BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #520047 przez ferritka
Izulka...aaaaa 3mam mocno kciuki, czyżby nam się namaxa rozwiazal worek z wrześniowymi fasoleczkami ;> :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520051 przez sylka
Myslałąm że może u mnie w mieście mieszkasz bo tez mamy Liceum Plastyczne :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520053 przez dpc
Sylka, nie, ja w tym drugim, mniejszym :D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520059 przez emka
sylka W Białymstoku jest Agnela - fabryka dywanów, współpracujemy z nimi, mój mąż był kilka razy na "szkoleniu" tam :) dpc może tam kiedys tkać bedziesz :silly: albo projektować :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520060 przez sylka
A to chyba juz wiem gdzie :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520062 przez pani_p
Izulka Dzięki :) Coś to szczęśliwy czas teraz nadszedł, więc kto wie może i od Ciebie przyjdzie do Nas radosna wiadomość :)Ja trzymam za to kciuki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520068 przez emka
Asik To dlaczego u nas do mąki nie dodają... kurka! To juz niedługo mam wikili podawac... Kurcze a ja tak biore raz wezmę 3 razy nie ;) Musze zacząć się pilnować!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520072 przez sylka
widzicie jaki ten Swiat mały :P
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520073 przez izula
DPC fajny blog :) PRzezcytałam parę wpisów i na pewno przeczytam resztę. Możesz pisać książki. Czytało by się je jedbym tchem, sorry bo ja jestem mól książkowy i stąd to porównanie. :)- mam nadzieję, że znalazłam odpowiedni :))

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520077 przez studentkaae
melduję, że żyję i trochę mi lepiej, odespałam swoje, wzięłam prysznic nawet i jest lepiej, czuję, że wracam do żywych... :)

ale co ja widzę? Izulka - i Ty tak długo się nam nie przyznajesz, że to już 32 dc? jejuuu, ale trzymam mocno kciuki za Ciebie, żeby 2 krechy były :) testa masz?
no i to by się zgadzało - przecież Ty ze śląska jesteś - wróżba Mirelli się sprawdzi? :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520079 przez emka
Izula Trzymam za Ciebie kcukasy :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520081 przez sylka
Izula mnie wczoraj wzięło na przeczytanie czegoś :) no i wieczorem siedziałam na str Empika i co.... Kupiłam dziecku ksiązki za punkty payback a sobie nie :P
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520089 przez izula
Dziewczyny ja już tyle razy siedziałam i gapiłam się w ten głupi tes ciążowy z nadzieją na dwie kreski, że już mam stracha, że i tym razem nie wyjdzie. Poza tym zapomniałam napisać w 25 dniu cyklu robiłam test dzień przed spodziewanym @ i nie wyszedł była 1 kreska. Dla tego tak zwlekam. :(

Ale dzięki za trzymanie kciuków.

A propo książek to ja ostatnio zaszalałam na stronie weltbildu. Mają wyprzedaż i promocję 4 książka gratis a przy zamówieniu powyżej 30zł 1 książka gratis. PRzy okazji zrobiłam zakupy tzw. prezenty na różne okazje :))) urodziny, święta. Potem książki są drogie a tak okazja za 9,90 i mam prezent o wartości 35zł :)

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520094 przez izula
Studentka a ja trzymam kciuki za ciebie, żebyś nam szybko wyzdrowiała i całkiem wróciła do sił. :)))

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520095 przez gosia28
izula to czas na testowanie :) trzymam kciuki

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl