BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 tygodni temu #615068 przez iwonta_kg
Monia jak @ jeszcze nie przyszla to nie przyjdzie;)

Anoda a wy juz sie staracie?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615072 przez anoda89
Iwonta jeszcze nie może za 2-3 miesiące zobaczymy jak badanie wyjdzie. Nie ukrywam że bardzo bym już chciała ale jeszcze trochę zdrowego rozsądku mam i poczekam.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615082 przez iwonta_kg
Napewno szybko zaskoczysz :) takie długie oczekiwanie musi wynagrodzić :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615105 przez MoNiaaa
ostatnim razem @ spoznila sie prawie o tydzien co mnie w sumie bardzo zaskoczylo bo wczesniej byla regularnie wieczobaczymy ale jak narazie jestem dziwnie spokojna :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615114 przez ann-sunshine
Iwonta poproś lekarza prowadzącego żeby sprawdził twój poziom żelaza, to a propos zemdlenia
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615124 przez iwonta_kg
ann-sunshine napisał:

Iwonta poproś lekarza prowadzącego żeby sprawdził twój poziom żelaza, to a propos zemdlenia


A da mi skierowanie na to badanie? jutro moja mama przyjezdza rano i pobierze mi krew i weźmie mocz do badania. wyjdzie mi z tego żelazo?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615150 przez anoda89
Iwonta heheh ja na to liczę ;) W morfologi Ci wyjdzie :)

Monia nie stresuj się bo winna niczemu nie jesteś, koleżanka jak ma ochotę to niech się nie odzywa. Dziecinne zachowanie jak dla mnie takie strzelanie focha.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615176 przez Asica28
Witam, jestem tu nowa i niebardzo orientuje sie na stronce ale mam nadzieje ze sobie poradze, juz dawno nie pisalam na forum ale potrzebuje troche wiedzy innych doswiadczonych w tej sprawie Kobiet. Na wstępie witam Was wszystkie bardzo serdecznie i odrazu przejde do sedna. Napisze jak najkrócej się da a później w razie pytań więcej szczegółów.
Staramy się z mężem o dziecko 2 lata (ja mam 28 lat, mąż 37 lat) w tym już rok się lecze, mam doświadczonego w dziedzinie niepłodności i bardzo kompetentnego lekarza więc pewne zaufanie. Po pierwsze były badania mężą dwukrotnie, wyniki zadowalająco dobre więc tu problemu nie ma. Noi później się zaczęło, w obroty ja. Ogólne wyniki morfologii i hormonów dobre, prolaktyna powtarzana kilkakrotnie dobra, drożność jajowodów (HSG) - obydwa drożne, moim problemem jest jajeczkowanie, więc stymulacja CLO i monitoring cyklu, pęcherzyki nie bardzo rosły i brak dominującego.W końcu w jednym cyklu pęcherzyk 20mm - dostałam pregnyl 5000tj na pęknięcie + Duphaston i starania, nic nie wyszło. I wkońcu ten ostatni cykl. Na wstępie CLO, następnie trzydniowy pobyt w szpitalu i monitoring cyklu, pęcherzyk pięknie urósł - 23mm, dostałam 10000tj pregnylu, na następny dzień potwierdzona owulacja czyli pęcherzyk pękł i był płyn płodny w zatoce douglasa, starania intensywne, już po tygodniu kłucie jajnika z którego była owulka i ogólnie jakaś taka podświadomość,aż do dnia okresu uczucie jakby coś tam się działo...Okres spóźnił się dwa dni, zaczęł boleć jajniki i zaczęłam plamić, z rezygnacją pomyślałam że to okres, na następny dzień lało się mocno ze skrzepami, nawet przemkło mi przez głowę poronienie, w trzeci dzień już normalnie, potem słabo i tylko plamienie i tak to trwa do dziś, już 8 dzień...Okres mam zwyczajowo 5 dni i koniec a tu co???Martwie się bo plamie, kłuje mnie jajnik z którego była owulka i ogólnie słabo się czuje, jakoś dziwnie. Zawsze jak dostawałam okres czułam że to nowy cykl a teraz mam wrażenie jakby się ciągną tamten. Mam tysiące myśli, od poronienia - że się czyszczę, przez ciążę pozamaciczną po normalną ciążę z dziwnym krwawieniem jak to bywa na początku.Do doktora idę w środę i mam naprawdę mętlik w głowie, aż się boję...
Co o tym myślicie??
Dziękuję za wszelkie info i wypowiedzi.
Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615186 przez Mała
Witam.
Iwonta dobrze, że z Wami ok, a z tym leżeniem na wznak to prawda. Najlepiej leżeć na lewym boku, w oby dwóch ciążach mi tak kazali gin

Monia Gosia kciuki zaciskam :)

Gosia nie czekaj z genetycznymi, bo to trwa trochę czasu, a jak znam życie to Wam wyjdzie wszystko ok, tak jak u nas, a po prostu na Was niestety, trafiło :kiss:

Lacrijka przepiękne te buciki i czapeczka :)

I co to ja jeszcze miałam, nie pamiętam :S
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615227 przez Dave
Witajcie :lol: :lol:

Melduję, że pomachałam teściom, żyję i jestem nadal w 2paku :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615232 przez Mała
Dave no super, że już po wizytacji. A za rozpakowywanie to ty się już zabieraj :S Ja Olę urodziłam dokładnie 38 tc+4 d :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615272 przez Dave
Mała - taka fuj pogoda za oknem :cheer: Nich sobie Mati jeszcze posiedzi w ciepełku. A poza tym jeszcze nic nie jest gotowe w domku.

A teście, uffff..... dobrze że pojechali :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615279 przez ann-sunshine
Iwonta, powinien dać skierowanie. A jeżeli nie, to możesz sama zrobić prywatnie, to jest koszt kilku złotych dopłaty do morfologii, przynajmniej ja tak robiłam u siebie. Mam z natury niskie żelazo i jeżeli kiedykolwiek zdarzało mi się mdleć to właśnie wtedy gdy miałam niski poziom żelaza. Niekoniecznie tak jest u ciebie, ale warto sprawdzić.

Asica, przepraszam, ale skoro jesteś pod tak profesjonalną opieką lekarza i on jest wtajemniczony w wasze starania, to nie masz możliwości zadzwonić do niego i zapytać co się dzieje? Twój lekarz będzie lepszym źródłem informacji niż którakolwiek z nas
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615280 przez Asica28
Szkoda że brak zainteresowania:-(
Zajrze kiedy indziej...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 tygodni temu #615287 przez Dave
Asica - poczekaj, jest niedzielny wieczór. Kobietki siedż przytulone do swoich facetów.
Zerknij jutro. Ja niestety nie pomogę, nie mam pojęcia, ale jak masz wizytę w środę to już niebawem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl