BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #56371 przez MagdaM
bewipo no wiem wiem ;)
delfinek jestem na liscie... aczkolwiek w tym miesiacu (ok 10dc) biore leki w ktorych lepiej nie byc w ciazy wiec nie staram sie. W przyszlym moze... aczkolwiek mam ogromny strach i watpliwosci...
Mirella hmm kochana a ktoz nie ma problemow z kasa?? Luty to ostatni miesiac kiedy dostane kase a i tak cala pojdzie na oplate semestru... Pracy nie mam, nie moge znalezc wiec nie wiem co to bedzie :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56378 przez Lacrijka
Cześc dziewuszki :)

Mam takie pytanie do zafasolkowanych, zanim na tescie wyszły Wam II to czulyscie na jakis tydzien przed @ takie dziwne jakby ciagniecia w brzuchu dołem ?? I takie wrazenie jakby Was cos rozrywało na dole ?? Ja sie znów martwie bo lekarz mi zakazał starań o fasolke a ja na 10 dni przed okresem mam bólilki jajników i to o czym pisałam wyżej..co prawda mam zakaz ale nie uważaliśmy bo wyszłam z załozenia ze skoro przez ten czas nie udało sie nam zajsc w ciaze to i teraz sie nie uda bo problemem jest ta dolegliwosc co mi gin wykrył ... Co miesiac miałam setki roznych objawów ale to mam poraz pierwszy i wole Was podpytac co i jak :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56382 przez gosiak
Witam dziewczyny:)
Magda M super że się odezwałaś czytaj nas ale też się odzywaj bo ja ciekawa jestem co u każdej z Was słychać:) i nie martw się nas staraczek trochę tu jest:) ja się boję że kiedyś sama na tej liście staraczek zostanę:)
Magduś co do mojego dentysty to stwierdziłam że zadzwonię do niego i przesunę wizytę o tydzień do przodu, wtedy może betę zrobię dwa dni przed wizytą i już może coś wykaże.
A ja dziewczyny nie wiem coś mi dziwnie temp skacze przedwczoraj 36.4 wczoraj 36.9 a dziś 36.7 nie wiem już co myśleć nie wiem czy ta owulacja była, śluz niby cały czas mam od końca okresu do dziś... :silly:
Lacrijko a co do tych ciągnięć brzuszka to pamiętam że niektóre zafasolkowane laseczki pisały że tak miały

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56385 przez bewipo
Lacrijka ja już dokładnie nie pamiętam czy tydzień przed @, ale na pewno przez pierwsze 5 tc miałam takie pobolewania w dole brzucha, parę razy silne skórcze.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56387 przez magduska
kurcze dziewczyny ale dzis cisza na tym naszy forum,ze hoho :-)) wsztstkie chyba zajete.

gosiak mysle,ze to dobry pomysl z tym dentysta,bedziesz spokojna:-)a ty staraj sie tu nam,bo mam nadzieje,ze u ciebie bedzie to szczesliwy cykl,moze zloty strzal sie uda hehe :-)))

lacrijka ja tez niby cos takiego mam,takie dziwne uczucie w dole podbrzusza,czasami tez mnie boli,ale ja nie mysle,ze to ciaza jesli chodzi o mnie,zreszta ja okres powinnam dostac gdzies za poltora do dwoch tygodni wiec jeszcze ;-)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56389 przez magduska
kurczE,ALE NAPISALAM LACRIJKA,chodzilo mi o to,ze u mnie to napewno NIE ciaza hehe,pomylka niezla :-))) ale czlowiek mysli,ze nie,ale podswiadomie gdzies pisze,ze tak,ale gafe strzelilam hehe :-))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56392 przez gosiak
no magduśka cisza jak makiem zasiał, ja weekend tez mam na pełnych obrotach teraz właśnie pakuję nasze rzeczy ze starych mebli do worków i chyba jeszcze dziś pomalujemy pokój bo w inny dzień jak sobota, nd nie mamy kiedy mąż od rana do wiecz. w pracy więc dziś od rana zakupy (farby , pędzle i inne) no i chyba malniemy a jutro nową szafe i komodę będziemy skladać a na przyszły tydzień bo w ten sie nie wyrobimy panele położyć także masakra nie wiem za co się wziąć:( a ciuchów już pięć worów naskładałam ja nie wiem po co człowiek sklada te ciuchy kupuje nowe stare szkoda wyrzucic i potem weź się pomieść z tym wszystkim...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56393 przez magduska
gosiak z ciuchami juz my kobietki tak mamy,eszystko sie nam przyda,chociaz ja swoje ciuchy,ktore myslalam,ze nie zmieszcze wynioslam do kosza z pck,a tu sie okazalo po tym wszystkim,ze schudlam duzo i ciuszki by sie przedaly hehe /:-)))ale nie zaluje innym sa bardziej potrzebne :-))
no to maluj gosiak
ja dopiero moze jakis remont zrobie w lutym,teraz mi sie nie chce,zreszta na budowie mam sporo pracy i nie wiem w co rece wlozyc,a okna jakie brudne,az wstyd:-)) ale za zimno bylo,zeby myc,zreszta ciagle sie co przycina i kurzy sie na okraglo
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56404 przez gosiak
No my właśnie się tak od lata zbieraliśmy do remontu ale ślub mieliśmy i tylko przedpokój udało nam się troszkę doprowadzić ale i tak jeszcze nie jest wykończony całkowicie a z pokojem nam się śpieszy bo mamy za małą starą szafę i po prostu się nie mieścimy nowe meble czekają do złożenia ale bez sensu składać jak najpierw trzeba malować;/ a na wiosnę zaś coś skubniemy kuchnie i ten przedpokój także cały roczek nam się szykuje pracowity i żrący kaskę niestety:(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56410 przez Mała
Witam. Wczoraj bolał mnie brzuch i leżałam prawie cały dzień, a dziś nie dałam rady i musiałam iść na drzemkę.
Przeczytałam cały wątek Sierpnióweczek 2011, super sprawa takie forum :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #56411 przez delfinek83
Madzia, jaka ja ślepota jestem, no fakt, jasne że jesteś! :blush:
Ale tak jakoś sobie ubzdurałam w tej mojej blond główce, że Ty coś pisałaś ostatnio że jeszcze nie teraz i dlatego tak chyba pomyślałam, a listy nie pamiętam jeszcze na pamięć i chyba nie zdążę zapamiętać, bo tu ciągle coś się tam zmienia, i dobrze, oby jak najmniej nas tam zostało na liście staraczek, tylko wszystkie na ciężaróweczkach :lol:

gosiak, współczuję Ci, nienawidzę remontów, i jak sobie pomyślę że na wiosnę też mnie to czeka, a nawet więcej, bo kupiliśmy taki stary dom i musimy wymienić dach, wylać podłogi, zrobić kuchnię, łazienkę, położyć panele, pomalować ściany, trochę go doposażyć itp.
Aż mi się słabo robi na samą myśl :ohmy:
Ale za to potem, o ile to przeżyję :silly: będzie święty spokój, mam nadzieję.

Diana, ViFi, Agness_13 , angel82, a co u Was??? :woohoo:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56430 przez Nati
witam dziewczynki...
jak wam mija weekend? Dzień Dziadka????

Mój dziadziuś właśnie dzisiaj zmarł w szpitalu na zapalenie płuc... ;(((( ;((((



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56432 przez Mirella
Nati tuuuuuuuulęęęęęęę moooocno, chcesz to płacz na moim ramieniu :( :( :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56438 przez Nati
z chęcią ;(;(;(;(;(;(



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56447 przez Diana
O Nati to miałaś smutny dzionek :( :( :dry:

Delfinek u mnie nic ciekawego staranka w toku co 2 dzień trochę straciłam nadzieję po tym dziwnym zrobionym za wcześnie teście, tak więc w tym cyklu to ma z 10% nadzieji i będę bardzo zdziwiona jak coś z tego będzie!
Poza tym czekam na @ i zupełnie nie wiem kiedy przyjdzie, może w pierwszych dniach lutego??? Ale tak naprawdę nie wiem i to też trochę dołujące jest.

Buziaczki dziewczyny idę już spać!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl