BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #593811 przez ferritka
staram sie jak moge. póki co mam dużo czasu to cwicze, boje sie że jak pojedziemy nad morze to znowu palić zacznę taki mój odstresowywacz :dry: :dry: bo tam raczej mi sie nie bedzie chciało wstawać godzine wcześniej żeby poćwiczyć albo po przyjściu z knajpy trzaskać skalpela :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593819 przez Mirella
Ja chylę czoło brzuch pośladki i wszystko.

Mnie jeszcze nie wolno i jeszcze dlugo nie, w życiu Waszej kondycji nie dogonię ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593820 przez Dave
Feri - ale Ty dajesz czadu :lol:

Pojedź, pojedź do salonu. A wołania nie słyszałam :P

Co do cyców, to ja chętnie przyjmę tak z 1,5 rozmiarka :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593823 przez ferritka
żeby jeszcze tego mojego zerstawu były duuuuże efekty, a ja co w dzień wydietuje i wyćwicze to z wieczora bronkiem przytule i tyle z tego mam :dry:


teraz oglądam z A KSW i bronka przytulam :dry: :dry:

Dave, zapisałam sobie ten salon i widze, że w bielsku jest masa tego , tak więc Sis szykuj sie ja po świętach robie nalot na Twojej dzielni B) B) B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593827 przez Mała
Ferri zaraz cię palnę, że nie duże efakty, a kto ostatnio zdjęcia wstawiał i wszystkim szkęki opadły. Kłamczucha przebrzydła :P :ohmy:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593837 przez ferritka
no coś tam widać fakt, ale byłoby więcej widać jakbym jakąś dietę wprowadziła i odstawiła bronka :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


eeej a Gosiak tu dzisiaj był :dry: Gosiak se chyba zrobiła wyjazd weekendowy :blink: :blink:
w ogóle co9raz cieplej sie robi to znaczy że ruch tu bedzie coraz mniejszy.
myślę, ze trzeba tu zrobić znowu wieczorne party "przywitanie wiosny" :blush: :blush: :blush: :blink: co myslicie? :lol: :lol: :lol: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593842 przez Dave
Feri-widac,widac. i Ci sie wsio jedrne robi.
party,party:-) syropki:-) no dla mnie jakis pikolo:-Pi bedzie git.
a gdzie Ty to cieplo czujesz??? bo u mnie pizdziawa. i syropki to raczej na rozgrzanie od srodka:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593845 przez ferritka
Dave w sercu kochana w sercu ;D
poza tym to ostatnie party, bo potem bierzemy sie do pracy. Przywitanie Mateuszka nas czeka huczne :lol: :lol: :kiss: przypomnij mi kochana na kiedy masz termin? :blush: :blush:
mam nadzieję, że jeszcze tu bedę :blush: :blush: :blush: :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593848 przez Dave
feri:-) niby 17-21,ale na ostatnim usg wyskoczyl 10 kwiecien. wiec trening sie Wam przyda:-P coraz blizej:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593851 przez ferritka
aaaaaaaaaa to bedę tu, bedę obecna i przywitam tu Matiego B) B) B) :lol: :lol: kurka rurka to Ty kochana moje jesteś na ostatnich nóżkach można tak powiedziec :blush: :blush: :blink: aaaa ale czad ;D
oczywiście masz którejś tu z nas tel żeby napisać jak już znikniesz i bedzie JUŻ ten czas???? :S :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593854 przez Dave
Dawaj na priva:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593858 przez Mirella
Dave, mój nr masz w wiadomej tabelce jakby co :lol:

I w ogóle dawaj brzuchola, zobaczymy wysoko czy nisko :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593865 przez ferritka
kurcze ,dzisiaj to ja mam bezsenność :dry: :dry: w ogóle to kiedy się zegarki na czas letni robi, bo czuje, że mogłoby to być już, budzę się ok 6:15 i jakoś mi nie pasuje ta godzina :dry: :dry:

Dave to Ty musisz pogonic pracowników, kurka rurka remont powinien mieć się już ku końcowi przecież :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593891 przez Mirella
W tym roku zegarki przestawiamy w święta, jak ktoś na Rezurekcje idzie to się kompletnie nie wyśþi :lol:


Dave to luzik, pójdzie na porodówkę, a jej mąz będzie się pocił żeby wszystko było gotowe na jej przyjazd :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593894 przez Ingrid29
Witam z rana - mroźno - u mnie miłe panie - 20 C. Chyba trzeba pod pierzynę się schować, a jak tu na spacer wyjść :unsure:

Ja chce się zabrać za ćwiczenia, a znów mnie jakieś choróbsku bierze i nie mam sił. Wczoraj z mężulkiem wypiliśmy sobie trochę naszej 2-letniej naleweczki wiele owocowej - rozgrzewa jak nie wiem. Może mi przejdzie te cholerne choróbsko.

Ferri zawsze lepiej mieć trochę więcej cyca, niż trochę za mało :S :blush: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl