BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #535310 przez ferritka
Gosia, uff dobrze że się znalazł, nakarm go porządnie i wypieść za wszystkie czasy :))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535340 przez emka
Gosiu Najważniejsze ze sie znalazł :) Ja kiedyś mojego malurtkiego szczeniaczka wtedy, znalazłam w schronisku, niestety odchorował to bardzo, ale potem żył długo. My myślimy o labradorze. Wiki sie nakręciła i zbiera kase :)

Przeslijcie tam pozdriowienia dla Mirelki :kiss:

Feritka U mnie podobno było - 14 z rańca, ale teraz koło 10, nie pada więc ok i słonko świeci. Ale szyby musiałam skrobać ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535384 przez iwonta_kg
Ferritka u mnie pogoda idealna na spacer! Śnieg jest, wszędzie jest bialo, słoneczko świeci, zero wiatru. Az chce sie wyjść na dwór. Ale ni dy rydy... :( moge wam wyslac zdjęcie ze szpitalnego okna. Bedzie mi razniej hehe

Gosia dobrze ze psiaczek sie znalazł:) wyprzytulaj go teraz moooocno!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535397 przez Elmirka85
kochane u mnie już wszystko jasne. przyszła @... trochę mi smutno :( :( :(
ja się zastanawiam nad testami owulacyjnymi, może mi coś poradzicie?? w tym cyklu dam sobie jeszcze spokój ale może w następnym? tylko pytanie czy mam szanse je robić jak ja pracuje raz na rano, potem np. 2 nocki , wolne. Nigdy nie mam cały tydzień nocek, albo na rano tylko różnie i czy wtedy można robić te testy?? bo ja teraz chyba za często się przytulamy ;-) bo wtedy co nam wyszło to kochaliśmy tylko 2 razy chyba 2 dni przed i 2 dni po tych dnach. a ja myślę że jak się za często kochamy to plemniki mogą być słabsze?? bo problem też jest w tym że np. teraz mi się przesunął znowu okres,bo miałam w sobotę po 30 dniach.

bo robiąc takie testy to jak to jest? lepiej się wstrzymać parę dni przed żeby były mocne plemniki i działać wtedy jak wyjdą dwie takie same kreski??

poza tym ja myślę że mogłam sama sobie zaszkodzić , bo miałam zapisany duphaston od 16dc przez 10 dni i stosowałam teraz przez dwa cykle a z terminu w którym dostałam @ wynika że zaczęłam go brać jeszcze przed owulacją, mogło to zaszkodzić??
proszę Was o każde wskazówki:-)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535405 przez anoda89
Gosia dobrze że psiak się znalazł :)

Mirella wracaj do zdrowia :kiss:

Elmirka uda się następnym razem :) Głowa do góry!

Mnie chyba bierze grypa rzygająca :dry: Jeszcze tego mi brakowało do szczęścia. Nie dość @ się zbliża bo mam już plamienia to jeszcze mdli mnie jak cholera.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535418 przez iwonta_kg
Elmirka ja Ci nie pomogę bo nie mam pojecia o testach owulacyjnych.

Jak plemnik ma dolecieć to i tak doleci tyle ci powiem:)

Powodzenia:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535431 przez dzidzia1234
gosia- to pewnie ulga i dla Ciebie i dla biednego psiaka

a ja nadal czytam greya w oczekiwaniu na księdza- szczyt perwersji
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535434 przez ferritka
Anoda , plamienie to wciąż nie jest sygnał @.. poza tym mdłości, czekajmy cierpliwie na rozwój wydarzeń. Ciągle 3mam kciuki. :cheer: :lol:

U mnie dzisiaj masakra, tak mnie boli bok, że siedzieć nie potrafie, ciągle z kanapy na dywan i z powrotem. Tak miałam jak mnie kolka nerkowa złapała :( boje się, że znowu mnie dopadnie. Do mdłości powoli się przyzwyczajam, paluszki robią mi dobrze, za to parówki spowodowały mega mdłość. 2 kawy bez cukru z mlekiem też zrobiły mi dobrze ;D

Dzidzia B) Grey + ksiądz - jesteś bardziej zboczona ode mnie B) B) B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535443 przez anoda89
Farritka chciałabym żeby to było to ale niestety szanse raczej znikome na fasolkę :) Mąż też ma mdłości od kilku dni :laugh: U Ciebie widzę że fasolka robi zamieszanie w organizmie :woohoo:

Żeby każdy przyszły ojciec był poddawany takiemu testowi :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535449 przez dzidzia1234
ANODA- dobre

FERRITKA- moja koleżanka kiedyś mi się zwierzyła , że by chciała z księciem spróbować, bo ją ponieca ilość guziczków do rozpięcia ha ha
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535451 przez ferritka
Anoda, pół biedy jakby ten Fasolek był na pewno, a tak se wmawiam mdłości i inne takie a to może być oznaka głupoty a nie ciąż.
jedno wiem na 100% - bok boli na pewno :)

czytałam o tym eksperymencie, niestety nie wiedziałam filmiku bo nie potrafie wtyczki jakiejś wgrać i się poddałam ;D :( :(

Dzidzia, no dziwne ludzie mają perwersje, właśnie myślę jaką ja mam, prócz Szarego ,hmmmm

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535453 przez anoda89
Kurka może i ja powinnam z mężem Greya przeczytać bo cosik u nas ostatnio spokojnie w sypialni :laugh: Do kogo mam się zgłosić to też przeczytam?? :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535454 przez ferritka
anoda89 napisał:

Kurka może i ja powinnam z mężem Greya przeczytać bo cosik u nas ostatnio spokojnie w sypialni :laugh: Do kogo mam się zgłosić to też przeczytam?? :)


chcesz pdfy? wszystkie 3 części za mocą Dzidzi krąży po forum, daj maila to Ci podrzucę

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535464 przez anoda89
Poproszę :) Wysłałam maila w wiadomości prywatnej.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535469 przez dzidzia1234
ja ma taką jedną perwersję ale nie powiem , bo na samą myśl mam kurwiki w oczach i wstyd mi w lustro spojrzeć ha ha
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl