BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #54512 przez nikusia1988
Nio przepraszam :) Na drugi raz uprzedzę was o wyjeździe :) Hmmm... objawów dalej żadnych... ani na @ ani na ciążę... :unsure: Pamiętam tylko że jak kiedyś mame pytałam to mowiła że ona zadnych mdłości nie miała ani nic jak byla w ciazy wiec moze i ja bede dobrze znosic kiedys ciaze :D ale poki co to pare dni musze czekac na testy i sie okaze... a jak lipa to dzwonie sie umowic z ginem... :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54548 przez Mała
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Macica powiększona, szyjka ciążowa, ale ciąży na usg jeszcze nie widać. Powiedział mi,że to 5 tydzień mam brać kwas foliowy, dbać o siebie i przyjść za 2-3 tyg. wtedy już na pewno wszystko zobaczy i da mi skierowanie do poradni patologi ciąży na badania prenatalne.

Dziadkowie już wiedzą i tak jak się cieszą, tak się martwią, żeby było wszystko ok.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54603 przez bewipo
Czyli wszystko w normie :) Dbaj o siebie i już niedługo wszystko będzie widać na USG.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54637 przez Iwonka
Mirella już się Iwonka uspokoiła hehehehe
Mała musimy tu wszystkie o siebie dbać i żadnego stresu:D:D:D:D
Ja do lekarza polecę za około dwa tygodnie dłuuuuuugie dwa tygodnie:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54646 przez Agusia83
Dziewczynki, czy tez macie na wieczor wielkie wzdecia?...jak sie budze to brzuch mam w miare maly ale wieczorem wydaje mi sie, ze powieksza sie do rozmiaru przynajmniej 4 miesiecznego brzucha....a jak to u Was?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54647 przez Mała
Dokładnie dłuuuuuuuuuuuugie te dwa tygodnie będą.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54651 przez Asik
Agusia noooo dokładnie :D na wieczór to mam brzuchol a nie brzuch :D

Iwonka ja tez byłam pierwszy raz u gina dwa tygodnie po teście :D no i juz serducho było widac :D

Mała ja na prenatalne we czwartek juz idę :) ojj nawet szybko zleciało te prawie 6 tygodni :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54658 przez happymamma
moja gin twierdzi, że to nie wzdęcia, tylko macica wypycha do przodu jelita :huh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54663 przez Iwonka
A mnie boli trochę mocniej brzuchol teraz i idę już spać , trzymajcie się laseczki cieplutko
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54673 przez Marta M
Oj agusia ja od kilku dni mam tak wielki brzuch, juz nie tylko rano...mama mowila ze po niej bylo widac juz w 7 tygodniu...ja juz w 8 tygodniu, ale brzuch wyglada na moze 15tydzien..haha..

Dziekuje dziewczyny, poczytalam wlasnie o tej kolce nerkowej..jutro na wizycie o wszystko powiem i jak bedzie trzeba pojde na usg brzucha...

Iwonka juz podawalam tabelke z beta, tam jest konkretna rozpiska co do dnia..wiadomo ze u kazdej inaczej, ale tam jest wyliczona srednia..cos w tym musi byc...moja beta sugerowala np 42dzien od okresu a nie 45 w jakim robilam badanie...jeszcze raz podaje link, jesli chcesz rzucic okiem.. www.babymed.com/hcg-level-in-early-pregnancy

Bewipo to my jutro razem mamy wizyte?? O ktorej idziesz?? :)

Sylwik, a co u Ciebie??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54679 przez Agusia83
Marta M mam do Ciebie prosbe...widzialam juz wiele razy ta strone z wyliczeniem bhcg...ale szczerze nie za dobrze znam angielski...mozesz mi powiedziec co tam mam wpisac?...
w pierwszym okienku bete i nastepnie dzien po owulacji? a w drugim kolejna bete, ale ktora? moze byc tydszien pozniej, czy nastepna co robilam po tej pierwszej?..i nastepnie?...
prosze wytlumacz mi...
z gory dziekuje
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54684 przez Marta M
Agusia nie pamietam co wpisywalam, ale powiem ze jak teraz klikne w ta strone to nie prosi mnie o wpisywanie niczego, tylko widze tabelke...moze widze co innego?? heh...dla pewnosci wkleje ta tabelke tutaj...beda trzy czesci:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54685 przez Marta M
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54686 przez Marta M
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #54687 przez Agusia83
a co oznacza lmp?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl