BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #535112 przez Ingrid29
śliczne maleństwo - kochana trzymaj i niech Twoje maleństwo zdrowo rośnie :)

miłe Panie oj po łapach dam za te testy przed spodziewaną @
albo wpadnę ze sprzętem i się dostanie paru osóbkom
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535124 przez ferritka
dzień dobry moje ;***

Iwonka :kiss: :kiss: :kiss: i głaszczę Maluszka ;**

hehe Mesy, my to jak tak równo trafimy to na jednej porodówce możemy się znaleźć , przecież my prawie z jednej dzielni ;)) 3mam kciuki Kochana ,żeby ta cholera ominęła nas szerokim łukiem:)))))))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535135 przez mesy
iwonta_kg pie4kny dzidziolek :lol: ja też kce takiego hehehehe


ferritka ale by była jazda hahahahaha już nas widzę chodzących po schodach by przyspieszyć poród buhehehehe
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535139 przez ferritka
mesy napisał:

iwonta_kg pie4kny dzidziolek :lol: ja też kce takiego hehehehe


ferritka ale by była jazda hahahahaha już nas widzę chodzących po schodach by przyspieszyć poród buhehehehe


Mesy, robiłybyśmy wyścigi na piłkach przez korytarz ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535145 przez emka
Iwonka Z maluszkiem wszystko gites, nie zamartwiaj się. Będzie dobrze! :) Jak ja leżałam na oddziale to babeczki tam miały prawdziwe krwotoki a za pare dni wychodziły szczęśliwe do domu bo wszystko sie uspokoiło :) Trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mesy Wiesz co już czas na Ciebie :silly: Podobnie jak na Gosiaka! Mnie już wszystko boli od trzymania kciuków, ale trzymam niezmiennie! :lol: ~

Lacruś Tobie widzę nie przeszły, żelowe zachcianki, ja lubie te zielone albo przezroczyste :) MOja córcia czerwone i pomarańczowe i tak sie dzielimy :lol:

BYłam dzis z moją małą panikarą w laboratorium na pobraniu krwi, ona sie panicznie boi igieł, ale jakoś poszło. Tata ją trzymał na fotelu. Ostatnio jakaś taka osłabiona jest i zaniżoną temperaturę czasem mniej nić 36. Musiałam w końcu porobić jej badanka. Zrobiłam morfologie OB i TSH, bo przy tarczycy podobno taka zaniżona temperatura moze być, oby nie... ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535151 przez mesy
ferritka napisał:

mesy napisał:

iwonta_kg pie4kny dzidziolek :lol: ja też kce takiego hehehehe


ferritka ale by była jazda hahahahaha już nas widzę chodzących po schodach by przyspieszyć poród buhehehehe


Mesy, robiłybyśmy wyścigi na piłkach przez korytarz ;D



TGa szybciej by nas wypisali z tego szpitala niż byśmy urodziły hahaha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


emka ja wiem że to już mój czas ale mój organizm jest lekko zdezorientowany i nie wie w który miesiąc uderzyć by było dobrze hehehehe
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535187 przez Lacrijka
mam wieści od Mirelki z 7 rano..No ale tak mi sie chce szklanki hoop coli ze nie wyrobie :laugh: :laugh:

Dobra juz pisze :)

Pisała mi rano ze juz dostała szpitalne wdzianko i ze idzie kompu kompu..
Lapka moze bedzie miec od wtorku to sie odezwie.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535209 przez pani_p
Iwonta Maluszek super! Mam nadzieję, że dzisiaj już wszystko u Was w porządku :)

Lacrijka Wczoraj żelki, dzisiaj cola, ty to masz wymagania ;p Dzięki za informacje o Mirelli :)

Ja się dzisiaj czuję jak g...o... Od rana brzuch mnie boli, niedobrze mi, czuję @ za progiem. Poza tym jestem głupia i wściekła na siebie bo z braku cierpliwości zrobiłam wczoraj test. Całkowicie niepotrzebnie bo oczywiście I krecha. Chłosta mi się należy jak nic! Niech mnie ktoś nauczy cierpliwości...

Ogólnie to miłego dnia dziewczynki :*
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535212 przez iwonta_kg
Wybuziakuj Mirelke od nas Lacrijka:) i niech wraca do zdrowia:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535246 przez ferritka
hehehehe Pani ;* I krecha to nic póki co nie znaczy :)) u mnie też jedna krecha i cień naklejki ale wszystkie objawy nie ustąpiły ,więc wciąż sobie urajam ( jak to się odmieniowuje :dry: )
dzisiaj od rana chodziła za mną pasta z makreli z cebulą :dry: no i musiałam kupić i babrać się w ościach :))

Mirellka :kiss: :kiss: :kiss:

Lacra, czy kokakolowy smak to na bliźniaki jest jakiś przepis ??? :blush: bo ja nie lubie koli ,ale jeśli w tym tkwi szczegół na dwupak to ja zacznę lubić :blush: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535257 przez GwenB
Mężu kazał mi jechać, bo plamienia nie ustąpiły, a ja dalej chora :( ale na szczęście ok wszystko :)

Przesyłam buziaki Mirelli i Iwonce, zresztą co ja mówię, wszystkim przesyłam buziaki :laugh:
Udanego dnia :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535263 przez pani_p
Ferritka Ehhh wiem. Niepotrzebne mi to było bo tylko ryczałam jak głupia non stop:/ Nie jestem cierpliwa i to czekanie doprowadza mnie do szału. Nawet ten zasrany egzamin mnie tak nie absorbuje żebym mogła zapomnieć :/ wrrr

Gwen To zdrówka :*
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535295 przez ferritka
u Was też taka szklanka na drogach ?? masakra, do tego pada deszcz, który od razu marznie, no bez raków na butach nie ma co wychodzić taka slizgawka

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535297 przez gosia28
Iwonta mam nadzieję, że dziś u Ciebie jest już ok.

Mirella trzymam kciuki za bezbolesny i szybki zabieg :)

oj tam z teściorami to u mnie standard był, że przed @ robiłam, tego się nie da wyplewić z mózgownicy, nie ma racjonalnych wyjaśnień że jeszcze nie czas.

Kochane akcja poszukiwawcza mojego piesia zakończona. Cel- osiągnięty :) Golduś już dziś ze mną. A trzymali mi dziady mojego piesia w jakieś klatce na podwórku bez budy, ruszyć się biedaczek nie mógł i jakąś płachtą przykryli przed światłem. :angry: :angry: :angry:
biedaczek mój

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #535306 przez pani_p
Ferritka U mnie to samo, a żeby zedrzeć ten lód z samochodu to już w ogóle masakra. Prawie się dzisiaj wywaliłam na parkingu jak z auta wychodziłam.

Gosia Super, że się znalazł. Co to za ludzie go trzymali?! I jak to wyjaśnili? Że go znaleźli na ulicy?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl