BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 tygodni temu #615872 przez Mirella
Marta, chyba w tym samym czasie pisałaś co ja edytowałam mój poprzedni post :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615874 przez Marta M
Mirella też to zauważyłam, hihi :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615892 przez emka
Mirell No chciałam mieć towarzystwo :) :blink: na tym urlopie :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615910 przez anoda89
Emka nie ma się na co obrażać ;) Dzięki :)

Monia a jak u Ciebie sprawa?

heheh staraczki na urlopie dobre :woohoo: No ja już trochę urlop ciągnę ;)
Trzy sieroty na urlop poszły :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615915 przez Asica28
Iwonta napisz coś więcej na temat swojej dwutygodniowej miesiączki, miałaś ją w ciąży??
I co się dalej działo??
Przepraszam za te pytania ale nie jestem w stanie prześledzić Waszych historii dokładnie dlatego pytam...

W środę się wszystko wyjaśni ale naprawdę bardzo się boję co to wszystko znaczy...:-(

Dziękuje Wam za wsparcie, bardzo ostatnio tego potrzebuje, przeszukałam wiele forów ale jakoś to Wasze mnie ujęło więc napisałam, ciesze się że mnie przyjełyście:):*
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615924 przez MoNiaaa
Asica dobrze trafilas :)

moze sie iwonka nie obrazi jak sie wypowiem na jej temat :P
u iwonki okazalo sie ze miala krwiaka musiala na poczatku ciazy lezec w szpitalu na lekach ale teraz jest ok krwiak sie wchlonal i siedzi w domku :)

3mam kciuki zeby u ciebie tez bylo wszytsklo ok i koniecznie daj znac co po wizycie
a nie masz mozliwosci przelozyc wizyty na jutro?

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615961 przez Gravity
iwonta_kg musisz chodzic i sie dotleniac wiadome nic nie dzwigac i odpoczywac.

Asica28 ja mysle ze jednak to ciaza:)masz klucia jajnikow okres byl hmm czasem tak jest ze masz okres a w ciazy jestes ja bym radzila jednak zrobic test:)
Monisia gratuluje.
pani_p a jak Ty sie czujesz?
Lacrijka dokladnie tesciowa ma talent:)
Monia zdrowki dla Julki.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615964 przez anoda89
No nareszcie się zapisałam na wizytę :lol: Dopiero na 18 kwietnia ale szybko zleci.

Asica wiele dziewczyn na forum miało krwawienia w ciąży.
Ja krwawiłam o 8 tc do 18 tyg. Na lutówkach 2013 kilka dziewczyn które miało takie niemiłe przygody a teraz mają śliczne dzieciaczki. Najlepiej udać się do lekarza i to skonsultować.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615969 przez monisia100100
MoNiaaa robiłam test pink express, no i termin na 5 grudnia :lol:
Mirella buziaczki złapane :kiss:
Sylwuś 136, Pani_p , Marta M dziękuję, niespodzianka na maksa tym bardziej jak tak teraz liczyłam to samo zapłodnienie gdzieś wypadło w moje urodzinki.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615974 przez monisia100100
Byłam na pierwszym usg wszystko gin mówi że jest ok. Tylko podczas badania zmartwiłam się bo zawołał mężą i zapytał czy widzi to co on, minę zrobili grobową a okazało się że są dwa pęcherzyki i prawdopodobnie będą bliźniaczki. Więc wygląda na to że szcześcia bedzie podwójnie na kolejna wizytę umówiłam się za dwa tygodnie. Więć czekamy jak się sytuacja rozwinie
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615993 przez Ingrid29
monisia super gratuluje,to fajnie byśmy mieli druga parę bliźniaków :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #616001 przez Asica28
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie i odpowiedzi, nie nakręcajcie mnie tak, wole się nastawić że tak po prostu natura mi w tym cyklu nabroiła a jak jest naprawde okarze się w środę, niestety nie mogę przełożyć wizyty, moj doktor jest zarówno ordynatorem a wiem że jutro dyżurów nie ma także musze czekać...
Co do krwawień w ciąży to mam koleżankę która właśnie urodziła drugą córeczkę i w obydwu ciążach krwawiła przez 3 miesiące w terminie miesiączek normalnie, czyli dość obficie itd, ale to jedyny przypadek jaki znam.
Poza tym napiszę że tylko mam nadzieje że wszystko gra, nie chciałabym doświadczyć ciąży pozamacicznej (odpukać) bo słyszałam co za tym idzie, ani się dowiedzieć że poroniłam, więc niech to będzie albo natura albo ciąża ale zdrowa, wystarczająco mam zmartwień w tym temacie żeby nadal doświadczać przykrości...
ech w końcu musi się udać, w środę jak wróce napewno napisze,
a Wy trzymajcie mocno kciuki!!
Dziękuje:-)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #616044 przez emka
Asica Trzymam kciuki :kiss: Takie sytuacje są zawsze niejednoznaczne, ja tam bym test strzeliła. :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #616065 przez gosia28
Asica taj jak dziewczyny mówią, zrób testa inaczej się nie dowiesz niczego więcej przed wizytą.

Monisia gratuluję :) jaki prezent urodzinowy i to podwójny:)

A mnie palnijcie. Nie wytrzymałam i zrobiłam test bo se policzyłam jak ostatnio było i w 29 dc miałam już II. A dziś oczywiście I :(

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #616084 przez MoNiaaa
wow monisia ale super wiesci!!!!!blizniaki to musi byc super widok zazdroszcze :blush:
jak masz foto to dawaj :)

gosia ja tam cie nie palne bo sama tak kiedys robilam ale za kilka dni powtorzysz i moze moze...
ja sama nie wiem kiedy zrobic test niby powiedzialam sobie ze 10 ale nie wiem czy to nie za wczesnie?

http


]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl