BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #54430 przez Iwonka
wynik bety to 129,6 mlU/ml czyli który to tydzień????? bo nie jarze tego wszystkiego ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54438 przez Iwonka
tak malutko smutno mi :( jakoś miałam niepotrzebnie nadzieję że będzie więcej i szybko zobaczę moją kruszynkę
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54445 przez Agusia83
Iwonka, ale czym Ty sie martwisz? przecież wszystko jest w porzadku....na wszelki wypadek zrob bete za 2 dni, powinna urosnac do 66%, moze nawet wiecej...kazda z nas miala na poczatku malutka bete....a ktory, to twoj dzien cyklu?...
w moim laboratorium Twoj wynik wskazywalby 4 tyydzien ciazy...nie masz sie o co martwic....dzidziusia a raczej pecherzyk z zarodkiem mozna zobaczyc juz powyzej 1500...ponoc/.....zobaczysz jak szybko urosnie,,,,ale zrob za 2 dni kolejna bete
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54446 przez magduska
gosiak,zobacze jak rozwinie sie sprawa,troche przstalo i teraz znowu mnie boli,kurcze zawsze tak u mnie jest,:-((((wzielam tablrtke zobaczymy ;-((((((((((((
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54448 przez nikusia1988
Witam wszystkie dziewczynki :)

Gratuluje przyszłym mamusiom :)

Ja się nie odzywałam bo kilka dni u rodzicow bylam. @ dalej nie przyszła i zamówiłam bobo testy na allegro wiec na dniach beda i zrobie testa... oj jak nic nie wyjdzie to pożądnie bede sie martwila... :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54449 przez monami
Iwonka - popatrz sobie, wklejam Ci tabelkę z mojej bety, tam są zakresy.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54451 przez monami
czyli to mniej więcej 4-5 tydzień ciąży :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54453 przez Iwonka
Agusia wiesz niby się nie martwię tylko nie wiem dlaczego oczekiwałam na więcej ehhh nie ma co niby się zgadza według obliczeń a dziś mój 34 dc , dzisiaj teścik już pokazał tłuściutką kreskę :):):):) zjadłam wafelka i się uspokoiłam :) hehehe
A wiecie co na mdłości dobra jest woda z cytryną :) mi pomogło
No Nikusia my tu się martwiłyśmy o Ciebie , ciekawe co tam u Ciebie w środku się dzieje
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54454 przez monami
i nie martw się - beta jutro już byłaby duuużo wyższa :), rośnie błyskawicznie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54456 przez Iwonka
Monami dzięki :) ta tabela jest czytelna najbardziej z tych co znalazłam:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54457 przez Iwonka
jak dobrze że znalazłam się na tym forum :) podnosicie na duchu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54458 przez monami
cieszę się.taką właśnie dostałam z wynikiem mojej bety :) bez problemu wiedziałam, który mamy tydzień ciąży.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54459 przez Agusia83
Iwonka, widzisz, kazde laboratorium ma rozne widelki...zobacz na swoj wynik...i teraz beta bedzie rosla bardzo szybko...a pozniej troszke wolniej..
sama sie zastanawialam czy moja beta jest odpowiednia....chociaz nawet, ze lekarz powiedzial, ze jest super...ale okazalo sie, ze powyzej 6000 beta rosnie dwukrotnie ale co 4 dni...oczywiscie to zalezy od orgaizmu....ale pozniej wolniej rosnie, wiec tez nie ma sie co bac...
zobaczysz, ze bedzie wszystko dobrze....ja za tydzien w poniedzialek a moze troszke wczesniej, mam nadzieje, ze zobacze swoja dzidzie....Ty swoja tez na pewno za niedlugo...teraz trzeba byc cierpliwym, uwazac na siebie i naprawde duzo odpoczywac...to jest naprawde wazne.....ja chodzilam na zakupy, nie przejmowalam sie kg i zaczelam plamic, teraz odpoczywam i wrocilo do normy...oby tylko usg wykazalo prawidlowego dzidziola :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54462 przez Iwonka
znikam bo mam zaraz klientkę:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54498 przez Mirella
magduska ja w ciązy ratowałam się lodem na twarz jak ząb bolał, pomagało, a musiałam tak tydzień wytrwać bo Wielkanoc akurat była ;)


Iwonka wrzuć na luz bo Ci po łapach dam :P

Nikusia, no nareszcie....

Gdzie jest Angel??????????????????????
Angel no weź mnie nie denerwuj, znowu znikniesz na pół roku?????????????? wrrrrrrrrrrrrrrrr
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl