BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #51771 przez Marta M
Tak angelika, wiem ze liczy sie przyrost, dlatego ide w srode jeszcze raz, bo do usg jeszcze daleko a chce sama siebie uspokoic...

Nikusia, ja jutro zwariuje rano jak sie nie dowiem co u Ciebie...(maz zabiera laptop do pracy, a moj poszedl w komis), takze dziewczyny chyba sie nie obrazicie jak poprosze meza zeby przeczytal co u nikusi..:) Bede czekac rano od niego na telefon..

POWODZENIA!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51774 przez Mirella
Ilona miło się na coś przydać :lol:
No ja też już całego forum nie ogarniam, to już musiałaby byc praca na etat, być na bieżąco, nie wiem jak moderatorki dają radę ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51780 przez MagdaM
hahahha ale sie usmialam na dzien dobry :laugh: :laugh: fakt nie pomyslalam o tym, ze jak ja wiem jak sie nazywam to inni niekoniecznie :silly: :lol: :lol: :silly:
Dziekuje serdecznie za cieple slowa o piesku, a jeszcze bardziej za zainteresowanie moimi wypocinami... Ale sie zawstydzilam... Kocham Was :lol: :kiss:

Dzien dobry :)
Trzymam kciuki za testujace. Ja znowu problemy z kregoslupem odcinek szyjny, juz nie dlugo zjazd egzaminy a ja nic zero, nemo. Chora cd... No to lece
Buziaki :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51792 przez nikusia1988
No i niestety :( 1 krecha :( a @ dalej nie ma... może jutro przyjdzie tak jak w tamtym cyklu czyli na 46dzień...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51797 przez Asik
Nikusia hmm ja ciągle mam nadzieję że za mały poziom hormonów jest u Ciebie i dlatego 1 krecha... dopóki @ nie przychodzi to zawsze jest szansa na fasolkę :) ja dalej kciuki trzymam :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51799 przez gosiak
Nikusia Ja też trzymam kciuki żeby ta @ nie przyszła i żeby dwie kreseczki w końcu sie pokazały! a może idź na bete szybciej się dowiesz i nie będziesz w stresie, Ja bym chyba zwariowała przy takich cyklach, oj dziś wcześnie wstałam jadę z moim w trasę:D wieczorkiem zajrzę papatki ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51803 przez Agusia83
Nikusia, jezeli masz tak dlugie cykle...to faktycznie, wybierz sie do laboratorium i zrob bete...ona da Ci 1000% pewnosc czy jestes w ciazy...
...Marta M, ja mam jutro wizyte u lekarza...biore wszystkie wyniki badan, ktore juz zrobilam i zobaczymy co powie doktor...pewnie usg jeszcze nie bede miec robionego bo powie, ze za wczesnie, ale kto wie?..
A Ty masz juz termin usg?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51806 przez ViFi
Dzisiaj u mnie 33 dc nie ma @. Wczoraj robiłam 4 wymazy i wyniki z krwi...na 28dni.pl dziewczyny mówią ze okres może się przesunąć do 40 paru masakra. Już mi się śnią różne głupie rzeczy....
Temp. powyżej 36,9 już 4dzień.....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51807 przez Asik
Agusia :) zrooobi Ci usg i zobaczysz swoją fasolinkę :D i może zobaczysz serduszko bijące :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51809 przez Lacrijka
Magduska, pisz tu szybko co tam po wizycie u gina !!!! Pobudka, pobudka...

Nikusia, ja tez poprzedni cykl miałam taki wydłuzony..33 dni normalnego + 13 poslizgu...ale ten cykl juz punktualny :):):) @ Choc dziwna ale była na czas..

Ja dzis na 15 mam to USG brzucha, moze cos sie wyjasni..a jutro do gina z jajcami bo bola..A magduska jeszcze jak na złosc od wczoraj nie daje znaku ...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51811 przez Asik
Vifi noo może może ... masakra ... grunt że tempka wysoka :):)

Magduska coś się obija :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51841 przez Diana
Nikusia ja tam dalej mam nadzieje na twoje dwie kreski!!! Tak więc dalej trzymam kciuki dopuki @ nie ma! ;)

A co do blogu to też kawałek przecytałam wyrywkowo ale tak mnie wciągnoł, że dzisiaj zacznę od początku :woohoo:

Buziaki dziewczyny, która następna testuje???
U mnie starania w toku ale owu powinna być między 15 a 19 ale nigdy nie wiadomo więc lepiej cały czas być w gotowości tak więc co drugi dzień będą przytulanka, żeby armia była gotowa do ataku :lol: !
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51873 przez nikusia1988
Lacrijka no w tym by nie było nic dziwnego gdyby to był pierwszy taki długi cykl ale ten jest drugi z kolei, więc jeden może się pośliźnąć ale 2???

Może jutro przyjdzie a jak nie to znowu testa walne w jakiś dzien
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51883 przez Mała
nikusia1988 ja też trzymam kciuki za II kreski.
Mnie też się czasem takie długie pojedyncze cykle zdarzają. Lepiej pogadać z ginem, bo ponad 40 dni to troszkę za długi.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #51925 przez angellika1
kurcze nikusia nadal trzymam kciuki ... moja koleżanka miala bardzo nieregularne cykle raz 20 dc raz 45 dc i jak sobie wyliczała dni płodne itd to nic z tego nie wyszła a jak poszła na "żywioł" to juz są efekty 13tc :) Takze może trzeba podejść do tego na luzie... wiem wiem dobrze mi mówic ale ja właśnie tak zrobilam :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl