BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #480382 przez JustynaZuzanna
Sylwia ale ja go nie wygabiam ja tylko mowie idz do siebie a ze ten spiac wychodzi z pokoju i na drugi dzien tego nie pamieta to nie moja wina ;)

Julka ja juz tyle lat sie staralam o dwie krechy ze mi sie poprostu nie chce wole poczekac jeszcze jeden dzien i jak cos to isc na betke i miec pewnosc w 100% a nie skrobac sie lo glowie i zastanawiac sie czy to co widze to druga krecha czy zludzenie optyczne

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480386 przez julka2404
To Ty zrób testa a my Ci powiemy czy jest tam druga kreska :lol: :silly: :blink: :laugh:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480398 przez sylka
julka2404 napisał:

To Ty zrób testa a my Ci powiemy czy jest tam druga kreska :lol: :silly: :blink: :laugh:

dobrze powiedziane. Ale nie naciskam na test bo rozumiem. Nadal zaciskam kciuki.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480403 przez JustynaZuzanna
Dziekuje Sylwia ;*
Nic sie nie stanie zlego jak poczekamy do jutra wieczorem i pojde do gin zamiadt po test...
Aaa oprocz tych skurczow rano ktorych mialam, to jeszcze od jakis 24-72godz mam strasznie wrazliwe sutki, piersi mnie nie bola ale one tak :/

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480408 przez sylka
Justyna wlasnie tez tak mialam w t ym cyklu i ten plamiacy okres jak Ci mowilam.
Gin Cie zbada zrobi USG i bedzie wiadomo.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480413 przez JustynaZuzanna
Sylwiuś czyli mam rozumieć, że jak z Kubusiem zaszłaś w ciąże to oprócz tego, że twierdziłaś iż to stracony cykl miałaś jeszcze jakieś dziwne plamienie w terminie @, skurcze podbrzusza i wrażliwe sutki??

Eee niee to nie mozliwe, napewno @ dostane... Czuje toze dostane..
Jak bylam w ciazy to termin @ przeszedl a ja nawet sie nie kaplam zr sie spoznia 2tyg...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480430 przez sylka
mialam wtedy skurcze i bolace pierwszy raz w zyciu sutki a nie janiki i z 1 plamienie. Ale ze cykle nie regularne i obrona na glowie to zapomnialam o @ i o tym ze sie staralismy. Dopiero 2 tyg po domiemanym terminie @ robilam test bo sie kapnelam ze nie bylo jej a ja jakas senna jestem, @ mialam tak raz na 3 mies. lub i rzadziej. Ale wpadala konkretnego dnia. Wiec stawialam na stres i ze znow pewnie rozregulwana jestem a tu 2 blade kreski - testowalam po poludniu. U gina za 2 dni i byl to 4 tc :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480439 przez Asik
Justyna ja jak z Martulą w ciąży byłam to heheheh no wpadka była 19 lat miałam i modliłam się o @... i przyszła,. tydzień po terminie... kropelki krwi.. boshh ale mi wtedy cięzar spadł że @ przyszła...a po 9 mcach Marta już na swiecie była :D :D :D z Szymkiem inaczej , ból jak na @ okropny , kłuło mnie jajo niemożebnie... cycki ałaaa itp itd :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480441 przez julka2404
Justyna to trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Ja idę w środę rano bo zastrzyki mi się kończą. :angry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480443 przez julka2404
Asik napisał:

Justyna ja jak z Martulą w ciąży byłam to heheheh no wpadka była 19 lat miałam i modliłam się o @...

Asik jakbym o sobie czytała :lol: :silly: :blink:




Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480448 przez Asik
Julka :D heheheh no i jak to jest? jak się nie planuje to bummm .. szybko .. i modli sie żeby przyszła @ a potem jak sie planuje to modli się o to zeby nie przyszła :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480452 przez julka2404
Asik z perspektywy czasu bardzo się cieszę że urodziłam synka w wieku 20 lat. Bo teraz to takie problemy. 4 lata starań , 2 obumarłe płody i perspektywa kolejnej ciąży nie ciekawa. :angry:

Tak więc natura wie co robi :lol: :lol: :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480454 przez JustynaZuzanna
Echh kazda i za kazdym razem inaczej... Dlaczego nie ma tak zeby byla jakas tegula, no wiecie o co mi chodzi ;) takie i takie objawy i koniec kropka ;)
Ja jak bylam w 1 ciazy tez mialam 19lat, co dzien biegalam po 25km ;), 2 tyg mi sie spoznial wogole nie myslalam o tym ze zaszlam, w koncu moj P mnie zagadal czy ja czasem nie zapomnialam o @ i wyjal z kurtki test z usmiechem, poszlam do lazienki jak wyszlam i mu pokazalam to myslalam ze dzkure w podlodze i suficie rozwali tak sie cieszyl no ale niestety 6 tyg pozniej juz nie byla szczescia ;/
A w drugiej to sie od razu skaplam, gdzies mi bylo niedobrze na pare dni przed @, cos mi sie tak przeczuwalo cos nie halo, na nastepny dzien jak @ nie przyszla zrobilam test negatywny, @ i tak nie przyszla... Minal miesiac a ja z bolem w szpitalu noi bete zrobili i okazalo sie ze ciaza byla, ale oprocz jakies dziwnego przeczucia nic mi nie doskwiero

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480491 przez iwonta_kg
Justynka ja razem z resztą dziewczyn też trzymam kciuki za Ciebie. Mi się spóźnia okres 4 dni robilam test ale negatywny. ;/ Tak mysle że może za wcześnie żeby w tescie wykrylo??? Jesli do konca miesiaca nie dostane ide do gina. A i mam pytanie. czy do ginekologa na fundusz trzeba miec jakies skierowanie od lekarz rodzinnego na przyklad??

Pozdrówka :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480500 przez iwonta_kg
Aha dodam ze test robilam wieczorem. nie moglam sie doczekac rana :p

Teraz stwierdzam ze moglam poczekac... bo nie wiem o co chodzi...

okresu nie ma i kreska tez jedna...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl