BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 2 tygodni temu #15118 przez ilona
dokładnie tak jak piszę Mirella, mnie też pierwsze co to sutki nie tyle bolały co tak jakby szczypały i ból w dole brzucha,
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15124 przez grazia
Mirella w tym cyklu mialam robiony tylko zastrzyk z pregnylu a wczesnie 2 miesiace temu bralam duphaston na potrzymanie ewentyalnie ciazy w jakims stopniu hormon ale po nim moje okresy byly normalne a teraz nie wiem co sie dzieje test pokazal tylko jedna kreche a czuje sie dziwnie zobaczymy co powie mi lekarz w srode ide marwie sie ze moze mi poprostu organizm przestymulowano dziewczyny pewnie ralaksuja sie ta majówka ,Ilona a ty kiedy masz termin to juz twoj 40 tydz.

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15125 przez ilona
na jutro :)

ale brzuch wysoko, żadnych skurczy.... no kompletnie nic.
Ja już wariuje normalnie.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15127 przez Mirella
Grazia, no jak nigdy jestem ciekawa co lekarz powie.... no bo te objawy... napisz od razu jak będziesz w domu. a nie masz czasem drugiego testu w zapasie?
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15128 przez grazia
wlasnie nie mam niepomyslalam zeby wczoraj kupic choc jeden w zapasie jak tylko brde wiedziala co mi jest napewno napisze , a jak sie czujesz ty i twoja córcia , co tam dzisiaj porabiacie ja ogladam film na dvd bo w tv nic nie ma , zawsze jak Mirella patrze na zdjecie twojej Klaudusi to mi sie humor poprawia , nudy ,malo dzisiaj nas na forum tylko ja ty i Ilona , Ilona trzymaj sie kochana lada moment mozesz zostac mama powodzenia kochana

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15129 przez sunaja21
grazia faktycznie twoja objawy sa dziwne szkoda ze nie masz testu bo ja bym powtorzyla!jak tylko wrocisz od lekarza to daj znac co i jak!
ilona - trzymam kciuki zeby wszystko poszło gładko - ale ci zazdroszcze jeszcze troszke i bedziesz tulić swoje maleństwo :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15130 przez Mirella
Grazia, u nas w porządku, nic sensownego nie robimy, bo pogoda jakaś taka.... zaraz ją zabiorę na dwór, niech sobie pooddycha powietrzem, a ja powieszę pranie i pewnie poprasuję na dworze.... i tyle mojego 3 maja. A wczoraj byliśmy na festynie, kupiłam jej wiatraczek do wózka i dostała masę balonów od sponsora festynu, takich co hostessy każdemu dają, ale miała zabawę :D

Ilona to nas zaskoczy bardziej niż myślimy, bardziej niż sama myśli :P

Sunaja, nawet nie masz pojęcia jak szybko mija ciąża.... To tylko na początku się wydaje, że jeszcze tyyyyyyle czasu :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15132 przez ilona
Mirella napisał:

Grazia, u nas w porządku, nic sensownego nie robimy, bo pogoda jakaś taka.... zaraz ją zabiorę na dwór, niech sobie pooddycha powietrzem, a ja powieszę pranie i pewnie poprasuję na dworze.... i tyle mojego 3 maja. A wczoraj byliśmy na festynie, kupiłam jej wiatraczek do wózka i dostała masę balonów od sponsora festynu, takich co hostessy każdemu dają, ale miała zabawę :D

Ilona to nas zaskoczy bardziej niż myślimy, bardziej niż sama myśli :P

Sunaja, nawet nie masz pojęcia jak szybko mija ciąża.... To tylko na początku się wydaje, że jeszcze tyyyyyyle czasu :)


żde niby mnie złapie pojadę i urodzę niespodziewanie :unsure:

życzyłabym sobie :) obyś miała racje "czarownico" nasza :lol:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15151 przez grazia
hej dziewczyny co u was , ja troszeczke polezalam nadal boli dol brzucha i piersi niemoge sie doczekac kiedy pojde do lekarza i powie mi co sie dzieje w moim organizmie , Ilona jak samopoczucie pewnie juz sie niemozesz doczekac kiedy dzidzia bedzie juz z wami , ja pewnie bym glupiala znajac siebie bylby na przemian placz i smiech ze to juz lada chwila trzymaj sie kochana z myslami jetesmy z toba no i kochana pisz co sie dzieje , ja za jakies dwa tygodnie ide na urlop odpoczne troche fizycznie i psychicznie ,no i czeka mnie wizyta w Bialymstoku tak sie boje piszcie co u was ,ESAH ,KIVI I RESZTA ZYJECIE

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15163 przez kivi
Grazia


zrób kochana kolejny test!!! moim zdaniem...no wiesz...choć nie chcę sprawiać byś bardziej się nastawiała i później niemiło przekonała że nie bo przecież pewności mieć nie mogę...ale ja też miałam małe jakby kłócie w podbrzuszu ( ból) i piersi i sutki wrażliwe, bolące...Wszystko tak się właśnie zaczęło...a teraz już 10 tydzień ( teraz te "przyjemności" jak narazie do teraz aż - mdłości i wymioty) :-)

tygodnie lecą szybko, nie pojawiam się bo mam gości, robię za nianię, znajomi z moim mężem odwiedzają ciekawe miejsca, gdzie trzeba się nieźle wdrapywać więc i ja i mały Mateuszek (syn koleżanki) 1,5 letni, zostajemy w domku i spędzamy czas na spacerkach, w piaskownicach, na oglądaniu bajek itp itd :-)

Fajowo!!!!!

Czuję się beznadziejnie, po tabletkach które dostałam na wymioty lepiej, ale odstawiłam je wczoraj, musze sprawdzić jak bez nich i...już czuje, że nie ma zmain zbytnio :-( ale coś za coś no nie? w końcu szczytny cel!!!!!!!!



Ściskam Was wszystkie mocno!

Grazia, masz wsparcie jak nic od całej naszej ekipy !!!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15166 przez grazia
DZIEKUJE CI Kivi za slowa otuchy , szkoda ze ty zle znosisz ciaze , ale tak jak piszesz cos za cos ja ci powiem ze moglabym przelezec cala ciaze aby tylko malenstwo sie pojawilo , codziennie owas mysle co tam porabiacie jak wasze samopoczucie , tak jak pisalam ide w srode do medyka napisze po powrocie co u mnie a do tego czasu zostaje mi was drogie panie wspierac pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15167 przez Madzia89862
czeksmy na wiesci grazia.a noz moze jednak..
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15172 przez grazia
jak tylko wroce od lekarza to do kompa i napisze napewno co u mnie , u nas leje teraz jak scebra , mielismy z mezem isc na spacer ale caly czas pada teraz bardzo mocno , siedze i patrze kto jeszcze napisze co slychac malo nas dzisiaj na forum a co tam dzieje sie z EASH wogole nic nie pisze jak sie czuje i co u niej zapomiala o nas czy co , piszczie laski piszcie bo smutno bez was

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15177 przez Mirella
Eash chyba nie ma netu w domu, tak mi się wydaje, bo zawsze z pracy pisze....

U nas też już leje, ale parę godzin na podwórku spędziłyśmy.

Grazia odpoczywaj na wszelki wypadek, jak to ciąża to musisz dbać o siebie, a jak to nie ciąża tylko coś sie dzieje to też musisz dbać o siebie żeby się dalej do ciąży przygotowywać. Ja jestem głęboko przekonana że wcześniej czy później zostaniesz mamą. Oczywiście z całego serca życzę Ci wcześniej :)

Kivi, niedługo koniec trzeciego miesiąca to i mdłości powinny ustąpić :) Ja nie mam w tej dziedzinie doświadczenia, bo w ogóle nie miałam, ale słyszałam o takich wypadkach że przechodziły z dnia na dzień jak ręką odjął :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15180 przez Madzia89862
nawet dziwczyny sie tu wypowiadaly ze z dnia na dzien nudnosci i wymioty minely..ja tez nie wiem jak to jest ale wspolczuje ci z calego serca kivi i sunaja
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl