BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #53960 przez Iwonka
Mirella ale macie żywą iskierkę :) hehehe oby moje maleństwo rozumiało że mamusia będzie musiała do pracy iść:)
jeny ale mi się spać chce

Nikusia gdzie ty jesteś??????
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53965 przez Diana
MOJE GRATULACJE MAŁA!!! :kiss: :kiss: :kiss: :lol
Pokazuj Mała teścik bo my czekamy i chcemy się zarazić!!!!


I widzisz Gosiak po co było sie martwić! Teraz też się nie denerwuj, tylko do roboty żeby w lutym testem się pochwalić!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53969 przez angellika1
Mała GRATULUJĘ FASOLKI :) :) :) Oficjalnie dołączyłaś do 'ciężarówek' :D :D :D :D Wklaejaj teścik to Nasza taka tradycja staraczek :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53991 przez kinia0094
Dziewczyny ja nie wiem co mam myśleć :(
Wczoraj dostałam plamienie do dziś ono jest, to nie może być ciąża prawda?
W piątek robiłam test.(negatywny)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53993 przez kinia0094
I Mała oczywiście szczere gratulacje;*
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54010 przez Mirella
Kinia a to plamienie to w terminie @ bo ja się pogubiłam, przepraszam że nie pamiętam czy o tym pisałaś.
Plamienia się zdarzają na początku ciąży, a i test mógł nie wykryć, no na tym etapie i z tym co wiem, to na dwoje babka wróżyła ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54013 przez Marta M
Co za dziecko...o 5tej rano polozyc sie spac?? Pierwsze slysze...;):) Juz od malego wie, ze magia to w ciemnosciach wyrasta...zastepczyni Mirelli rosnie :):)

Agusia jak dostaniesz wyniki bety, to rzuc okiem tutaj: www.babymed.com/hcg-level-in-early-pregnancy
cobys sie nie przerazila jak ja ze np beta za wolno rosnie, albo co innego...tam nizej jest tabelka...i widac ze na poczatku rosnie bardzo szybko, potem zwalnia..

A ja w srode mam wizyte u gina i nie moge sie jej doczekac, co zobacze i co uslysze...:) Wedlug obliczen w srode bedzie moj 7t i 3d.

Gosiak to fajnie ze jestes juz po wizycie...ja w zeszlym cyklu robilam cytologie (bodajze 10dc) i jak odbieralam wyniki to bylam juz w ciazy :):) Tylko jeszcze tego nie wiedzialam...takze starajcie sie, bo masz dobre dni :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54014 przez Marta M
Ja tak samo mam bole brzucha...wlasciwie to czesto czuje skurcze w spodzie brzucha..momentami nawet dosc silne...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54035 przez Mirella
Marta, bo najwyraźniej każda mama musi niepospać przez swoje dziecko, Klaudia zadecydowała że to teraz ;) Ale i tak jest najcudniejszym szkrabem na świecie :P No i oczywiście że ją nauczę czarować, a co :P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54044 przez Mała
No to się chwalę.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54048 przez bewipo
Mała serdeczne gratulacje!!!! Ale będzie tych wrześniowych bobasów :)

Ja sobie przełożyłam lekarza też na środę, a miałam iść w przyszły poniedziałek. Ale ten brązowy śluz nie daje mi żyć i muszę się dowiedzieć czy wszystko ok.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54059 przez Mirella
Kurde gdzie są Nikusia i Angel????????????????????????

mała test cudny, wyraźna wypasiona a nie cień cienia :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54064 przez gosiak
No super ale wyraźne krechy szok:) jeszcze raz kochana GRATULACJE i dbaj o siebie i fasolkę:)

Marta no ja dziś 11dc :) starania w pełni rozpoczęte:) ale nie wiem czy dziś podołam coś mnie rozkłada od wczoraj i męża jeszcze nie ma, też pewnie padnięty przyjedzie zobaczymy czy dzisiejsze staranka się odbędą :silly: a na siłę byle tylko "odrobić dniówkę" to nie ma sensu;/

Nikusia co u Ciebie?? daj znaka

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54079 przez Nati
Gosiaczku kochany, nic się nie martw :* ja mam też małą nadżerkę i miałam cytologię i wyszła idealnie :) i nawet nie muszę brać leków bo ginekolog powiedziała, że jak cytologia ok to nie ma potrzeby :)

Mała GRATULACJE kochana :* ahh ten styczeń wam sprzyja :)

Dziewczynki co za dzień... zaczął się kiepsko bo zaspałam ale potem? Pięć 5 wpadło do indeksu!!! :D



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54092 przez Asik
Natiii :) :) :)
no to super :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl