BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 3 tygodni temu #14753 przez sasasasa
eash gratuluję i spokojnych 9-ciu miesięcy życzę :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14754 przez magga146
dziekuje zadzialalo hihih to wlasnie jest tak jak z wrazenia chce sie za szybko napisac strona sie wiesza i przyciska sie wszytsko naraz

no jak nasze przeczucia sie sprawdza to juz jest zaczarowana
wiec duze czarowanie dla zalozycielki tego watku GRAZI dzieki niej i czarowania Mirelli juz dziewczynki moga sie cieszyc z fasolki
i troche czarowania takze dla nas zeby i nam sie udalo
a i nie uciekajcie nam z tego watku bo przynosicie szczescie
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14755 przez eash
dojde do siebie, do sie odezwe... dziekuje wam wszystkim za wszystko :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14756 przez ilona
eash GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Gdzie masz suwaczek ciążowy???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14762 przez Asieńka
Mirella dziękuję :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14764 przez Mirella
Asieńka widzę że data ślubu była starannie przemyślana
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14767 przez sunaja21
eash GRATULLUJE!!!!!!!!!!!!! aż sie wzruszyłam .... kurcze dziewczyny mowilam ze te bociany wszystkie jeszcze nie doleciały i teraz masz ja sie zwalą to beda sie sypać te 2 kreseczki :) grazia czekamy na Ciebie!!!
sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14770 przez Madzia89862
no zesz kur...mac!przegapilam taki moment bo mi wylaczyli prad!!!a ja mam stacjonarny komp:(eah przede wszystkim gratuluje:)wiedzialam wiedzialam ze ci sie uda:)mirella cie zaczarowala teraz grazia:)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14772 przez Asieńka
Tak MIRELLA była dokładnie zaplanowana :)
Szkoda, że wszystkiego tak nie można zaplanować to bym sobie datę porodu też zaplanowała na 4 września :)
Przynajmniej mój mąż by nie miał problemu z zapamiętaniem wszystkiego :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14773 przez eash
oh, dziewczyny, dochodze do siebie powoli. nie pisze za duzo, bo dzisiaj wypadlo mi w pracy 10 godzin siedziec, czyli do 17 i troche mam roboty. suwaczki juz wstawiam. dziekuje wam bardzo za wszystko, jestem PRZESZCZESLIWA!!! jeszcze sie glupia boje, ze cos bedzie nie tak, z niecierpliwoscia czekam teraz na przyszly tydzien, kiedy to postaram się umowic do ginekologa na wizyte. chyba 5 lekarzy musi mi to potwierdzic, zebym uwierzyla :)

sluchajcie, teraz skupiamy się na Grazi. Grazia, gdzie jestes? robilas test? jak sie czujesz? czekamy na ciebie.
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14774 przez Asieńka
Bym zapomniała...
Dzięki Waszym poradą na temat obserwacji śluzu zaobserwowałam u siebie dzisiaj śluzik pożądany przez każdą przyszłą mamuśkę... Lewy jajniczek też daje znać o sobie także widzę, że w długiii weekend będzie przerabiana KAMASUTRA :lol:

Biedy mój małżonek :) Już mi go żal ;)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14775 przez Madzia89862
eash teraz mi dbaj o siebie i fasolke:)tak bardzo3malysmy wszystkie kciuki za ciebie i za cala teszte:)teraz sukcesywnie sie rozwiazuje wszystko najpierw,kivi,ty i teraz kolejne dziewczyny:)kciokow nie puszczamy:)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14776 przez magga146
normalnie kurczy sie grono starajacych

fajnie macie dziewczynki w takich sytuacjach z jednej strony jestem super sczesliwa :) a z drugiem strasznie mi przykro ze mi sie jeszcze nie udalo :( jestem rozdarta :(
ale zeby mnie nikt zle nie zrozumial ja sie naprade ciesze ze sie udalo a jeszcze jak by sie okazalo ze grazi sie tez udalo to bym byla w ogole przesczesliwa. no a jak by mi sie udalo to chyba moj krzyk radosci byscie dziewczyny uslyszaly w waszych miastach hihih

oda do Mirelli

o Mirello
nasza fasolowa czarownico
nie czujesz kiedy czarujesz
a kiedy czarujesz to nawet troche rymujesz
a z tego rymu to wychodzi duzo dymu
tzn fasolki
hehe mam nadzieje ze sie podoba :P
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14778 przez Mirella
no kurczę, muszę iść i dopiero za parę godzin wrócę.... Graziaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eash, całą ciążę się będziesz bała, byłoby dziwne gdyby było inaczej, normalka :) Taki to już nasz los matek wariatek :P Test z krwi daje 100% pewności, lekarz Ci nic więcej nie powie. A i tak uwierzysz dopiero jak dostaniesz solidnego kopniaka w wątrobę. Chociaż powiem Ci tak po cichutku, że ja nawet jak byłam w 9 miesiącu, 10 już prawie, bo przenosiłam, i patrzyłam jak mąż skręca łóżeczko to i tak nie wierzyłam.... Dopiero jak mi tę moją maleńką kruszynkę przynieśli po cesarce i przystawili do piersi to uwierzyłam, że to wszystko prawda, że ona NAPRAWDĘ JEST...

A propos wariatek to Kivi ma rację, ktoś musi po niej przejąć obowiązek wariowania z testami, dziewczyny, która się pisze?

GRAZIAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14781 przez czaarnaa_2007
Witam:) Przede wszystkim GRATULACJĘ DLA GRAZI :) CIESZĘ SIĘ BARDZO TWOIM SZCZĘŚCIEM :) Dziękuję dziewczyny za odpowiedź w mojej sprawie. Moja Pani ginekolog stwierdziła że, moje cykle są normalne ponieważ jestem młodą kobietą i zdążą się jeszcze unormować tylko że ja mam już takie cykle odkąd pamiętam, poza tym mam dość dużego torbiela na prawym jajniku 4,47cm*4,20cm i do tego nadżerkę 1,87cm także zrobię tak jak mówicie będę musiała zmienić ginekologa, może inny lekarz mi coś więcej powie i w końcu mnie wyleczy... Muszę być i jestem dobrej myśli bo inaczej to chyba bym zwariowała ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl