BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #51485 przez Asik
Bewipo no jeszce trochę tego zmeczenia bedzie:D mnie juz pomału przechodzi i coraz większegoi wigoru dostaje,wczoraj dzwonili do mnie czy do pracy bym nie poszła ,,heh czekalam na ten telefon chyba 6mcy .. no i lipa :( boje się że nie dam teraz rady ,praca jako kelnerka czasami nawet po 14 h w weekendy a w tyg po 6 godzin - 12 , kurcze praca super bo juz tam pracowałam i kasa extra :) ale hmm musiałam odmówić, ciąża w moim wieku jest samym w sobie obciążeniem dla organizmu i można łatwo ją stracić a tego bym sobie nie wybaczyła

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51555 przez nikusia1988
Hmmm... Czyli jutro jest mój 45dc... Ciekawe co to będzie... :unsure:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51562 przez Asik
hmmm ja obstawiam dwie krechy :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51567 przez nikusia1988
Ja coś niebardzo w to wierze...
Prędzej to coś z @ :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51571 przez Asik
Nikusia nie wywołuj wilka z lasu boo jak tam przylece i Cię majtnę to ino raz :P

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51573 przez nikusia1988
No nic nie poradzę że mam takie myśli :( bo ten ostatni dłuugi cykl no i ten teraz dają mi dużo do myślenia... nigdy nie miałam takich długich więc jest coś nie tak. i jeszcze ten śluz pare dni...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51580 przez Asik
No Nikusia jutro się pewnie wszystko wyjasni :D :D :D :D ja sie doczekac nie moge a co dopiero Ty :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51591 przez nikusia1988
Jeżeli zobacze 2 to się nie mogę doczekać ale mam przeczucie że ich nie bedzie więc nie czekam z niecierpliwością :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51605 przez gosiak
Cześć laseczki :laugh:
Nikusia super że @ jeszcze nie ma trzymam kciuki:) a co do objawów zagnieżdżenia to śluz nie musi być różowy czy brązowy czytałam o tym ostatnio jak to podejrzewałam u siebie i pisali że często się zdarzają takie plamienia, ale nie musi u wszystkich babeczek, a jeśli Ty masz śluz to wszystko się zapowiada na fasolkę ja tylko podczas tych plamień miałam śluz a tak to raczej sucho no i @ się pojawiła...a temp. może mierzysz?
ja dziś dopiero wróciłam cały weekend w rozjazdach po rodzince męża :) jestem wykończona:( ja chyba jutro moje testy dostane co na allegro zamówiłam powiem Wam że się opłaca, 17szt.25zł gdzie taki sam szt. 1 kupowałam za 12zł, mam nadzieję że w którymś z tych testów zobaczę II kreski i już nie będę musiała kupować ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51611 przez nikusia1988
Gosiaczku niestety nie mierze bo i tak bym zapominała. Ale ten śluz mam od tygodnia chyba więc nie wiem czy to normalne, nie jest tego duzo ale od czasu do czasu sobie wypłynie. To siusianie pomimo nie picia też nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51624 przez gosiak
jak jest mokro to znaczy że jest dobrze ;) ale szkoda że masz jednego testa :silly: ja bym już przy takich cyklach nie wytrzymała :lol: ale trzymaj się do rana, jutro od razu jak się obudzę to odpalam lapka i mam nadzieję że dobre wieści z rańca poczytam:) :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51626 przez nikusia1988
Oj chciałabym chciała... Ale mam złe przeczucia... Takie jak ostatnio że będzie tylko ta jedna gruba tłusta krecha :( Już się zaczynam bać robić ten test jutro :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51644 przez angellika1
nikusia ja myślę że fasolinkę masz w brzuszku no ale jutro zobaczymy, śluzu na początku też miałam dużo a plamienia pojawiły sie w 35 dc a skończyły po około 10 dniach. Trzyamam kciuki za jutrzejszy test :)
Dzisiaj byłam u dentysty z tym bolącym dziąsłem, okazało się że za ósemką nazbierała mi sie ropa a tu ani antybiotyku nie mogę tylko (sorry że napisze) nacinać i to bez znieczulenia masakra!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51647 przez nikusia1988
Uuuu... nieciekawie :( Mnie tak bolały dziąsła jak wychodziła mi ósemka bolało mnie dzień i noc przez ok 5dni to była masakra i jeszcze nie przebił się cały bo pół już na wierzchu a druga połówka pod dziąsłem. Ciekawe kiedy mi to całe dziąsło rozerwie... To będzie dopiero masakra... Już się tego boję...

Angelika a tobie rośnie czy już go masz?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51650 przez Marta M
Dobrze Asik ze nie zgodzilas sie na ta prace...wazniejsze dziecko...ja tez bylam dzis na rozmowie kwalifikacyjnej w przedszkolu...praca na pol etatu, niedaleko mnie...ale powiedzialam o ciazy...pani powiedziala ze by mnie od razu przyjela, ale ciaza...jeszcze sie zastanowi...

Nikusia super ze nie ma dalej @ :)

Dziewczyny a ja bylam dzisiaj w koncu na pierwszej becie..tak sie denerwowalam, ze wizyta u gina dopiero za poltora tygodnia..zrobie jeszcze we srode zeby sprawdzic czy przyrosla o 66%


Dzisiejszy wynik to 13 255...Nie wiem czy to duzo, ale chyba ok...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl