Chłopek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Sylwka, bo sekret polega na tym żeby nie czekać ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388213 przez ajłona
ano i Mesy jeszcze przecie ;) witaj Kochana i buziole od Frania :* jak się trzymasz??
Gosiak buźka!!! Trzymam za Cię niezmiennie!!!
Dziewczynki pozostałe za Was też zaciskam - rzadko tu bywam teraz i wybaczcie nie znam jeszcze wszystkich nicków ;)
Dave tulę mocno - Mirelcia ma rację!!! aniołkowe mamy otrzymują w darze Fasolindy szybciuteńko ;) patrz ajłona, gorla ;) kto tam jeszcze :unsure:
no i CHŁOPKU kochanie Ty moje!!!!! jak zobaczyłam, żeś już na świat wydała syna swego to ciary na ciele mnie ogarnęły!!!! BUZIOLE DLA CIĘ I SYNUSIA KOCHANEGO!!!! DZIELNA DZIEWCZYNKA!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388228 przez gosiak
Ajłonka :kiss: :kiss:

Dave przykro mi kochana :(

chłopek gratulacje wielkie :lol: czekamy na fotkę :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388242 przez Mirella
Ajłonka no jeszcze Dorcia i MagdaM ino mig znowu zafasolkowały, a kto jeszcze to łapa do góry, mnie skleroza ogarnia ;)

Ależ ten dzisiejszy dzień pogmatwany, dobra wiadomość i zła wiadomość.... eehhhh, aż normalnie nie wiem co pisać, chłopek ma synka i się cieszę, a jak myślę o Dave to łzy w oczach, jakieś to niesprawiedliwe, no tak nie powinno być, nie i już
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388244 przez sylwka727
Mirella no właśnie teraz obsesja mi przeszłam bo skupiłam się na diecie ale w dalszym ciągu chcę zajść w ciążę a czuję że teraz też się nie udało...



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388256 przez mesy
ajłona napisał:

ano i Mesy jeszcze przecie ;) witaj Kochana i buziole od Frania :* jak się trzymasz??
Gosiak buźka!!! Trzymam za Cię niezmiennie!!!
Dziewczynki pozostałe za Was też zaciskam - rzadko tu bywam teraz i wybaczcie nie znam jeszcze wszystkich nicków ;)
Dave tulę mocno - Mirelcia ma rację!!! aniołkowe mamy otrzymują w darze Fasolindy szybciuteńko ;) patrz ajłona, gorla ;) kto tam jeszcze :unsure:
no i CHŁOPKU kochanie Ty moje!!!!! jak zobaczyłam, żeś już na świat wydała syna swego to ciary na ciele mnie ogarnęły!!!! BUZIOLE DLA CIĘ I SYNUSIA KOCHANEGO!!!! DZIELNA DZIEWCZYNKA!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


A ja się dobrze trzymie dziękuje :kiss: :kiss: :kiss:
Lekarz potwierdził cykl do bani nie ma jaja ale i nastawił mnie dziś też pozytywnie tak więc czekam na @ i ruszam po swoje :lol: :lol: :lol:

Frania ucałować ode mnie proszę :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

CHłopek gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388443 przez iwonta_kg
Przykro mi DAVE, wiem co czujesz :( :( :(

Mirelka ja jestem aniołkową mamą przecież jeszcze i też zamierzam niedługo zafasolkować :)

Chłopek gratulejszyn :lol: :lol: :lol: Dzielna dziewczynka :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388448 przez iwonta_kg
A jestem chora przez tą pogodę!! :angry: :angry: :angry:

Gardło boli i kicham mniej więcej co 4 minuty i otwieram właśnie trzecie opakowanie chusteczek wyciąganych :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: masakra!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388461 przez Mirella
Iwonta, pamietam że Ty też jesteś, pytałam które zafasolkowały szybko :) a Tobie pisałam w innym wątku że powinnas poczekać, ja wiem że dla Ciebie każdy dzień to o dwa za długo, ale kurcze, Ty po cesarce jesteś, to cholerne ryzyko tak szybko fasolkować.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388598 przez iwonta_kg
Wiesz Mirelka ja tak mówię niedługo niedługo a pewnie to niedługo to będzie trwało pare miesięcy albo z pół roku nawet ......



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388612 przez Mirella
No i bardzo dobrze, nie chcesz chyba żeby Ci macica pękła? Iwonta, to nie są żarty, cesarka tylko brzmi tak lekko ale to poważna operacja, nie ryzykuj bez sensu
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388651 przez Dave
Dziękuję dziewczynki :side:

Iwonta - zgadzam się z Mirellą, nawet pół roku to dla macicy po cesarce niewiele. Ale rozumiem, jak bardzo pragniesz małego serduszka. Więc trzymam kciuki za wszystko.

A ja siedzę w pracy i ludziska doprowadzają mnie do szału :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388716 przez iwonta_kg
Dave może powinnaś wziąść pare dni wolnego z pracy po tym co się stało?
Tak wogóle w którym byłaś tygodniu?

A mój okres dalej trwa!!! :angry: :angry: :angry: Już ósmy dzień - ileż można...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #388758 przez Lacrijka
Proszę o kciuki dzis wieczór.. Z gory dziekujki :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl