BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #85019 przez Mirella
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85021 przez Majowka
aaaaaaaaaaaaaaaaaa! :D
to TO!!!!!
Fasolinka!!!!!!
Gratulacje!!!!!!!! :)
druka kreska slabiutka, ale widoczna! Dorcia miala tak samo!!!!
Bedziesz mama!!!!!!! :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #85023 przez madziaska
majowka oby....Mialam nie robic tasta, kurcze ale nie wytrzymalam... Jejku mam nadzieje, ze ten test nie jest felerny...
nie byl z porannego moczu, tylko wieczornego i troche wczesnie zrobilam, jejku ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85026 przez Majowka
masz drugi w zapasie?
powtorz jutro z porannego sikacza, na pewno wyjdze mocniejsza!

:) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85027 przez madziaska
Nie mam drugiego... kupie jutro wiec jutro z porannego nie bedzie....
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85029 przez gosiak
widzimy widzimy madziaska będzie mamą tralala tralala :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: super kochana gratuluję :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85034 przez @nulka
Madziaska :lol: :lol: :lol: grzecznie na mnie poczekałaś, brawo!!!! widzisz jak to dobrze czasem starszych posłuchać :blink: :blink: :blink: gratuluję, aż się wzruszyłam
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85038 przez madziaska
dziewczyny narazie nie dziekuje... jestescie kochane...Boje sie, ze jednak nie TO... lacrijka tez tak miala... Ahhh chyba nie zasne dzisiaj.... Wiecie co tu naprawde wchodzi sie jak do "domu"... narazie tylko dwie osoby wiedza, no i WY :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85041 przez Majowka
wiemy, wiemy, kazda z nas czuje tak samo!
Trzymamy kciuki do jutra, zeby drugi tescik wszystko potwierdzil i bedzie mozn gratulowac pelna para!!!! :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85042 przez @nulka
Ty lepiej pisz czy jakieś objawy, przeczucia czy cokolwiek!!! :) :) :) ???
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85046 przez madziaska
@nulka objawy, hmmm... Chyba w sobote zaczely bolec mnie piersi, po bokach, przy dotyku kuły, moze jakby troszke piekly... Przed @ tez mnie bolaly, ale raczej cale... od dwoch dni delikatne bole podbrzusza jak na @, ale kilka dni po owu czulam jajnik z ktorego byla owu i teraz tez co jakis czas zakluje delikatnie... Ale te wszytskie objawy juz mialam przed @ Jedynie co nie pasuje to co chwile jesc mi sie chce... poprostu czesto czuje głód, az burczy w zoladku... to chyba jedyny objaw ktorego nie mialam przed @ Ale probuje sie nie nakrecac... trzymajcie kciuki...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85049 przez Tasia_Pawełek
Ja zrobiłam ser camembert panierowany w bułce tartej( tak jak kotlety), normalnie smażysz i później kładziesz go na talerz na którym masz żurawinę taką ze słoika. Mogą też być borówki ale żurawina jest słodsza. ale tak tylko dla ładnego widoku :)Posypujesz to lekko papryką w proszku. Uprzedzam, że pyszne i do najedzenia, bo ser jest jednak sporych rozmiarów. No a w ogóle to miłej zabawy, tylko wiesz, ostrożnie.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85058 przez Agusia83
Madziaska, ja tez widze ta druga kreseczke :woohoo: ....Zrob jutro drugi test, lub za 2 dni, ale z porannego moczu...powinna byc wyrazniejsza :woohoo: ...
ale sie ciesze :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85062 przez madziaska
Agusia mysle, ze zrobie w piatek rano.... Boje sie troszke bo w sobote zazylam dwie tabletki na moj pecherz... To byl 25 dc, czy w razie czego moglam zaszkodzic fasolince???
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #85069 przez Agusia83
Madziaska, a co to byly za leki? Pewnie cos w stylu uroseptu?...hmmm, wiesz, mnie sie wydaje, ze to nie bedzie mialo wplywu, bo do ktoregos tc maluch jest odzywiany przez cialko zolte, dopiero pozniej funckje przejmuje lozysko i wowczas maluch ma kontakt z tym co je mama i wowczas to ma wplyw na jego rozwoj....zreszta po to jest chroniony bo kobiety nie od razu wiedza, ze sa w ciazy...wiec jak juz wiesz, to teraz musisz na siebie uwazac i nie zazywac nic bez konsultacji z lekarzem:)
Zycze odpowiednio wysokiej bety...wykonaj to badanie :woohoo:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl