BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #564060 przez Dave
Helloł :laugh:

Ale Wasze dziewczyny mają włosy - super :kiss: :kiss:

Wróciliśmy od teściów :silly: udało się im mnie nie wkurzyć i było całkiem miło.

Majos padała w samochodzie po 17 i od razu poszła spać. Ciekawa jestem, o której nam pobudkę zaserwuje. Obstawiam świt :laugh:

Ferrietka - co do paputków. Testowałyśmy je i od tej pory Młoda niczego innego nie założy do człapania po domku. Na poczatku jakieś cudaczne mi się wydawały, ale są na prawdę fajne.

Lecę po jakaś marcheweczkę do schrupania :woohoo: No to chrup :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564095 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564124 przez Agusia83
My tez dzis pol dnia u tesciowej spedzilismy... :blink:

Sliczne wloski maja Wasze pociechy...ale loki :laugh:
Monia, a Julka na tych zdjeciach to po Twoim prostowaniu, tak? To niezle jej sie musza krecic...
Emilce tez sie kreca wlosy...ale po kim? Ani ja ani D. nigdy takowych nie mielismy...a jak ma morke, to juz w ogole wyglada jak baranek :silly:

Mnie to sie w ogole podobaja dziewczynki z dlugimi wlosami...pamietam, ze jak szlam do komuni, mialam je za pupe...ale niestety istne druty...dlatego ciocia fryzjerka na koncowkach robila mi trwala...ale po tygodniu juz byly proste :silly:

Co do imion, to mnie sie podoba Antos...i Maksymilian.....Ja bede forsowala imie Artur....jak Emi sie miala urodzic, D. byl przekonany, ze nazwiemy ja Karolina...ale mnie sie bardziej podobalo Emilka..no i urodzila sie Emilia Karolina...jakby teraz byla dziewczynka, miala byc Karolina Emilia :silly:

Ciagle w radio trabia, ze dzien kota :lol: Nawet w tramwajach widzialam w TV shopie, ze o tym mowili :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564166 przez gosiak
Tak tak, dzień kota to ważny dzień, mój kot z okazji jego święta ma dziś otwartą puszkę z chrupkami, może nie zdrowe, ale co tam raz na rok niech ma :kiss:


Ktoś na fb wrzucił to foto i siem zakochałam, tapetka ustawiona :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564174 przez Mirella
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564177 przez Agusia83
Gosiak...ale swietne zdjecie :laugh: bardzo gustowny ten kotek :laugh: i taki dostojny przez kapelusz badz cylinder.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564185 przez gosiak
Mirella napisał:

Gosiak, a tego kota na fb widziałaś? www.facebook.com/photo.php?fbid=42072265...38666&type=3&theater


Mirella, ten kot to był u mnie na tapecie przed Panem kotem w cylindrze :kiss: :laugh:

A tatuaż z takim kotem chcę se walnąć na 30-che ;) ino nie wiem czy się odważę



No i jeszcze nie wiem gdzie bym miała sobie go ebnąć, do września mam czas na zastanowienie :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564217 przez pani_p
Hej :-)

Fantastyczne ma Julka włoski :-) widać , że dość grube :-)

Mnie się marzy tatuaż, ale muszę to sobie z głowy wybić bo małż jest zagorzałym przeciwnikiem...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564256 przez Dave
ja tatoo mam. i marze o kolejnym,niestety maz nie podziela mojego entuzjazmu:-( w ramach kompromisu przeforsowalam kokczyk w pepku.
ale kolejny tatuaz wciaz w glowce jest:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564273 przez anoda89
Hejka :)

Lakrijka ładne imiona wybraliście :) U nas Antoś to co drugi chłopiec tak jak Julki, Lenki i Amelki.

Mirella, Monia ale dziewczynki mają długie włosy. Ja jak była w ich wieku miałam włosy obcinane na krótko i wyglądałam jak chłopaczek w sukience :laugh:

Co do kotów to nie specjalnie za nimi przepadam ale to chyba uraz z dzieciństwa :unsure:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564284 przez Gosia 2712
Witam kobitki :)
Śliczne wloski maja Wasze corki :) ja mialam zawsze obciete na krotko i wygladalam jak baranek -lok na loku :/ heh i do tej pory mi tak zostalo :P co prawda teraz farbuje i prostuje wiec teraz juz nie chca sie tak krecic ale co ide do fryzjerki to na mnie wyzywa ze co przyjde do niej to mam wiecej wlosow hehe :P

Ja to nie nawidze kotow :/ tak mi dzialaja na nerwy ze szok :/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564349 przez iwonta_kg
pani_p napisał:

Hej :-)

Fantastyczne ma Julka włoski :-) widać , że dość grube :-)

Mnie się marzy tatuaż, ale muszę to sobie z głowy wybić bo małż jest zagorzałym przeciwnikiem...


A gdzie byś chciała i co????

Mój mąż właśnie wczoraj wymyślił sobie ze chce tatuaż! na przedłokciu chcę imię naszego synka. ja też bym chciała chociaż literkę. ale gdzieś dopiero za rok.

Monia Julka super wygląda w prostych włosach :) wogóle masz śliczną córę :)

Mirelka, Duśka też śliczna dziewczynka :)

Gdzie ta emka?????????????????????????????????????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564351 przez emka
Hej babeńki :lol:
Najlepsze zyczenia dla Waszych kotków :)

No i znowu w pracy :) ale wypoczęłąm powiem Wam chyba lepiej niż latem :) Najbardziej leniwy weekend w moim życiu :) ale fajnie było :) zapodam wam hit wyjazdu :) No wieczorami trochje nam odwalało :)


Iwonka Już jestem :)Wiesz szczerze mówiąc to już niebardzo pamietam szczegóły :) wiesz to było 10 lat temu... Ale pamiętam że byłam przerażona na początku i leżałam w domu, nia miałam usg dopiero po jakimś miesiacu więc nie wiedziałąm czy wszytsko jest ok. Dlatego uważam twoją sytuacje za bardziej komfortową. Ja wstawałam tylko na siusiu :)Strasznie się pilnowałam więc pewnie póki nie usyszałam, że sie krwiak wchłonął to o bzykanku nawet nie myślałam. :blink: Ale wiem, że może być ci ciężko bo w ciąży libido często jest wyższe :)Ale ja bym poczekała jeszcze troche :)No i moja rada nie czytaj GREYA :lol: :silly: :P Popość jeszcze dla fasolki :blink: A jeszcze jedno!!! Babo przestań sprzatać, męża zagoń!!! :silly: MIałaś lezeć i pachnieć, a nie się pocić :silly: Wiesz co a o ten seksik spytaj lekarza, najlepiej :) Mi chyba odpowiedział- delikatnie na boczku :blush: :0 :silly:
Lacra Najbardziej ci zazdroszcze tych zakupów. Ja pamiętam ze kupiłam mega drogą pościel bo tak mi się spodobała i nie było obcji :) Za to dobrałam tanie zwykłe łóżeczko :) A w tej pościeli jeszce teraz mój chrześniak śpi :lol: Ale powiem Ci że za dużo tych bajerów nie ma co bo wtedy dużo prania, prasowania itp. A przy dwójce to Ty sie nudzić nie będziesz :blink: MI tez po głowie Antoś chodzi :) Wygłaskaj brzucholka :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564379 przez pani_p
Iwonta no marzy mi sie jakiś taki kwiatowy, uwielbiam storczyki więc byłyby idealne, na lopatce, czarnobiały. Tylko, że chyba bym do rozwodu doprowadziła jakbym zrobila...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #564381 przez ferritka
dzień dobry :)

jest u Was też tak zimno??? boszeeee... :(
Sylka chucham i dmucham jeszcze 2 dni do testowania moja kochana :lol: B)
a gdzie jest nasza gosia Sz??? hallo hallo

Gosiak- tatooo boski, też bym chciała i też na ur sobie ebne tylko właśnie mam problem gdzie to miałoby być, hmmm ale kić boski :kiss: :lol: :lol:

www.facebook.com/photo.php?fbid=50384410...97704&type=1&theater

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl