BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 2 tygodni temu #14895 przez Mirella
Grazia, powiem Ci tak, ja też jestem katoliczką, ale nie wiem ile moje zasady by przetrwały gdyby się okazało że to dla mnie jedyna szansa na dziecko, nie próbuję się oszukiwać, ze taka niezłomna bym była, pewnie nie.... Wiem dobrze jak to jest czekać na szkraba i co się wtedy myśli.

Naprawdę mi przykro że nie jesteś w ciąży, bardzo wierzyłam że jesteś i bardzo chciałam żebyś była.
Zaglądaj do nas, pewnie że zaglądaj, nie zostawimy Cię samej :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14896 przez sunaja21
grazia - ja bede trzymać kciuki bardzo mocno :) postąpiłabym tak samo i doskonale cie rozumiem :) dla dziedzi zdecydowałabym sie na każdy krok także zagladaj tutaj jak tylko bedziesz mogła i daj znac jak przygotowania i cała reszta z in vitro!sciskam cie :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14897 przez ilona
grazia bardzo mi przykro, że się nie udało.... :(

a co do in vitro to jeśli to jedyna szansa, żeby uszczęśliwić Ciebie i Twojego męża to jestem oczywiście z Tobą i myślę, że nie tylko ja, bo większość dziewczyn Cie wesprze w Twojej decyzji. :)
Ja wiem, że jeżeli dla mnie byłoby to jedyne rozwiązanie na pewno bym się poddała temu zabiegowi.

Trzymaj się cieplutko kochana.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14898 przez Madzia89862
:(a mialam nadzieje ze kolejna fasoleczka bedzie..:(wierze grazia ze niebawem bedziesz trzymac swoje malenstwo.zagladaj tu do nas:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14905 przez magga146
grazia
przykro mi ze sie nie udalo :( ale pamietaj ze jestesmy z Toba.
mam nadzieje ze dzieki in vitro bedziesz miala szybciutko dzidziusia i bedziesz szczesliwa. 3mam kciuki. i moim zdaniem nikt nie ma prawa Cie oceniac! jeden wybiera in vitro drui adpocje i to sa wybory moim zdaniem nie dooceniania. wiec glowa do gory i pamitaj ze masz nas i my cie wesprzemy tak jak bedziemy mogli :)

i informuj nas jak i co ! bo my tu bedziemy caly czas myslaly o Tobie :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14945 przez grazia
dzieki dziewczyny mysle ze nikogo nieurazilam zle sie czuje boli mnie dól brzucha i piersi we srode ide do swojego lekarza bo mnie ta sytuacja meczy nie wiem co jest test nie wykazuje ciazy a teplamienia i jednodniowy okres mnie martwi bede nadal do was pisac lubie was jestescie dla mnie oparciem piszcie co u was pozdrawiam przesylam buziaki

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14947 przez grazia
dziewczyny mam nadzieje ze nie gniewacie sie na mnie za te slowa nie chcialam nikogo urazic poprostu ja nie mam innego wyjscia wiem ze moge na was liczyc ze chcecie dla mnie dobrze ja tez bym wolala normalnie nie narazac organizm na przesilenie i obciazenie tabletami ale same widzicie co u mnie napisze co powiedzial mi lekarz w srode ale do tego czasu bede zagladac co u was i cieszyc sie zwaszych osiagniec dziekuje

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14948 przez _aga86_
Eash gratuluje z calego serca:)) Grazia jestesmy z Toba- tutaj nie ma co sie obrazac to jest Wasza prywatna sprawa. Trzymam za Ciebie kciuki- badz silna:)

Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14950 przez Mirella
Grazia, my też Cię lubimy :) I naprawdę rozumiemy :) Nie zapomniałam i nigdy nie zapomnę jak bardzo chciałam i nie wychodziło.... Tego się nie da opisać, chciałoby się napisać, że trzeba to przeżyć, ale żadnej kobiecie takich przeżyć nie życzę.
I nie tylko zaglądaj, ale się też odzywaj, my lubimy wiedzieć że jesteś :) donoś na bieżąco jak się sytuacja rozwija, w środę napisz KONIECZNIE!!!!
Dla Ciebie też buziaki :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14951 przez grazia
mirella masz super córcie , meza siostra ma dziewczynke nasza chrzesniaczke jest tez taka urocza jak twoja Klaudunia ale ty masz szczescie zazdroszcze ci i reszcie dziewczyn ze macie swoje upragnione dzieciaczki skarby , Aga twoja niunia jest tez urocza wasze dzieci sa poprostu piekne bede pisac obiecuje i zycze wszystkiego dobrego niech szczescie was nieopuszcza

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14952 przez grazia
dziewczyny mam nadzieje ze nie gniewacie sie na mnie za te slowa nie chcialam nikogo urazic poprostu ja nie mam innego wyjscia wiem ze moge na was liczyc ze chcecie dla mnie dobrze ja tez bym wolala normalnie nie narazac organizm na przesilenie i obciazenie tabletami ale same widzicie co u mnie napisze co powiedzial mi lekarz w srode ale do tego czasu bede zagladac co u was i cieszyc sie zwaszych osiagniec dziekuje

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14953 przez grazia
dzieki dziewczyny mysle ze nikogo nieurazilam zle sie czuje boli mnie dól brzucha i piersi we srode ide do swojego lekarza bo mnie ta sytuacja meczy nie wiem co jest test nie wykazuje ciazy a teplamienia i jednodniowy okres mnie martwi bede nadal do was pisac lubie was jestescie dla mnie oparciem piszcie co u was pozdrawiam przesylam buziaki

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14957 przez Mirella
Grazia też będziesz miała super córcię, zobaczysz :) Ja też się naczekałam, ale te wyczekane są właśnie takie fajne, warto czekać :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15110 przez grazia
czesc dziewczyny od wczoraj zagladam co u was sie dzieje ale zadna nic nie pisze pewnie cieszycie sie tymi wolnymi dniami ja niestety wczoraj pracowalam , dzisiaj odpoczynam , ciagle boli mnie dól brzucha i piersi mam wrazliwe bola mnie sutki , za dwa dni ide do medyka zobaczymy co powie , piszcie co u was jak dzieciaczki no i przyszle mamusie jak sie czuja czekam na wiesci pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #15116 przez Mirella
no cisza tu rzeczywiście, w ogóle na forum mało się dzieje, nie wiem dlaczego bo pogoda nie sprzyja majówkom....
Grazia, no normalnie..... Kurczę wiem ze nie powinnam tego mówić, ale Ty masz ciążowe objawy.... Bierzesz jakieś leki hormonalne, które by Ci taki numer wywinęły? Bo może ten test coś nie tego....
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl