BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 10 miesiąc temu #387202 przez Mirella
Sylka no nie żartuj, tak już i już? na razie oddałam krew, w czwartek idę na usg, potem się znowu do internisty zapiszę. Nefrologa na nfz to dopiero na listopad mam ;) Jak wyniki nie będą dramatyczne to doczekam do tego listopada pod opieką naszej doktor rodzinnej, jak będzie źle to będę prywatnie szukać
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387249 przez sylka
Myslałam że masz już wyniki. A tu jeszcze na nie czekasz. Nalatasz sie po tych lekarzach i naczekasz. O nerwach już nie wspomnę.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387264 przez ajłona
kurka podczytuje Was i jakoś nie bardzo widzę udzielanie się Gosiaka, Lacry, o @nulce nie wspomnę, kto tam jeszcze???????????Mirellcia co się dzieje??????????Wiesz może???
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387282 przez gorla
ajłonka jak leci?? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: masz czas żeby zaglądać?? to i tak dobrze, ja byłam zdechła przez 1,5 miesiąca :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387285 przez Asik
hejka :)
Ajłonka noo masz rację , nie udzielają się ale Lacra pewnie działa :) bo jej jajucha spisały się na medal :D Gosiak.,. noo pewnie też :) a @nulka miała urlop sobie zrobić.
reszta to nie wiem
Gorlaaa jejciu to już 22 tydzień :D nooo kochana leci czas :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387292 przez Insomnia
Hejka :silly:
Gorla półmetek masz już za sobą :woohoo:
Ajłonka Franula to śliczny blondasek :kiss: :kiss: :kiss: Wycałuj od cioci swojego przystojniaka :kiss:
Gosiak to teraz jest kobieta pracująca i nie ma pewnie czasu i sił na forum :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387309 przez ajłona
No hej Kochane właśnie czasem mojemu Trolowi uda się przysnąć w dzień, no a czasem karmie go jedna reka a druga pisze ;)
Gorlus ja padam na cycki jak nic - sa dni ze deprecha jak Młody caly dzien płacze i nic mu nie pomaga :( a sa dni ze pospi, pousmiecha sie i pogaworzy fajno :) i wtedy jest cudnie i zapomina sie o bozym swiecie i wszystkich troskach
Inso dziekujemy :* a jak Ty i Twoja Fasolinda? jeszcze raz napisze ze skacze z radosci
Asik no mam nadzieje ze te Babolce ciezko pracuja bo inaczej dam po doopach hehe
a Szymus chciałam Ci powiedziec cudny jest :*
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387313 przez Insomnia
Ajłonka ja tez skaczę ze szczęścia :lol: tzn tylko w przenośni :woohoo: Mamy się w miarę dobrze, czasem nam dokuczają gorsze dni, mdłości już prawie przeszły, od czasu do czasu pawik żebym nie zapomniałam że fasolka mieszka w środku, apetyt mi dopisuje :lol: Dużo szybciej się męczę, wszystko mi śmierdzi, najgorzej taki krzew pod blokiem :S Pozmieniałam już płyn do kąpieli,żel pod prysznic, szampon, perfumy :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387322 przez ajłona
hehe INSO hehe krzew pod blokiem uśmiałam sie ;) czyli uroki ciazy pelna geba hehehe jeszcze troszke i bedzie lepiej :) a 5-7 miech u mnie był superowy :) potem tylko problem z wiazaniem butów hehe a foteczke jakas wrzucisz?
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387327 przez Insomnia
Ajłonka wyobraź sobie ze nie mam ani jednej fotki :ohmy: ale jak tylko eMuś mi zrobi to na pewno się pokażę :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387352 przez Mirella
ajłonka a próbowałas pić siemię lniane? oczywiście zakładając że karmisz piersią. Ktoś mi powiedział żeby to dziecku dawać jak ma kolkę, no ale taka odważna to ja nie byłam, sama piłam, i nie wiem czy to pomogło, czy taka uroda Duśki, ale ona kolek nie miała

a mnie się dziś @ przywlokla i muszę zadzwonić do przychodni i przesunąć USG diabli wiedzą na kiedy, przecież z @ nie pójdę na usg nerek i przewodu moczowego, o jamie brzusznej nie wspominając, wrrr

Sylka, ja się tak strasznie nie denerwuję, jakoś mi się nawet nie chce o tym myśleć ;) szkoda mi tylko że czekanie na wpadkę musiałam zawiesić, ja już nie mam tak dużo czasu na to :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387357 przez iwonta_kg
Dziewczyny mam pytanie.

Mam teraz drugi okres po porodzie. Pierwszy trwał 4 dni a ten trwa już szósty i wcale nie widać żeby się kończył... Dziś powinnam przykleić plaster anty i nie wiem czy powinno tak być że on tak długo trwa...

Co sądzicie??? Jak wy miałyście????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387364 przez Mirella
Pierwsze okresy po porodzie to bardziej jak krwotok miałam niż okres, nie nadążałam z podpaskami i tamponami ;) Na plastrach się nie znam, może do gina zadzwoń?



nonsensopedia.wikia.com/wiki/Microsoft_Windows

właściwie ze wszystkim się zgadzam
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387391 przez iwonta_kg
Też o tym myślałam ale najpierw popytam na forum. Wiesz jak to jest między nami kobietami może zdarzy się jakiś podobny przypadek ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #387392 przez mesy
iwonta_kg napisał:

Dziewczyny mam pytanie.

Mam teraz drugi okres po porodzie. Pierwszy trwał 4 dni a ten trwa już szósty i wcale nie widać żeby się kończył... Dziś powinnam przykleić plaster anty i nie wiem czy powinno tak być że on tak długo trwa...

Co sądzicie??? Jak wy miałyście????


każda miesiączka jest inna od tej poprzedniej ......
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl