BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #57033 przez angellika1
MagdaM spokojnie kochana, co Cie tak wkurzyło????
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57067 przez Agusia83
Bewipo....moje gratulacje:)...ja wierze, ze wszystko bedzie dobrze i beda 2 dzidzie...
a ja wrocilam od gina...
jest dzidzius:)....ma 11,69mm 7t2d czyli duzo sie nie pomylilo usg....i slyszalam jak bije serduszko:)....
ale mnie troche zmartwil, bo powiedzial, ze mam grube lozysko i ze dlatego mialam plamienia, musze zrobic bhcg czy za szybko nie przyrasta....jak bedzie odpowiednio przyrastalo i nie bedzie nie wiadomo jak wielkie to powinno byc dobrze...jutro ide na bete...teraz musicie trzymac kciuki by wyszlo ok....
bo jak uslyszalam to seruszko to sie poplakalam....wiec musi byc dobrze...prawda?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57079 przez Agusia83
oto moja dzidzia
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57085 przez bewipo
Agusia wszystko będzie dobrze kochana :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57097 przez magduska
agusia dzidzia piekna,wyglada na sliczna corcie hehe :-)))wszystko bedzie dobrze zobaczysz

a tu takie cicho,ze az strach:-((( ja siedze samotnie w domku przed laptopem i telewizja na lozeczku i obzeram sie mandarynkami hihi :-))no ja niestety chyba nie zrobie sobie prezentu urodzinowego,pewnie nici z moich staran:-((( mialam dzis taka ochotke na nalesniczki i pozniej po pracki usmazylam sobie mmmnnniammm mniam pyszniutkie byly :-))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57101 przez angellika1
Agusia śliczna fasolinka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57111 przez MagdaM
Angelika to ze mam nerwice, znowu mysli, ze umre, ze bede miec zawal, nie wiadomo co. Meczy mnie to :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57114 przez angellika1
Magda kurcze nie wiem co mam Ci napisać :( wiem że to jest nie do zniesienia kurcze a byłaś u psychologa????
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57120 przez Mirella
No mówię przyjdź do mnie na domino to się odstresujesz :)
A tak bardziej serio to kurcze, no niewesołe to jest, pamiętam że też kiedyś miałam taką fazę i normalnie bałam się usypiać, noc to był koszmar, efekt był taki że tylko w dzień spałam.....
Potem zaczęłam sobie tłumaczyć że skoro moje koty zachowują się normalnie to w porządku bo zwierzęta są mądre i przeczuwają problemy. Może to i naiwne ale mi pomogło. No i faktem jest że to mój pies pierwszy przeczuł pozar w domu, dopiero po fakcie się zorientowałam że taki jakiś osowiały był i w ogóle dziwny....
Zawał przy Twoim ciśnieniu to raczej Ci nie grozi :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #57160 przez delfinek83
Agusia, śliczna fotka do albumu :woohoo:

Magda, wyluzuj, mojego szwagra siostra też swego czasu miała takie fazy i lęki, ale przeszło jej jak urodziła :) więc do roboty kochana! :silly:

Dzisiaj miałam wolne i poszłam sobie do mojej kuzynki w odwiedziny się trochę pozarażać ;) Jest już w zaawansowanej ciąży, termin jakoś na przełom luty - marzec i będzie miała córeczkę :lol:
ehhh, trochę zazdroszczę :silly: A przytyła tylko chyba z 8 kilo! Brzuszek taka mała kuleczka, a z tyłu to w ogóle bez zmian. Dzidzia zdrowa, wariuje i kopie że hej, widziałam te zdjęcie usg 4D, niesamowite, prawie jak na żywo :blink:
ma jeszcze płytkę z tego usg, ale pokaże dopiero po porodzie :unsure:

a ja czekam teraz z niecierpliwością na koniec miesiąca, czy cosik będzie z tego cyklu :laugh:

na razie, spadam robić moją smakowitą pastę rybną z makreli, mmmmm
dobrej nocy dziewczyny, pa


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57181 przez Nati
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO, jesteście kochane :kiss:

Agusia śliczne zdjątko, gratulacje :kiss:

dziewczynki wiem, że z czasem będzie lepiej. Dzisiaj zasnęłam o 6 rano i spałam do 13 i później po południu od 18 do 20.30. i nawet zjadłam talerz zupy.
jeszcze raz wam dziękuję



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57191 przez gosiak
Witam dziewczynki:)
Na początku Nati bardzo mi przykro z powodu dziadzia:( jeszcze w taki dzień :( jak dziewczyny piszą z czasem będzie lepiej :kiss:

Ja dziewczyny padam 3 dni walki z remontem jestem skonana, ale mam piękny kolor w pokoju nowe mebelki iiii marzę o łóżeczku i podusi:)
Aguś śliczne foto fasolinki :kiss:
Dobranoc jutro chyba częściej tu zaglądnę, bo od 3 dni mój laptop miał wolne od gapienia się w niego:) papatki :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57234 przez magduska
kobitki co wy takie spiochy :laugh: widac nie ma przyzwoitego watku,nie ma zadnej testujacej :P i dlatego taka cisza :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57269 przez Diana
Bewiko no to garatulację - bliźniaki!!! :lol:
No to teraz trzymam kciuki żeby tak zostało, żeby wszystko było OK!!! :) :woohoo: :kiss: :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57330 przez nikusia1988
Bewipo ja @ dalej nnie mam a test robiłam 4 dni temu i 1 kreska a jutro jade do gin
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl