BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #592901 przez ferritka
Lacrunia, jak Cię łydka zaswędzi to niech Ci Emek wałkiem tak czadowo rozmasuje jak ta babcia Ilony se robiła B) B) B)

no i się wkurze i se pójdę do pani beatki i mi uszyje taką jak kce i uj!!! :blush: :blush: :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592911 przez Lacrijka
ja se ebłam taką.. Nikt takiej nie ma hihi

To z przedostatniej przymiarki i do tego miałam bolerko i czerwone kwiaty - bukiet i we włosach..
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592913 przez Mirella
Madziaska ja i miły sen to coś nie tak, to nie ja byłam :P

A Vifi jest w szpitalu ma zator w płucu, musi leżeć.

Lacra, pizza z samymi pieczarkami i serem, ciasto z sekretnego kajecika mojej Mamy, pyyyychotka :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592916 przez Lacrijka
Mirella napisał:


Lacra, pizza z samymi pieczarkami i serem, ciasto z sekretnego kajecika mojej Mamy, pyyyychotka :)


Jesuuuu, to ide.. wezme tylko keczup o sruuu
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592935 przez ferritka
Lacra, no widzisz a jak z francuskiego salona masz kiec, nawet nie da się powiedzieć że to nie w salonie szyta B) B)

a mnie uj trafia jak słysze " ta od francuskiego projektantya, a ta od amerykańskiego" a kufa ceny!!!!!!!!!!!!!!! chyba ich popieściło :dry: :dry:
no i chyba wezme te wszystkie foty i se pocisne do pani beatki, niech robi co w jej mocy :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592941 przez pani_p
Ferri a byłaś w Wodzisławiu w Karinie?
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592944 przez gosia28
ferri a nie robiom takich łączeń, że część z jednej, część z drugiej sukni? Bo my to np. do klienta naprzód, chce dekolt w serce- jest w serce, chce szelki zdobione- są zdobione, nie podoba się kwiatek- usuwamy, podoba się koronka z innej sukni- wkładamy. I wychodzi suknia wymarzona :lol:
no i niestety- sukienki na fotomodelkach to inna bajka- wyciumciane, fotoszopy, w realu to inaczej wygląda.
A ta suknia to jakaś taka se jak dla mnie. Najgorzej to wpada ta falbana dołem.

Lacrijka też pomaranczowom mam :S ale jest kompocik świeżutki z wiśniom.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592946 przez madziaska
Ja tez mialam suknie szyta przez krawcowa, na siebie nie znalazlabym nigdy w salonie ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592948 przez Lacrijka
Feri, dokładnie.. Ja szybko skapitulowałam i poszłac sobie uszyc..Po co wydawac tyle kasy na cos, w czym tylko pokażesz sie jedna noc..Ja wiem ze to jedna jedyna taka noc ale moim zdaniem to i tak wyrzutka kasy.. Mi na sukienke dawał tata (zakład przegral) resztę sobie dołozylismy do wycieszki po slubie hihi
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592951 przez Mała
Lacrijka napisał:

Feri, dokładnie.. Ja szybko skapitulowałam i poszłac sobie uszyc..Po co wydawac tyle kasy na cos, w czym tylko pokażesz sie jedna noc..Ja wiem ze to jedna jedyna taka noc ale moim zdaniem to i tak wyrzutka kasy.. Mi na sukienke dawał tata (zakład przegral) resztę sobie dołozylismy do wycieszki po slubie hihi

mam takie samo zdanie na temat sukni i nie tylko jeżeli chodzi o wesele :S
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592971 przez Dave
Dobry wieczorek,

Biję się w pierś, że dziś opuściłam ranną i wieczorną zmianę, ale mąż w domu i ..... widać już końcówki grubszych prac remontowych. A poza tym, robotnicy fugowali korytarz i mnie wywalili, więc siedziałam u rodziców.

Więc tylko wpadam i wypadam.

Dzisiejszą wieczorną zmianę poświęcam mężowi :silly:

Ciao :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592972 przez gosia28
wydać to można szybko, tylko trzeba wyważyć czego się oczekuje, jaki jest budżet itd.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592990 przez ferritka
najlepsza byla pani, co mi oczy czarowała że ich salon jako jedyny w polszy ma kontrakt z justinem alexandrem i mi jakieś paski pokazywala z dupy, wielka stylistka :dry:
no i mówiła coś na temat "pachy amerykańskiej " B) :lol: ale nie że ja mam niby taką tylko taki pasek przykladała na szyje i że to ta pacha jest :dry: wezme moje zdjęcia i do pani beatki pójdę - dobrze mówicie w uj zaoszczędze :blush: :blink: :woohoo:
mi na ubranie dają rodzice - więc soro nie ciągne od nich na wesele itd to na klajd mogłabym naciągnąc :blush: ale wole właśnie nich nam dadzą lepiej na podróż albo coś, bo kiec co mi po nim w szafie bedą tysiące wisieć i co mi po nich :lol: :lol: :lol:

Pani nie byłam jeszcze w karinie, w rybniku są 2 na rynku i princessa , w tej na rynku same księzniczki pufiaste, w prinsessie nie byłam pójdę po świętach przynajmniej zobaczyc

właśnie się dowiedziałam, z emoja koleżanka Marzena urodziła córe Latikę :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592999 przez gosia28
srutu tutu. Może co najwyżej jedyna mieć w mieście, albo w promieniu 100 km.
Jak Pani Beatka sprawdzona krawcowa i doświadczenie ma to pewnie. A podróż poślubna to super sprawa, warto.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #593064 przez Marta M
Lacra no super wieści :):)

ferritka czasem warto przymierzyć tę która wisi na wieszaku i o której myślisz: okropna :) Czasem naprawdę coś co wisi na wieszaku na człowieku wygląda ekstra a co wygląda na wieczaku super na człowieku wisi..;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl