BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #51353 przez angellika1
Lacrijak to szybko do gina uderzaj z tym wynikiem, Najważniejsze jest sie nie denerwowac na zapas po co sobie szargać nerwy poczekaj do wyników badań a te bóle brzucha??? Jak wrócisz z USG to daj znac co i jak trzymam kciuki za pozytywne dla ciebie wyniki badań
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51406 przez Asik
Lacrijka , kochana trzymam kciuki za to żeby wsio było ok :kiss:

Nikusiaaaaaa daj znac co u Ciebie?? bo ja wciaz myślę o tobie i kciuki zaciskam za Twoją fasolinkę :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51420 przez nikusia1988
Kurcze no.. juz miałam dzisiaj rano robić test bo tej @ dalej nie ma a tu rano mężuś mnie zrywa na równe nogi żebym się ubierała bo do miasta jedziemy bo wyprzedaż w Biedronce jest :D No i kuźwa oczywiście przyjechałam do domu z zakupów jakby nigdy nic siusiu zrobiłam i poszłoooo... dopiero teraz sobie przypomniałam o teście :( a teraz to już nie będę robić bo może nie wyjść więc już poczekam do rana... A tak chciałam dzisiaj zrobić i zobaczyć co wyjdzie :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51422 przez Asik
Co sie odwlecze to nie uciecze :D najważniejsze że tej wrednej @ nie ma :D :D :D :D :D :D
a z tymi testami to róznie :D po terminie @ to już niby znaczenia nie ma kiedy :) ale u Ciebie to pomiąchane jest więc faktycznie lepiej z rańca :D :D uhhh to czekanie wykańcza

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51425 przez nikusia1988
No ale przecież ja chyba tydzień temu robiłam 1 test i lipa była a to już taki dzień cyklu był że już powinien nawet cień cienia się pokazać więc jeżeli jutro zrobię a też nie wykaże nic to coś będzie nie tak... Bo ani stresów nie mam ani żadnych tabletek nie biorę ani nic więc żadnego powodu nie ma żeby się przeciągnęła
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51429 przez Asik
dziewczynie z innego forum dopiero po 2 tyg od terminu @ wyszły dwie krechy więc wsio mozliwe ;) hmmm no chyba że wiecZorkiem strzelisz jak długo siczku nie bedziesz :D bo jesli faktycznie ani stresu ani nic to może juz cos wyjść :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51431 przez nikusia1988
Czyli to tylko chodzi o to żeby mocz nie był rozcieńczony innymi napojami? Bo jeżeli będzie to może nie wyjść a jak nie będę piła cały dzień to czyli na luzie mogę zrobić wieczorem?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51434 przez nikusia1988
Prawdę pisząc to ja od rana jeszcze nie piłam a już 3 razy byłam siusiu :) To chodzi o to żeby nie pić i nie rozcieńczać moczu czy żeby ten mocz był odstany w organizmie tj w nocy????????? Bo ja sama nie wiem :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51443 przez Asik
no dokładnie chodzi o to że mocz z nocy jest nierozcieńczony :D hehh ale jak RTy tak często siku chodzisz..hmmm pod fasolke mi to podchodzi :D tez tak biegałam :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51447 przez nikusia1988
Asik a ty na moim miejscu byś poszła teraz zrobić test? Bo w prawdzie to już będzie świeży mocz :D ale nierozcieńczony :D he he he ale temat podłapałam :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51449 przez bewipo
Ja tam bym do rana poczekała, ale jak masz zapas testów to możesz i teraz i rano :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51451 przez nikusia1988
No to ok to do rana może wytrzymam :) A tu się okaże że rano ZONK :) @przylazła :) Ale by były jaja. No właśnie że mam jeden jedyny ostatni zloty teścik i liczę ze mnie nie zawiedzie :) Więc rano... :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51452 przez Asik
No tak jak bewipo radzi lepiej do rana poczekac :D zawsze to jeden dzień dłużej :D ale hmm znając siebie to poleciałabym zrobić już teraz a drugi z rańca :D
noo jak masz ostatni to czekac do rańca i nie myślec o @ :D ale pewnie juz nie przyjdzie :D

a ja się zabieram do sprzatania bo jakies nieziemskie siły we mnie wstapiły i chęci :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51454 przez nikusia1988
Nio :( Ale mam jeden :( Już byłam w łazience ale wróciłam się :) i zobaczyłam jeszcze raz na laptopa co mi radzicie i przeczytałam pierwszą radę bewipo i jednak nie robię :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51482 przez bewipo
To trzymam kciuki do jutra :)
Asik a mnie wszystkie siły opuściły, idę obiadek zrobić, może mi się polepszy, bo się muszę pouczyć jeszcze cosik...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl