BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #479280 przez Iwonka
Emka byłam w szoku tak wielkim że nie wiedziałem jak wybrać numer na pogotowie wyleciałam na klatkę wolalam pomocy jedynie jeden sąsiad zabrał mojego psa bo strasznie szczekal myślał że robię krzywdę Bartusiowi , byli że mną moi rodzice mama mowi że nagle stałam się opanowana i jak robot spokojnie wszystko robiłam
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479281 przez sylka
Iwonka podziwiam.
sobie
Po zadławieniu Kuby na lodówce powiesiłam sobie rozpiskę z postępowaniem w razie konieczności zastosowania resuscytacji, czy postępowania przy zadławieniach i oparzeniach u niemowląt i dzieci powyżej roku.

Emka masz rację dziecka trzeba pilnować w dzień czy w nocy. Lepiej zajrzeć nie potrzebnie 10 razy niz sobie później wyrzucać że się tego nie zrobiło.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479340 przez anoda89
Monia no to gitara :). Teraz tylko czekać aż okres przyjdzie i działać :).

U mnie już się rozkręciło :). Kto to widział żeby się tak z okresu cieszyć :laugh:.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479346 przez MoNiaaa
ja tez nigdy okresu nie lubilam a tera wyczekuje :)
lekarz dzis cos powiedzial ze za 2 tyg bo jakies jajo widzial na usg ze rosnie...ale mam nadzieje ze wczesniej
teraz tylko pytanie kiedy sie nam uda?
Anoda to chociaz jednen problem masz z glowy:)

a co z waszymi@ dziewczeta??Justyna??

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479359 przez studentkaae
hello,
ja melduję, ze moja @ też się na dobre rozhulała... w nocy strasznie bolał mnie brzuch, a dziś to "potop" istny... :(

macie rację Dziewczyny z tymi badaniami, lepiej na nfz robić jak się da tylko nie wiem jak to u mnie będzie, bo ja do mojego gina w przyszłym tygodniu mogę się dostać tylko prywatnie, bo na wizytę na nfz to chyba na przyszły rok dopiero. no i jak on mi nawet da skierowanie to i tak będę musiała iść do laboratorium prywatnie no nie? no chyba, że z tym świstkiem od gina pójdę do internistki do przychodni na nfz i może chociaż część badań mi na nfz będzie wstanie zlecić? tak to jest no nie? czy Wy jakoś inaczej robiłyście?

no chyba, że chodziłyście do gina w przychodni od razu na nfz??
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479362 przez studentkaae
Moniaaa - to super, że jesteś zadowolona z lekarza :)
teraz tylko @ mogę Ci ją odstapić jak chcesz ;) i do dzieła, bo wrzesień nasz nie? :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479366 przez MoNiaaa
studentka no ja mam nadzieje ze @ nawiedzi mnie jesczez w tym miesiacu zeby na poczatku grudnia mogla sie starac i wrzesien nasz!!!

studentka ja bym poszla obojetnie do jakiego gina na nfz powiedz mu ze chcialas tylko skierowania na badania a jak bedziesz miala wyniki to sie zapiszesz do swojego gina

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #479377 przez sylka
studentkaae napisał:

hello,
ja melduję, ze moja @ też się na dobre rozhulała... w nocy strasznie bolał mnie brzuch, a dziś to "potop" istny... :(

macie rację Dziewczyny z tymi badaniami, lepiej na nfz robić jak się da tylko nie wiem jak to u mnie będzie, bo ja do mojego gina w przyszłym tygodniu mogę się dostać tylko prywatnie, bo na wizytę na nfz to chyba na przyszły rok dopiero. no i jak on mi nawet da skierowanie to i tak będę musiała iść do laboratorium prywatnie no nie? no chyba, że z tym świstkiem od gina pójdę do internistki do przychodni na nfz i może chociaż część badań mi na nfz będzie wstanie zlecić? tak to jest no nie? czy Wy jakoś inaczej robiłyście?

no chyba, że chodziłyście do gina w przychodni od razu na nfz??


Ja poszłam do gina na NFZ a swojego mam prywatnie. Powiedziałam co i jak dlaczego przyszłam na kontrole i bez problemu dostałam wszelkie skierowania na badania hormonalne.
Internistya tylko na mocz, morfologie i TSH Ci moze dać. Rezte tylko gim a Ptolaktyna i ft3 i ft4 endokrynolog i gin. Jak masz zlecenie z prywatnego gabinetu to czy w szpitalu państwowym czy prywatnym lab. płacisz za nie. A jak masz na nfz to jak lab. prywatne ma podpisaną umowę z NFZ to masz za free.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479385 przez studentkaae
sylka, Moniaaa - dzięki za info - w takim razie tak zrobię, pójdę do jakiegoś gina na nfz i przynajmniej zaoszczędzę, bo ceny tych badań mnie przerażają
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479390 przez MoNiaaa
studentka nie ma co kasy wydawac jak sie nalezy za darmo..kasa jeszcze ci sie przyda :)
a na nfz nie czeka sie jakos bardzo dlugo wiec powinnas wszystko szybko zalatwic

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479392 przez sylka
Ja na wizytę czekałam ok 1,5 tyg.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479626 przez JustynaZuzanna
wpadłam poinformować, że @ chyba jednak przyjdzie, troszkę przyplamiłam na bladawo i na różowo, pewnie w nocy się rozkręci, a jutro rano napisze że przylazła....

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479867 przez julka2404
Justyna i jak @ przylazła? do mnie już pędzi bo brzuch mnie boli niemiłosiernie :angry:

studentka dziewczyny maja racje. Niech Ci badania da ginekolog na fundusz. W koncu za coś się składki płaci.

Światełko (*)dla tego biednego chłopczyka! W niebie będzie mu dobrze. Aniołki się nim zajmą!!!



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479870 przez julka2404
Dziewczyny tak czytam o zaksztuszeniach waszych dzieci i aż mam ciarki. Dzielne babki jesteście :lol:

Monia to po @ pracujcie dzielnie! :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #479926 przez JustynaZuzanna
Nie ma....

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl