BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #54689 przez Agusia83
moglabys mi sprawdzic....bo ja w 6t3d ciazy mialam 16898 ....tyle, ze zawsze robilam bete kolo 16 a w ten dzien musialam o 8 rano...a wiadomo, ze za te kilka godzin to beta urosnie...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54690 przez Marta M
Kolejne kolumny to: dni od pierwszego dnia okresu, tygodnie od pierwzego dnia okresu, dzien od mozliwego zaplodnienia, wydarzenie (np. pojawienie sie pecherzyka zoltkowego, bicie serduszka), srednia wartosc hcg i ostatnie zakres hcg w danym dniu

Jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54691 przez Agusia83
przepraszam, ze tak Cie mecze.....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54692 przez Agusia83
juz rozumiem...czyli w moim przypadku brakuje 2 tys....no, ale z drugiej strony gdybym zrobila bete po 8h jak zwykle to chyba wartosci bylyby odpowiednie....nie? jak myslisz? chyba nie musze sie marwtic...w koncu do zaplodnienia moglo dojsc kilka dni pozniej niz mysle....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54693 przez Marta M
Agusia wszystko jest super, tabelka to tabelka, to takie usrednienie...masz identyczna sytuacje do mojej: ja w 6t i 3d mialam 17 017, czyli wynik prawie identyczny...tabelka mowi ze ten wynik odpowiada 6t0d. Mnie na usg pani powiedziala ze wczesna ciaza, ze do zaplodnienia doszlo pozniej niz wychodzila owulacja...gdyby wierzyc tabelce owulacje mialysmy trzy dni pozniej...


Ale najwazniejsze jest to ze wszystko w porzadku i dzidzia sie rozwija...i znow jak wierzyc tabelce to serduszko naszym maluszkom juz stuka :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54694 przez Agusia83
Bardzo Ci dziekuje za interpretacje... :laugh:
a z tym serduszkiem, to juz sie nie moge doczekac jak go uslysze....mam skierowanie na usg, w piatek zadzwonie i postaram sie umowic na poniedzialek...to bedzie moj 7t3d....oby juz wowczas bilo:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54697 przez gosiak
U mnie dziś kolęda wyobraźcie sobie że dopiero o 22 był ksiądz :angry: no ale już spokój jutro w końcu mogę pozbyć się choinki bo już "wyłysiała" :silly:
No to przed Martą i Bewipo jutro wielki dzionek zobaczą swoje piękne fasolinki z bijącymi serduchami:) :kiss:
Zmykam się kąpać i męża troszkę pozaczepiać :blush: :blink: :blush:
Dobranoc do juterka papa :side: :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54698 przez Agusia83
a do tego sie uspokoilam, bo teraz widze, ze w tym momencie beta rosnie juz troszke wolniej....a jak czekalam na wynik to myslalam, ze powinnam miec kolo 34000...teraz jestem spokojniejsza :laugh:
Martusia, jeszcze raz dziekuje
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54699 przez Marta M
Hah Agusia...rowno idziemy do przodu..ja jutro mam usg i to bedzie moj 7t3d :):) Tak samo jak u Ciebie..takze mam nadzieje ze przekaze Ci jutro dobre wiesci i dobrze nastawie na Twoja wizyte poniedzialkowa..:) Wizyte mam o 17, takze kolo 19 powinnam do Was napisac :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54701 przez monami
moja beta się zgadzała w 100% z tym, co pokazywała rozpiska, jaką dostałam po badaniu ( to ta, którą wkleiłam na forum )
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54702 przez monami
z serduszkiem różnie jest, to naprawdę zależy.. kiedy ja widziałam serduszko, w tym samym czasie znajoma moja jeszcze nie widziała nic :) tydzień później zabiło ładnie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54703 przez Marta M
Agusia ja tak samo myslalam...pierwszy wynik: 13 255, po 48 godzinach spodziewalam sie jakichs 25 000, a tu 17 017...tez tu na forum panikowalam...dziewczyny mnie uspokoily jednak i ta fajna tabelke znalazlam..tazke sie ciesze..:)

gosiak zaczepiaj, zaczepiaj..najlepsze dni na poczecie :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54704 przez Marta M
monami w ktorym tygodniu i dniu ciazy, jesli pamietasz, zobaczylas serduszko??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54705 przez Agusia83
Bardzo sie ciesze...bedziemy miec usg w tym samym momencie ciazy :laugh:
oczywiscie, ze musisz napisac jak bylo na wizycie i pokazac zdjatko malenstwa...
ja sie ogolnie martwie, bo to moj pierwszy dzidzius, do tego w tamta srode zaczelam plamic, na szczescie plamienia zanikly...jednak nadal biore duphaston jak doktor kazala...a poza tym to mam tylko zachcianki, jem duuuzoo...ale staram sie nie jesc swinstwa ;) (chipsy, czekoladki)a do tego strasznie bola mnie piersi...jak w nocy czy nad ranem wstaje siku to musze je trzymac,,,,a jelsi chodzi o siusianie, to czemu nie ma lozek z otworami na siuski...hahaha....chyba nawet podczas zapalenia pecherza nie chodzilam tak czesto do kibelka:P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54710 przez Marta M
Wiem, kontroluje na biezaco sytuacje kazdej z dziewczyn :):) Ja tak samo jak nie mam biustonosza to podtrzymuje je rekami :):) I dzisiaj pierwszy dzien w ktorym nie wymiotowalam...haha..taki kilkudniowy ciag i idzie sie przywyczaic..az sie dzisiaj martwilam czy wszystko w porzadku, bo tak bez spotkania z Felkiem2??

No nic...ja ide nynac..:):) Napisze dopiero jutro wieczorkiem..Trzymac kciuki, prosze :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl