BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #563682 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #563684 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Lacrijka napisał:

A my po zażartej rozmowie dotyczącej imion mamy podjęta prawie decyzje :laugh:

Dwie cinki - Aurelia i Anastazja Jedna cinka - Anastazja
Dwaj syneczkowie - Maxymilian i Antoś Jeden syneczek - Antoś

Skapitulowałam dosc mocno, no ale co tam. Antoś tez mi sie podoba. Walka byla o Leona ale na to sie nie dałam nabrac hihi



Jak to skapitulowałaś? W końcu to kobiecie w ciąży się ustępuje???

Ja już mam wybrane imiona dla drugiego szkraba, ciekawe czy szkrab będzie ;)

Pamiętacie loki Duśki? Wyprostowały się cholery jedne, chociaż nożyczkami włosów nie dotknęłam :(

Ingrid, dziękuję, coraz lepiej, nawet sobie pozwoliłam na plasterek sera żóltego na śniadanie, co mi ponoć nie wolno jeszcze, zobaczymy jakie będą efekty :blink:

Skończyłam Greya, uufff, ale ten trzeci tom porypany, a ile glupot tam jest to w ogóle szok. Autorka chyba w szpitalu w życiu nie była ;) Ale generalnie przyjemnna lekturka na odmóżdżenie :blink: Drugi i trzeci tom chyba cztery dni mi zajął, co przy dziecku jest naprawdę dobrym wynikiem. Lacra, raz jeszcze dziękuję :kiss: :kiss: :kiss:


Nie ma za co :):):) Polecam sie na przyszłośc :)

No masz racje z tym że kobiecie w ciąży sie ustepuje, ale po glębszym zastanowieniu doszłam do wniosku że faktycznie moze to byc niesmaczne ze Max kot i Max syneczek.. Ale jak juz los zadecysuje że sa dwa Wacusie to Maxiu też będzie hihi
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #563686 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563699 przez Lacrijka
Martynka__89 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kotek to tak w ogóle jest Maciej, Maciek..ale jak mi wlizie pod nogi to czasem krzykne do niego "Max, patrz jak leziesz" No i tak czasem wymsknie mi sie do niego Maxiu, ale mam duzo czasu zeby sie tego oduczyc :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563706 przez pani_p
Witam się niedzielnie :-)

Lacrijka Antoś bardzo mi się podoba i Anastazja byłoby ślicznie:-)

Zapomniałam co jeszcze chciałam napisac:-D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Idę do moich malowideł trochę się odprężyć ;-)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563710 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563803 przez Mirella
Martynka mówisz i masz, zrobione ze dwa tygodnie temu :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #563856 przez ferritka
Lacra- boskie imiona, Antoś też lubię, mój groszek może być Antosiem, albo Kubusiem albo Adasiem :)
u nas też dzisiaj święto, synusiowi nawet na stole siedzenie jest wybaczone i pozwalam mu pić z konewki ,a niech ma :blush: :lol: :lol: :lol: mój jest Leon własnie a A twierdzi że Leo. Ja myslałam że Leo od benhakera, a to się okazało że to Leo Messi :lol: choć dla mnie i tak jest Leonkiem, Leośkiem :lol: :lol: reaguje jak się go zawoła leo czy leoś ale najbardziej reaguje na swoje drugie imie " Masz- Masz " B)


jaaaakie długie Duśkowe włosy, i jaki Kędziorek od Martynki :lol: cudne są takie kędziorki u dzieci :kiss: :kiss: :kiss:
a imie Dzień Dobry - hahah czad,

znacie to www.paputki.com.pl/ cudaśne :S :blush: :blush: tylko nie rozumiem dlaczego z naturalnej skórki :dry:

co do Greja, to hmmm pochłonęłam wszystkie 3 częsci migusiem, ale fakt ,że 3 część to jakaś takaś naciągana ..miałam wrażenie że autorce się pisać nie chciało a miała kontrakt na tyle i tyle stron i musiała coś naszkrobać :dry: mnie np wkurzał do czerwoności te ciągłe powtarzające się słowa, jakby autorka była lekko ograniczona i miała bardzo ubogi zakres słów.i ta cholerna tupająca wewnętrzna bogini :dry: ale co by nie zarzucić, to tęskno mi za tym napięciem i oczekiwaniem co bedzie dalej :( :(

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563913 przez sylka
Lacra fajnie dopasowane imionka :)

Mirella jakie długie włoski ma już Klaudia :lol:

Ferritka papucie fajne są, tyle ze nie kazdy moze je nosić. U mojego Kubula odpadają ze wzgl. na nózki. A naturalna bo najlepsza dla stópek pod wzgl. wentylacji. Nózka oddycha.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #563932 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563948 przez ferritka
mam nadzieje, że Dzień Dobry trafiła do dobrego domu :dry: :dry: :dry:
koty są boskie, i jakby nie A to miałabym ich cały dom :blush: :blush: :blush: :kiss: :kiss: :kiss: B) :lol: :cheer:
Dziewczyny podczytują Dotyk Crossa

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #563971 przez Mirella
Ja się chyba na Crossa nie zdecyduję w najbliższym czasie, mam ochotę na coś całkiem odmiennego, jakieś dobre morderstwo by się przydało ;) Po trzech tomach Greya Cross to dla mnie za wiele. NIe macie czasem dobrej sensacji pod ręką?

A jak chcecie coś bardziej macierzyńskiego to u nas na blogu są do wygrania fajne ksiażki, to się chyba nazywa pierwsze dwa lata życia dziecka, czy jakoś tak. Zresztą zajrzyjcie wrolimamy.pl/konkurs-poznaj-aplikacje-moje-dziecko/

acha, słuchajcie, bo Wy w przepisach obeznane, będę miała gościa na diecie bezglutenowej, macie coś fajnego nieskomplikowanego na takie okazje? tylko żeby to nie były same sałatki ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #563980 przez MoNiaaa
to wam zapodam Julke zdjecia z telefonu wiec nie do konca wyrazne
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

a teraz jak wrocilismy po calym dniu do domu to juz sie jej koncowki calkiem skrecily :P

http


]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564048 przez Mirella
kolejne lokowate dziecko, wooow :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564049 przez sylka
Monia jak nie Julka ;) W prostych jej bardzo ładnie :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl