BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #559450 przez pani_p
No właśnie cały czas szukam jakiegoś ideału... Wiesz są dobre korektory np z MAC'a, tylko że też swoje kosztuje. A ja jednak lubię kiedy kosmetyk jest dobry a nie rujnuje mojego portfela :-)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559466 przez Lacrijka
Trzymac kciuki żeby Lacriuszki rozlożyły nóżki haha :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559472 przez ferritka
Lacrijka napisał:

Trzymac kciuki żeby Lacriuszki rozlożyły nóżki haha :laugh: :laugh: :laugh:


a to dzisiaj wielki dzień ?? AaaaaaaaaaaAAAAaAaaaaaaaaaaA.. bedą rozkraczeni jak do szpagata B) Kruszki koszykarze :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559477 przez anoda89
No to trzymamy kciukasy :) Niech rozkładają nogi
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559480 przez pani_p
Kciuki zaciśnięte :-) czekam na wieści.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559520 przez Mirella
Lacra byś chociaż powiedziała o której godzinie mają rozkładać, a nie tak w niepewności starą czarownicę trzymać ;) Ja nadal obstawiam wersję siostrzyczka i braciszek, i ciekawa jestem jak nie wiem, czy trafiłam :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559535 przez ilona
Lacra no to dzis wielki dzien. Ja tez obstawiam parke tzn. Ja bym tak chciala ;)
Pani szacun! Tak mnie zawstydzilas ze wczoraj zamowilam palete 96 kolorow ;)
Niby umiem sie umalowac w miare ok, ale mam problem z dobraniem podkladu itp i w przyszlym tygodniu lece do kosmetycznego i babka robi makijaz dzienny i mowi jak dobierac mazidla. Porada i makijaz za darmoszke pod warunkiem ze zrobisz zakupy za min. 30 zl. ;) to akutat podklad i korektor sie kupi ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559577 przez pani_p
Ilona no aż żal nie skorzystać z takiej okazji :-) w tych naszych galeriach żeby dobrać podkład to wyższa szkoła jazdy, przez to sztuczne światło :-/
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559591 przez ferritka
dlatego można sobie wziąć próbki :) jak jest drogi podkład np w douglasie czy sephorze to można poprosić panią o próbkę i ona daje jedną miarkę do takiego plastikowego małego słoiczka :lol: mnie np wkurza jak panny w inglocie każą sobie maziaja zrobić pod linią żuchwy - kurcze blaszka co mi to niby ma dać ,skoro raz że jestem pomaziana , 2 światło jest fatalne :dry:

a ten fotofinish co mam teraz to kupiłam z głupia franca, bo byłam z koleżanką i wstyd wyjść z natury z pustymi rękami :lol: poza tym cena 24zł - to jak mi kolor by nie spasował to bym mamie dała i nie jest mi strasznie szkoda, że przepłaciłam.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559592 przez Mała
Witam.
Dave super, że dzidziuś rośnie i ma się dobrze :)

Lacrijka no to czekamy na wieści

A mnie coś bierze :(
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559594 przez MoNiaaa
Larca kciuki zacisniete! parka byla by idealem :)

ja korektor mam z miss sporty chyba kryje nawet ale robi sie taki dziwny na twarzy ale lepszego nie znalazlam wiec sie go trzymam:P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559595 przez Agusia83
Mam prośbę. Emi coś mi nacisnela i cały pulpit jest do gory nogami. Reset nie pomogl.

Ja tez trzymam kciuki. :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559598 przez MoNiaaa
Agusia moglabym ci pomoc ale neistety dopiero p[o poludniu bo moj M sie zna na tym

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #559600 przez ferritka
Agusia83 napisał:

Mam prośbę. Emi coś mi nacisnela i cały pulpit jest do gory nogami. Reset nie pomogl.

Ja tez trzymam kciuki. :laugh:


kurka rurka jak Leonek "siedzi na necie" to też zawsze coś cyknie i albo zrobi nam ekran właśnie do góry nogami, albo wyłaczy klawiature, albo tak powiększy ekran że nie da sie pomniejszyć - ale zabij mnie nie wiem jak A to naprawia

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559603 przez julka2404
Lacra trzymam kciukaski.
Ja obstawiam dwa siusiaki :lol: :silly:

Agusia ja mam dwie lewe ręce do kompa ;) więc nie pomogę :blush:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl