BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 tygodni temu #615585 przez monisia100100
cześć dziewczyny. Jakiś czas nie pisałam ale muszę przyznać że czytałam Was na bieżąco. Po tym poronieniu w lutym nie miałam siły i ochoty na nic. Na dodatek ostatnie dni jeszcze potęgowały wszystkie wątpliwości bo @ się spóźniała. W piątek mąż namówił mnie na zrobienie testu który nam jeszcze został w domu. Tak jak zawsze chętnie robiłam testy, tak ostatnim razem zrobiłam to niechętnie bo byłam na 1000% pewna że bedzie negatywny. A ty ogromne żdziwienie test wyszedł pozytywny i to w ciągu sekundy. Odebrałąm własnie wynik bety jest zadziwiająco wysoki bo to już 79953 :) Nigdy nie spodziewałąm się ze może spotkać mnie takie szczescie w tak krótkim czasie. Mam tylko do pytanie, czy jest wśród Was są dziewczyny które zaszły w ciążę przed pojawieniem 1 @ po poronieniu.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615597 przez iwonta_kg
Monisia to znaczy że jest czego gratulować??? :) :) :) :) cieszę się bardzo! uważaj teraz na siebie bo to naprawdę się stało bardzo szybko po poronieniu. Trzymaj się kochana :kiss: :kiss: i wrzuć zdjęcie teściora :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615606 przez monisia100100
iwonta w końcu się udało chociaż muszę powiedzieć że to w sumie fasoleczka z wpadki bo w pierwszym miesiącu nawet nie myślałam że byłamym w stanie zajść w ciążę, ale jestem ogromnie szczęśliwa. Jedynie co to martwię się że tak szybko, ale też sama sobie to tłumaczę że ogranizm wie co robi i był juz gotowy. wklejam zdj teściora :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615608 przez monisia100100
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615614 przez Dave
Monisia - znam z autopsji :laugh: :laugh: :laugh:

GRATULUJĘ!!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615617 przez monisia100100
Dave dziękuję bardzo :woohoo:
też nie doczekałaś pierwszej @ po poronieniu?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615620 przez iwonta_kg
monisia100100 napisał:


Super :) :) :) :) :) bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluje :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615626 przez Dave
Monia- niby jakies krwawienie wystapilo, ktore z ginem przyjelismy za @,ale pewnosci brak.
zabieg mialam 27 czerwca, 11lipca wlasnie ponownie zaczelam krwawic a zaraz potem byly II krechy:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615635 przez monisia100100
dziękuję
dave a jak rozwijała się ciąża nie było żadnych problemów,
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615638 przez emka
Monisia :lol: Ale seprajs co! No ale nie martw się Dave jest najlepszym przykładem że mozna :) No i chyba jeszcze Magda M :) o ile dobrze pamiętam. Gratki wielkie!!! Zdrówka dla Ciebie i niech fasolka rośnie! Piękna beta :) Marzę o takiej :) :blink:

MOnia , Gosia Trzymam kciuki :) Oj chyba wiosna idzie :) :lol: :kiss:

Lacra Masz zdolną babunię :) Cudne buciki i czapeczka :)

Mirella Odstrożności nigdy za wile, popieram, odczekaj chwilkę :)

Iwonka
Oj dobrze, ze nic się nie stało. Ja w ciąży prawie w kościele zemdlałam. To się zdarza, ale uważaj na siebie, badania zróbkaj. Pamiętam ze miałam coraz gorsze wyniki wraz z rosnącym brzuszkiem, ale mieściły sie w normie. Trzymkaj się i uważaj na siebie. Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

A co ja jeszcze chciałam, wiecie ze u nas po pięknym słonecznym weekendzie, znowu zima :cheer: :angry: Normalnioe oczy przcierałam , jak odsłoniłam rolety! Kurcze no! No podobno na Śląsku najcieplej, fajnie Wam :)
Zawsze teraz jak oglądam pogodę to myśle jak tam u Was :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615643 przez Dave
Monia-wlasnie jestem na finiszu. i wszystko jest ok.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615645 przez anoda89
Dzień dobry :)
Piękne słoneczko świeci dzisiaj chyba się wkońcu wiosna pokazuję :)

Monisia gratuluje :lol: Nie martw się na zapas organizm widocznie był już gotowy na fasolkę.

Ciekawe jak Monia :unsure:

Mirella no rozumiem lepiej poczekać. Kiedy zaczynacie starania? Pytałaś się lekarza ile należy odczekać?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615660 przez mesy
emka napisał:


A co ja jeszcze chciałam, wiecie ze u nas po pięknym słonecznym weekendzie, znowu zima :cheer: :angry: Normalnioe oczy przcierałam , jak odsłoniłam rolety! Kurcze no! No podobno na Śląsku najcieplej, fajnie Wam :)
Zawsze teraz jak oglądam pogodę to myśle jak tam u Was :)


No żebyś Emka wiedziała u nas na Śląsku słońce od samego rana :lol: normalnie czuc juz wiosnę :lol: :lol:

Monisia gratuluje ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615661 przez monisia100100
emka anoda dziękuję dziewczyny
dave to super że nic się nie działo, sama sobie tego też życzę
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615662 przez MoNiaaa
jakie super wiesci z rana :) Monisia gratuluje(jaki mialas test?to jest z domowego laboratorium ten express)
idz do gina a mysle ze cie uspokoi widocznie organizm byl juz gotowy na ciaze :) 3mam kciuki za was:) to do grudniowek dolaczasz??

http


]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl