BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #593334 przez Mirella
Jaki Andrzej jaką Baśkę? Taka ładna pogoda a Ty w telewizorze? My zaraz na spacerek mykamy
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593336 przez ferritka
;D no z na wspólnej ;) sprzątam i jakoś mnie tak wciągnęło B)

ebłam se włosa na granatową czerń i jakaś taka blada jestem B) no spacer bedzie jak A wróci jedziemy połazić może do wisły :lol: :lol: :lol:
no i jak dziewczynki od Was zgarnę to fajnie tak w większej grupie będzie nam raźniej :silly: :silly: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593350 przez Dave
feri-jak do Wisly pojedziesz to mnie masz prawie po drodze. daj znac o ktorej szykowac Majosa:-P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593377 przez Gosia 2712
Czesc kobitki :)
U mnie tez sloneczko nareszcie wyszlo :) i nawet cieplo jest :) ide zaraz dom ogarnac i auto posprzatac :P Normalnie az sie chce cos robic jak taka pogoda za oknem :)

Co do sukni slubnej to powiem Wam ze chyba najszybciej wybralam :P weszlam do jednego salonu no i mi sie spodobala tak ze juz wiecej nie pojechalam innych przymierzac... :P W tym salonie przymierzylam chyba 4 ale i tak wzielam ta pierwsza :P stwierdzilam ze nie ma sensu jezdzic gdzie indziej bo tak mi sie spodobala ze i tak wiedzialam ze po nia wroce :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593386 przez sylwus136
Hej dziewczyny :)

Piękne słoneczko dzisiaj :) oby w końcu zaczęło topić te śniegi :)

Anoda trzymam kciukasy mocno :)

Dziewczyny założyłam sobie bloga kulinarnego wczoraj :)
co jakiś czas będę tam coś wrzucała :)
jak chcecie zobaczyć to zapraszam :)
razem-gotujmy.blogspot.com/

MIŁEGO DZIONKA :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593392 przez Ingrid29
sylwuś fajny pomysł z blogiem - będę na pewno zaglądać. A i na pewno zrobię szare kluski :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593431 przez anoda89
Dupa, dupa , duuupa :angry:
Blizna zagoiła się ładnie ale gin powiedziała żeby jeszcze poczekać bo teraz test dobrze ale nie wiadomo jak będzie gdybym teraz zaszła w ciąże więc sugerował żeby wstrzymać i zacząć działania czerwiec-lipiec. Co jeszcze pieprzona dwurożność :angry: Mam dzwonić do niego we wtorek i może załatwi mi wizytę w Wawie u kolegi który przyjeżdża na 3 dni z Lublina i tam mnie przebada tylko nie pamiętam jak to badanie się nazywa :unsure:
Pokazałam też wykres tempki i powiedział że on na to patrzy bo temparatura może być oszukana pomimo tego że owulacja była, wystarczy że mamy jakiś sen albo gorzej nam się śpi tempka się nie zgadza. Testy owulacyjne podobno szkoda kasay na nie bo też oszukują więc dziewczyny wyrzucać testy i wykresy i bzykać się co 2-3 dni najlepiej :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593442 przez Gravity
nie nie to byl lekarz pierwszego kontaktu:(i w dodatku ślepy:) do Gina w uk ciężko sie dostać:(ale będę po niedzieli coś kabinowca Na razie się nie nastawiam. Mozę uda mi się juz do położnej dostać.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593446 przez Gravity
Masz racje ,po c wykresy testy.Lepiej korzystać z przyjemności ,a nie kupować testy owulacyjne i sprawdzając czy to dziś:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593448 przez sylwus136
Ingrid dziękuję i mam nadzieję, że będą smakowały :)

Anoda tak mi przykro że jeszcze nie możecie. Ściskam Cię mocno i życzę wspaniałych wyników na przyszłość
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593453 przez anoda89
Dziwuszki z Wawy albo okolic powiedzicie czy wiecie coś na temat szpitala na Szesarów? Tam wrazie czego jadę na badanie i mam nadzieje że mnie tam nie położą bo jak ta dwurożność macicy się potwierdzi to mogą mnie pociąć :(
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593454 przez Dave
anoda;-) nie fajnie. kurka,a juz myslalam ze bedziemy tu wlaczyc mega doping.
chociaz ja i tak wzgledem Ciebie mam taki tryb wlaczony.
a bzykanie co 2-3 dni to od dawna propaguje jako najlepszy sposob na fasola:-P
grawity-podbijaj do poloznej. trzymam kciuki.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593499 przez Mirella
Anoda jak mnie wieźli karetką to ratownik mówił, że gdyby miał wybór to by do Warszawy na Szaserów jechał, że to dobry szpital. Osobistego kontaktu nie miałam. Po cesarce to ponoć rok trzeba czekać, więc nie dziwię się ginowi że Cię straszy, z drugiej strony moja koleżanka zaszła w ciążę pól roku po cesarce i nic złego się nie stało, więc pewnie nie ma reguł.

Sylwuś bloga dodaję do subskrybowanych :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593509 przez anoda89
Dave :kiss: :kiss: :kiss:

Mirella zdaje sobie z tego sprawę że zaleca się rok czekać i może być wszystko dobrze jeśli teraz zajdę w ciąże ale jak by mi się blizna zaczęła rozchodzić to masakra. Tym czekaniem teraz najmniej się stresuję bo wolę poczekać aby tylko było dobrze. Martwi mnie ta pieprzona dwurożność bo to niedobrze jak się potwierdzi. Ciężko ciąże donosić z taką przypadłością :( Chyba że będą chcieli mi to zoperować to jest nadzieja. Tak mi się też wydawało że dobry szpital.
Mąż mówi że tak niezły labirynt jest i kiedyś kolega w UPS jeździł i doręczał paczkę tak paczkę i nie mógł później samochodu znaleźć :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593527 przez Mirella
Anoda, pierwsze co mi się wypluło jak wpisałam macica dwurożna to ten blog walka-o-nasze-szczescie.blog.onet.pl/200.../26/macica-dwurozna/

zerknęłam tylko, nie mam czasu czytać, ale myślę że powinnaś tam zajrzeć :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl