BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #593541 przez anoda89
Mirella u mnie ta wada jest ponoć niewielka ale gin chce to sprawdzić i skonsultować z innym lekarzem. Fajnie opisane jest wszystko na tej stroni. Dzięki :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593549 przez MoNiaaa
Anoda myslalam ze jednak dostaniecie zielone swiatlo ale po cesarce moze rzeczywiscie lepiej odczekac zeby spokojnie przejsc przez te 9 miesiecy a nie denerwowac sie jak brzusio by zaczal rosnac
3mam kciuki za dodatkowe konsultacje!!! :kiss: :kiss: :kiss:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593569 przez Elmirka85
ja tak na szybko. Potrzebuję waszej porady:-)
bo zakupiłam owulacyjne testy z allegro za 1zł. i robię je codzień i mam pytanie w jakim miejscu ma się pojawić linia testowa? bo chyba gdzieś pośrodku między zagięciem a linią kontrolna? bo mnie się wczoraj pojawiła słaba kreska ale tak jakby w miejscu tego zagięcia, a dziś już gruba krecha- taka sama jak kontrolna ale też w miejscu tego zagięcia... jak myślicie czy to owulacja? bo na początku cyklu na zagięciu nie pojawiały się żadne krechy dopiero od wczoraj! mogę prosić o wasze opinie
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593574 przez Dave
Elmi-wpisz w google test owulacyjny i daj sobie grafike. to Ci sie tyyyle testow pokaze,bedziesz mogla porownac:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593587 przez Elmirka85
no z tego co ja widzę to na większości właśnie ta kreska jest w innym miejscu? hmm... dziwne to trochę? bo z drugiej strony na łączeniu jest mega wyraźna.. a mój emek mówi że to na pewno to bo jakby miała być gdzie indziej- to co? byłyby 3 kreski? :)
ale on to mówi w jednym celu- bo chce wieczorem małe co nieco...haha :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593593 przez anoda89
Nie potrzebnie się nastawiłam na wiosnę i teraz przykro chociaż podejrzewałam że trzeba będzie odłożyć starania. To teraz ja ustawiam się na koniec kolejki i czekam :( Szkoda ale nie chcę drugiego aniołka w niebie.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593611 przez missyy
Agusia83 napisał:

Dave,sliczna,jak znajdę tez wam swoja wstawie.

Missy,no to wygląda na nadczynnosc,zrób jeszcze ft3 i ft4. Chudniesz,masz kolatania serca,kręci ci sie w glowie,poza ci sie dłonie,czujesz sie zmeczona? Ja bym usg zrobiła.

Pani,a ja bym spala długo,ale biodra i Emi mi nie dają. ;)

\\

ft4 jest podwyższone, ponad 26 jednostek. FT3 jest w normie.
Nie zauważyłam spadku wagi, wręcz przeciwnie, więcej kilo mi przybyło :] Senna jestem, nie mogę się na niczym skupić i ciągle jestem rozdrażniona ;/
Ciagle stres i stres :angry:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593744 przez Dave
Co tu taka cisza :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593745 przez Mała
Anoda nosz , jak nie urok to.... :angry: Kochana niech cię przebadają i w tedy do boju, trzymam kciuki

Ferri a robiłaś ćwiczenia Mel na klatkę piersiową i plecy? Co mają dać, zmniejszyć , zwiększyć, ujędrnić cycki?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593747 przez ferritka
Dave napisał:

to moja



i pewnie też jej już nie masz ;/ co to za salon ???? kufa takiej szukam sliczności :kiss: :kiss:

Ty jak jechaliśmy to ja wołałam Majuś Majuchnaaaaa ale nigdzie nie wyszła :dry: :dry: B)


Mała nie robiłam :blush: a kopsniesz linkacza, generalnie to ćwiczenia na cyc najsampierw ujędrniają a potem zmniejszają - bo sportsmenki mają swoje maluśki tylko sztuczne se robią.

p,s wczoraj sie mnie pani spytała jak wkładałysmy suknie za parawanem gdzie cycki robiłam B) B) :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593749 przez sylwus136
a no cisza dziś no ale weekend pewnie większość u rodziny siedzi

ja mam teraz takiego lenia że masakra :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593768 przez Dave
Ferri - ja wypożyczałam kiecę więc jej nie mam :(

Ja ją dorwałam w salonie Lilea w Bielsku. Jak się dokopie do jakiś zdjęć ślubnych to Ci tu wstawię z lajfa :)

Toż, ja nic nie słyszałam :(

No to masz fajne cycochy zapewne. O moje rodzynki to się nikt nie pyta :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593776 przez Mała
Ferri

To ja nie mogę tego ćwiczyć, bo mi rodzynki znikną całkiem :dry:

Dave o moje też się nikt nie pyta :(
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593780 przez ferritka
no to ja muszę się tam przejechąć koniecznie do tego salonu... B) B) :lol:

no jak to , wołałąm i A się na mnie głupio patrzył ,ale stwierdził ,że woli jak wołam niż jak śpiewam ;)0 B) B) poza tym ,wiuecie co mi powiedział, że wciąż powtarzam " taka prawda " :blush: a ja tego nie kojarzę, że tak mówię , a podobno używam tego w kazdym kontekście :blush: :blush: :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mała ściągam sobie te ćw co wrzuciłaś , jutro wypróbuje. Martwi mnie jedna sprawa :dry: robie teraz taki zestaw abs mel B + askalpel + 10 min brzuch + 10 min posladki ( bo do tych leginsów co mi A przywiózł to muszę mieć napompowane pośladki :blush: ) i nie czuje że ćwiczyłam. znaczy się męcze się, ale nie mam zakwasów :dry: wole mieć, wtedy czuje, że mięśnie pracowały a tak to nie czuje :dry: :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593799 przez Mała
Ferri chylę czoła, taki zestaw :cheer: :) Ja abs, brzuch, pośladki w różnych kombinacjach, zawsze coś na brzuch+coś jeszcze. Też nie mam zakwasów, a zmęczona jestem, ale to chyba dlatego że mięśnie są już rozćwiczone
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl