BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #562888 przez Gosia 2712
Kurcze wlasnie nie mam zadnych papierow ze zamknelam to konto bo robilam to w oddziele banku i to miala przeslac do glownego do Czestochowy... ona twierdzi ze to wyslala do nich i tam musieli to zgubic :/ No przeciez ich pozabijam :/ jeszcze najgorsze jest to ze mam auto u mechanika i musze autobusem jechac hehe a nie pamietam kiedy ostatnio jezdzilam pks-em :P

Ferritka kiedys sie zastanawialam nad trwalym prostowaniem ale jak gadalam z moja fryzjerka to powiedziala mi ze takie cos trzeba robic u kogos kto zna sie na tym mozna bardzo wlosy popalic i trzeba co jakis czas powtarzac bo jak wlosy odrastaja to rosna juz krecone :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562891 przez ferritka
no właśnie też słyszałam o tym, że u zaufanej osoby trzeba to robić, hmmm
we wtorek przyjeżdża moja K co robi rzęsy 1 do 1 czy jakoś takoś to mi walnie -aż jestem ciekawa co też z tego wyjdzie B)

to mi może przy okazji moją radosną twórczośc na brwi skoryguje B) :lol:

no właśnie ja mam oko dość wrażliwe, codziennie w szkłach np nie chodzę bo odczuwam okropny dyskomfort ;/ i porzepraszam sie co jakiś czas z okularami. Tusz do rzęs to cięzko mi dobrać, bo jak tylko pomaluje to od razu łzawie jak szalona :angry: dlatego też nie używam cieni :dry: no i wymysliłam sobie że pomimo że mam dość gęste, długie i czarne rzęsy to spróbuje zobaczyć jak to jest.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562907 przez anoda89
Monia zobaczysz że teraz będzie ok :)

Iwonta nie szalej tak ze sprzątaniem. Lepiej idź na spacer a przed wyjściem spisz mężu co ma porobić przez ten czas :) Relaksuj się kochana :kiss:

Jejku może i ja bym się wzięła za jakąś robotę ale lenia mam niesamowitego.

Ferritka mi to się te rzęsy tak średnio podobają. Koleżanki mówiły że kują trochę ale może to kwestia jak kto robi. Napewno są wygodne bo malować nie trzeba :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562923 przez Lacrijka
Kopulowac, głaskac wielorybka i sie zarazac... To nasz półmetek :laugh: :laugh: :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562929 przez ferritka
:lol: :lol: :lol: cześć Kruszki :kiss: :kiss: :kiss: pogłaskane, ale tylko dla sportu póki co B) :lol: :lol:

a i nie widzę wieloryba :dry: tylko sexi mamuśkę, więc coś mnie chyba szwankują pixele komputrowe :woohoo: :blink:


wwwwwoooo patrzajcie, jak douchna pozamiatała, aż kurka rurka ciary mam :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562931 przez Mirella
Ferritka tez mam ten problem, nie widzę wieloryba ;) za to Kriuszki wygłaskałam, ja już stara jestem to muszę się długo przygotowywać żeby się w lecie udało ;) tęskno mi za takim brzucholem :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562947 przez Gosia 2712
Śliczny brzusia:)Ja tez tam zadnego wieloryba nie widze :P ehhh tez bym juz miala taki fajny brzuszek :( no ale coz bedziemy sie starac i wkoncu moze sie tez takiego doczekam :)

Ferritka widzialam to wykonanie i powiem Ci ze dosyc jej to wyszlo :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562951 przez anoda89
Lacrijka rośniesz w oczach ale do wieloryba duuużo Ci brakuje :laugh:

Oj mi też się tęskni za tymi kopniaczkami i brzuszkiem.

Widziałam to nagranie i byłam w szoku bo Dody nie lubię a tu mnie zaskoczyła i podoba mnie się jak zaśpiewała :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562953 przez pani_p
Hejo:-*

Kruszki pogłaskane :-D a wyglądasz cudownie! Nie pitol tutaj ;-)

Co do rzes to moja kumpela miała i po pierwsze wyglądała trochę "dramatycznie" i widac było że nienaturalne a po drugie w użytkowaniu niewygodne, w nocy nieraz jej oko zakuło, a jak wypadały to już w ogóle głupio wyglądało. Ja Ci ferritka odradzam ;-)

To wykonanie Dody strasznie mi się podoba. Ona ma tak fajny głos a jest taka durna...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562964 przez iwonta_kg
Dziewuszki spoko spoko ja to tylko kurze powycieram a reszta należy do mojego męża:) podłoga, odkurzanie, naczynia itd... :)

A doda wcale mi się nie podoba tu. Schrzaniła tą piosenkę.

Lacra śliczny brzuszek!!

Pytanie do emki! Jak wyszłas ze szpitala po tym krwiaku to kiedy wróciliście do współżycia?? Ja już normalnie nie wyrabiam! Szczerze to tak tęsknię za seksem że masakra. Jeszcze jak mój mąż śpi nago obok mnie to już wogóle idzie oszalec! :dry:
Facet to ma dobrze. Jego idzie zaspokoić a kobieta ma gorzej bo tu orgazmy zakazane...
Tylko się nie śmiejcie ze mnie że weszlam na taki temat! Miesiac bez seksu to dla mnie dramat!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #562986 przez anoda89
Iwonta dasz radę ja jakieś 7 miesięcy nie współżyłam a najlepsze jest to że w nocy miałam sny zboczone i kilka razy obudził mnie orgazm. Organizm sam się rozładowywał. Wstyd się przyznać. Kiedy masz teraz wizytę?? Na wizycie zapytaj się gina czy już możecie.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562998 przez julka2404
Lacra piękny brzuszek ja chce taki zaraz!!! i koniec bo focha strzele :lol:
Iwonka ja Ci dam sprzątanie, bo zaraz manto dostaniesz i Cię do łóżka każemy przywiązać!!!
A Emka wyjechała z rodzinką i pewnie jutro wróci :)

Wykonanie Dody mi nie podeszło jakoś ;)

Moja koleżanka robi sobie rzęsy, co dwa miesiące musiała uzupełniać bo się wykruszają a to droga impreza jest. I sztucznie to wygląda,więc ja osobiście nie polecam.



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #563024 przez gosiak
Brzuś wygłaskany :lol:

Iwonta, to może poproś eMka żeby się w jakieś kalesraki dziadkowe do spania ubrał czy co żeby tak nie kusił Cię :silly: ja na Twoim miejscu do wizyty bym się wstrzymała jeszcze...a z tego co wiem to Emka w domu leżała ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #563070 przez iwonta_kg
Anoda zmieniłas awatarka widzę:) ładny:) jak mogłaś 7 miesięcy wytrzymać bez seksu?! Matko kochana... Ja miesiac nie wyrabiam. Jeszcze ten mnie gdzies tu smyrnie w nocy albo przytuli gołym ciałem to już koniec! Ale nie zdarzyło mi sie obudzić z orgazmem. Chyba że nie wiedziałam o tym =| wizytę mam w piatek 21 lutego.

Chata posprzątana:) ja tylko kurze wytarłam tak jak pisałam. A podłoga aż pachnie taka czyściutka:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #563077 przez gosia28
gosiak napisał:

Brzuś wygłaskany :lol:

Iwonta, to może poproś eMka żeby się w jakieś kalesraki dziadkowe do spania ubrał czy co żeby tak nie kusił Cię :silly: ja na Twoim miejscu do wizyty bym się wstrzymała jeszcze...a z tego co wiem to Emka w domu leżała ;)


nie wiem czy kaleseaki dziadka pomogą bo ja jak mam chcice to mnie mój nawet w gumiokach kręci :lol:
no ale Iwonta da rade bo tu o ważną sprawę gra się toczy.

Lacrijka pięknie wyglądasz :) zazdroszczę, ale nie zrozum mnie źle, tak przyjacielsko :) głaszczę brzuszka :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl