BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #565041 przez Mirella
Ferritka no i dałaś się facetowi załatwić bez mydła, zamiast opieprzyć od góry do dołu i nauczyć ustawiania pralki to teraz będziesz musiała sama wszystko robić, a on będzie siedział na kanapie i czekał na obsługę :P
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565241 przez anoda89
No zgadzam się z Mirella :P Facet też musi umieć dom ogarnąć a co kobieta tylko do garów jest stworzona :angry: Mój Stary bronił się jak tylko mógł żeby w domu nie robić pomagał mi tylko w sprzątaniu sobotnim i to nie zawsze a jak w ciąży musiała leżeć to szybko nauczył się prać i okna myć. Zawsze mówił żebym poszła i samochód naprawiła jak ona ma sprzątać :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565257 przez sylka
Mój tak samo wszystko umie robić bo i u siebie robił (dorz go teściowa wyszkoliła :P). I dobrze jak trafiłam będąc w ciąży do szpitala aż do rozwiązania to musiał i u miał sobie poradzić. Małym tez się zajmie bez problemu. Kąpanie to jego działka. Facet musi umieć wszystko niech czasem wyręcza żonę, ona nie robot wieloczynnościowy :D
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565263 przez gosiak
Moj to tylko do gotowania sie rwie (jak ma czas) ale zawsze się zarzeka że sprzątać po gotowaniu nie bedzie, a kuchnia po jego wyczynach wygląda jak by tornado przez nią przeszło :S prać mówi że nie umi yhy, gdyby nie to ze pracuje od rana do wieczora to bym sobie na to nie pozwoliła ze sprzątam sama :silly: Ale wiem że jak bym była w ciąży to od początku by mnie wyręczał i samej nic by nie pozwalał robić :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565271 przez Mirella
Tak bardziej od strony praktycznej nie tylko wygody, ja długo męczyłam męża żeby karmił Duśkę i robił jej jedzenie, do wszystkiego innego był chętny, do tego nie i nie. Parę razy ją podpuściłam i krzyczała że tatuś nakarmi, no i postawiłam na swoim. Nauczył się tych wszystkich sztuczek które sprawiają, że ona zje, a w przypadku niejadka to naprawdę trzeba mieć wiedzę. I dzięki temu jak poszłam do szpitala to dał radę śpiewająco, nie musiałam się martwić że mi dziecko z głodu padnie. O resztę byłam spokojna, no czasem udzielałam instrukcji typu: zmniejsz wirowanie jak Duśki ciuchy pierzesz :blink: No i o kwiatkach zapominał, ale to chyba każdy facet tak ma, nie wiem co w tych kwiatkach takiego jest ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565288 przez anoda89
Ot to chodzi że różnie bywa i facet musi umieć dom i dziecko ogarnąć :) Koleżanki ostatnio opowiadała że wyszła na 2 godziny z domu a mąż z dziećmi został i zapomniał małej nakarmić :silly:

To dla miłośniczek kotów :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565291 przez iwonta_kg
Przedstawiam wam mojego osobistego kucharza:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565294 przez Mała
Mój umie ogarnąć dom i dzieci, ale gotować :S wodę, jajecznicę i ziemniaki to tyle.
A o kwiatach zawsze zapomina :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565296 przez iwonta_kg
Haha brzuch mi sie ruszał!!! Mam wypukly pepęk i widziałam jak normalnie sie ruszał!! Jakby maluszek sie pępkiem bawił od środka:) Jejciu jak fajnie:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565306 przez Agusia83
A moj D. ogarnie dzieko, dom tez...ale o gotowaniu nie ma mowy...jak ma wypanierowac kotlety, to przychodzi milion razy i pyta, co teraz :silly:

Iwonta, fajnie :laugh: ale to raczej jeszcze nie maluszek...macica jeszcze nie wyszla ponad spojenie lonowe :silly:
Ale juz niedlugo i brzuch bedzie Ci szalal na wszystkie strony.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565317 przez iwonta_kg
Eeee tam, ja chyba wolę myśleć że to maleństwo sie rusza :D :D :D



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #565321 przez gosiak
Iwonta :lol: nie znam się ale fasolek chyba za maly jeszcze zeby już widziec ze brzuch się rusza, może po tej pizzy flaczki Ci się "rozchodzą" :P moj wczoraj robił pizze pyszna mu wyszła, no Twój też widać smakowitą zrobił :)

Anoda filmik z kiciamy słodki :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565332 przez iwonta_kg
Ja sie upieram że to Dzidzia i koniec :blush: :woohoo: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565335 przez Agusia83
dobrze juz dobrze :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #565346 przez gosiak
Kurcze, martwię się o sylwkę :( na skarbku ostatnia jej wizyta była 28.12 :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl