BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559607 przez Agusia83
UKurcze,moj D. Tez sie na tym zna,ale jak do niego zadzwonie to sie wkurzy,ze dopuscilam Emi do kompa.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559615 przez Mała
Agusia naduś na pulpit prawym przyciskiem myszy i tam są właściwości grafiki, rotacja, standardowe ,powinno się naprawić
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559617 przez ilona
Agusia panel sterowania- ekran -ustawienia zaawansowane - obrót - zwykły (poziomy)0 :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559636 przez Lacrijka
julka2404 napisał:

Lacra trzymam kciukaski.
Ja obstawiam dwa siusiaki :lol: :silly:

Agusia ja mam dwie lewe ręce do kompa ;) więc nie pomogę :blush:


Julka - a myslalam ze jesteś moja kuleżanka haha

Wizyta na 14:40 ale w domku będę dopiero późnym wieczorkiem.. Ale Tobie chorowitku tzn Mireklo wysle esa jak cos :P
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559637 przez gosiak
Mój kot to nawet kiedyś na gadu pisał i okno jakie miałam otwarte to do tej osoby wysłał cały kuwa alfabet :blink:

Lacra czymam za pipke i ptaszka :blush: choć mam przeczucie na dwa ptaki :lol:

Ferri wczoraj na wieczór ebłam se turbo z chodakowaską 13 min i dziś wstać kuwa nie umiałam :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559638 przez ferritka
FROG!! Pani tak mnie tymi makijażami wczoraj zachwyciłaś i tymi pięknie kształtnymi brwiami , że postanowiłam spróbować swoich sił i se wyszkubać też tak slicznie :lol:
teraz hmmmmm mam dość dziwny kształt brwi lewej z cała pewnością nie taki fajny jak Twój i ughh bedę musiała sie pogodzić z okularami póki mi nie odrośnie :dry: :dry:

Gosiak B) no to szacun za turbo, ja póki co pozostaje przy skaleplu. Jak mnie sie troszku pondycja podniesie to zrobie turbo albo killera- póki co Twoje 13 min turbo jest dla mnie nieosiąglne :lol:

Lakra, ja też obstawiam dwa gwizdki mimo tego ,że bardzo Cię lubie :kiss: :kiss: :kiss: i ja też kce esemesa z wieścią :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559646 przez gosiak
Lacra a mi eska a mi?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559662 przez Aleksandraaa1
Pani
Ja też chce zobaczyć ten blog makijażowy proszę podajcie mi link:D!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559669 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacra a mi eska a mi?


No pośle, pośle Ci tez I napiszcie ktoraś na forum bo numer mam tylko do Gosiaka, Kwosi yyy tzn Mesy i Mirellki..Mam jeszcze do @nulki ale on juz mnie nie kocha to jej chyba nie napisze za kare :( :laugh:

A zadna nie obstawi dwoch cinek ?? Ja otak obstawiam haha
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559673 przez ferritka
Gosiak to ja Ci na priv ciepne mój numerek i napiszesz mi plissssssssssssssssssss :cheer: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559678 przez Lacrijka
ferritka napisał:

Gosiak to ja Ci na priv ciepne mój numerek i napiszesz mi plissssssssssssssssssss :cheer: :cheer:


No to juz mi napisaj :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559681 przez gosiak
No to czekam na wieści :kiss: i pomachaj od cioci do Lacruszków :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559683 przez Lacrijka
gosiak napisał:

No to czekam na wieści :kiss: i pomachaj od cioci do Lacruszków :kiss:


Gosiak ! Nie Lacruszków tylko Lacriuszkow :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559708 przez pani_p
ferritka napisał:

FROG!! Pani tak mnie tymi makijażami wczoraj zachwyciłaś i tymi pięknie kształtnymi brwiami , że postanowiłam spróbować swoich sił i se wyszkubać też tak slicznie :lol:
teraz hmmmmm mam dość dziwny kształt brwi lewej z cała pewnością nie taki fajny jak Twój i ughh bedę musiała sie pogodzić z okularami póki mi nie odrośnie :dry: :dry:

Gosiak B) no to szacun za turbo, ja póki co pozostaje przy skaleplu. Jak mnie sie troszku pondycja podniesie to zrobie turbo albo killera- póki co Twoje 13 min turbo jest dla mnie nieosiąglne :lol:

Lakra, ja też obstawiam dwa gwizdki mimo tego ,że bardzo Cię lubie :kiss: :kiss: :kiss: i ja też kce esemesa z wieścią :cheer:


Na pewno nie jest tak zle:-P moje na poczatku tez były do bani, najpierw dwie różne, później w lewej jakiś dziwny ubytek mi się zrobił. Dopiero teraz jakoś to wyglada a i tak sobie podkreślam kształt kredką i wtedy jestem zadowolona;-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
adres bloga.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559721 przez ferritka
kiedyś spróbowałam kredki i ,ughh niestety ja z tych co jakbym nie miała rąk to bym nie pogadała i ...poodbijałam sobie kredkę po całej twarzy....cała byłam jedną wielką brwią ;// nawet kupiłam w inglocie taki wosk do brwi, hmmm chyba go poszukam i spróbuje domalowac brakującą część

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl