BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #480520 przez sylka
iwonta_kg napisał:

Justynka ja razem z resztą dziewczyn też trzymam kciuki za Ciebie. Mi się spóźnia okres 4 dni robilam test ale negatywny. ;/ Tak mysle że może za wcześnie żeby w tescie wykrylo??? Jesli do konca miesiaca nie dostane ide do gina. A i mam pytanie. czy do ginekologa na fundusz trzeba miec jakies skierowanie od lekarz rodzinnego na przyklad??

Pozdrówka :kiss:

nie trzeba. Umawiasz sie na wizyte jesli to prywatny gabinet swiadczacy tez uslugi na fundusz.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480537 przez Ingrid29
justyna ja mam przeczucie, że jesteś w ciąży.

Ja też miałam tylko kilka kropel krwi w momencie kiedy powinna być @, a zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży :laugh: (oczywiście w zeszłym roku, no i mam już 6 miesięcznego smyka )
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480548 przez JustynaZuzanna
Iwonka tak jak Sylwia mowi - idziesz umawiasz sie i juz ;)
Chociaz ja nie jestem za wizytami u lekarzy na NFZ, ja go tylko wykorzystuje do oplacania mi badan...

Dziewczyny kochane jestescie... Wspieracie jak nie wiem co, staracie sie zaszczepic u mnie pozytywne mysli , jedno co moge powiedziec to DZIEKUJE. Chciaz ja jestem realistka i caly czas mam wrazenie ze zaraz @ dostane ze sie rozchula

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480557 przez Asik
Justynka ja przez pierwsze tygodnie co rusz do kibelkja latałam bo wydawało mi się że @ przylazła... szaleństwo... ojj trzymam trzymam mooocno :D wakacyjne dzieci sa takie wesołe :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480566 przez aniolek7
witam, o dzidziusia staramy się z mężem ponad rok. oczywiście wyprzedzając pytania, byłam u gin który zbadał mnie i powiedział, że mam być spokojna ponieważ starania do roku to norma i takie tam. Ale pod koniec wizyty powiedziała mi jeszcze czego nie do końca rozumiem, (chyba nie chciała mnie straszyć)że kształt mojej macicy na zdj usg przybiera tzw. Kocie oczy czyli to co zauważyłam takie dwa podłuzne pęcherzyki, nie powiedziała czy to dobrze czy źle ale że daje mi czas 3 miesiace jak się nic nie zmieni to inseminacja a nastepnie zabieg który ma na celu naprawienie tych zmian. Zastanawiam się czy nie mam endometriozy....boję się... :(
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480570 przez sylka
Aniołek może chodziło jej o macicę dwurożną. Tak strzelam po opisie.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480577 przez chłopek
justyna ja z Sebkiem byłam w ciazy i miałam plamiena, test wyszedł negatywny a nestepny cien cienia :) no i 3 juz wyraźny tak wiec nie trac nadzieji
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480609 przez JustynaZuzanna
No dobra dziewczyny to ja sie rozluzniam nie mysle nie kombinuje, co ma byc to bedzie, jak jutro @ nie przylezie to pojade wieczorem do gin na usg i po skierowanie na bete.

Czesc Aniolek, a na jakiej podstawie boisz sie ze to endo??
Tez bym obstawiala na dwudrozna, ale zeby zabieg z tego powodu robic...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480631 przez emka
Justyna :kiss: oby to bylo to o czym marzysz, tez mialam plamienia w terminie @, czekam na wieści;)
Julka gadasz jak "stara staraczka" ;) madra babka z ciebie :)
Vifi odezwij sie, mysle o tobie od kilku dni ...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480660 przez Elmirka85
Justyna ja też trzymam kciuki :) oby były dobre wieści :)

a ja od jutra przez dwa wieczory mam sobie dopochwowo ten arilin rapid zaaplikować
Czy któraś was to kiedyś stosowała? mam nadzieję że mi pomoże na stan zapalny....
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480668 przez Agusia83
Hej dziewczyny...podczytuje Was na bierzaco, ale nie zawsze moge odpisac...prawie co wieczor czuje sie masakrycznie...mdlosci, wymioty...mam nadzieje, ze juz nie dlugo mi zostalo takiego samopoczucia.

Witam nowe staraczki :laugh:

Justynka, trzymam kciuki i czekam na wiesci z wizyty :lol:

A wszystkie bejbisie pokazane sa cudowne...do wycalowania :lol:

Wlasnie, Vifi, jak badania? Masz juz wszystkie wyniki?

Monia, @ przyszla?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480713 przez anoda89
Justyna trzymam kciuki, mam przeczucie że Ci się udało :).

Aniołek ja mam dwurożną macice i w ciąże zaszłam bez problemu i nic z tym robić nie będę, nie martw się na zapas i wypytaj o wszystko gina.

Dziewczyny a ze mnie się leje jak ze świniaka :silly:. Nie sądziłam że ta pierwsza miesiączka tak będzie wyglądała, na początku się wystraszyłam że może jakiś krwotok. Jak jutro będzie tak jak dzisiaj to zadzwonię do gina i zapytam czy to tak ma wyglądać.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480721 przez sylka
Anoda ja pierwsze 3 po zaprzestaniu karmienia piersią miałam takie. Normalnie co 30 min wizyta w wc. Strach było z małym wyjśc na spacer bo aż mi słabo się robiło.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480733 przez anoda89
Ja wczoraj wypiłam dwa słabe drinki i myślałam że to po alkoholu. Wydaje mi się że już trochę mniej tego jest. Ufff bo już się martwiłam, panikara ze mnie się zrobiła :).
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480740 przez Agusia83
anoda, a czy zdjecie w avatarku to twoje prywatne? :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl