BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 3 tygodni temu #14782 przez czaarnaa_2007
Przepraszam za pomyłkę bo GRATULACJE MAIAŁY BYC DLA EASH ale tak się zaabsorbowałam historią Grazi że myśląć o Eash napisałam dla Grazi choć mam nadzieje że dla Grazi również bede mogla zlozyc gratulacje:)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14785 przez magga146
czaarnaa_2007
tak jak juz pisalam dziewczyno zmien lekarza, wiesz nie wiem jak sie postepuje z torbielami i nadzerka ale napewno sie cos robi i nie bagatelizuje sie tak krotkeigo cyklu. wiec zmieniaj gina i nas informuj co i jak
no i 3mam kciuki takze za Ciebie
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14786 przez eash
czaarnaa_2007, ja sobie myślę, że ty się umów do innego ginekologa, choćy na nfz i zapytaj, co on na to, tzn. na twój cykl (moim zdaniem wcale nie normalny!) i w dodatku na tę torbiel i nadżerkę (SZOK!). dziewczyno, jak to możliwe, że ta twoja ginekolog do tej pory nie wysłała cię na żaden zabieg??? masz kilkucentymetrowe guzy, a ona cię uspokaja, że jest ok??? to moj ginekolog jest do kitu, ale na śladową nadżerkę od razu zwrócił uwagę przy pierwszej cytologii i przy każdym badaniu się temu przygląda, czy nie rośnie. zabieg w moim przypadku nie był konieczny, ale lekarz to cały czas monitoruje. a ty masz ponad 1cm nadżerkę i co, i tak po prostu chodzisz sobie do lekarza z tym, rozmawiasz sobie, pociesza cię i klepie po ramieniu? matko kochana... przecież to trzeba usunąć! i - choc zaden ze mnie spec - to tak na chlopski rozum chyba nie powinnas sie teraz starac o dziecko, skoro masz operacyjne guzy w drogach rodnych??? czaarnaa_2007, zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, umow sie na wizyte do innego ginekologa, a najlepiej do dwoch roznych i skonsultuj to! niczego nie tracisz, jak pojdziesz na nfz - najwyzej troche czasu - a zyskac mozesz fachowa porade. przeciez ta torbiel wlasnie moze byc przyczyna bezplodnosci! jak ta lekarka twoja cie leczy? w ogole jakos cie leczy? torbiele sie usuwa! nadezerki wypala albo wymraza! a 21 dniowy cykl i okres stabilizowania się mięsiączki normalny owszem jest ale dla dziewcząt w wieku 13-16 lat, a nie ponad 20... no chyba ze ja jestem calkiem glupia, nie znam sie i moi dotychczasowi lekarze sie nie znaja...
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14792 przez sunaja21
czarna 2007- nadżerka sie nie martw ja tez mam a jestem w ciązy - mi gin powiedzial ze do 1 porodu nadzerki sie nie usuwa ani wypala ani wymraza bo skraca sie szyjka macicy i grozi to przedwczesnym porodem!trzeba ja obserwowac i ja np bralam leki dopochwowe zeby ona sie złuszczyła w jakimś stopniu!jakies 3 lata temu mialam tez kilka torbieli na janiku ktore były spowodowane nieregularna miesiączka jak tylko mi sie wyrownala to torbiele znikneły - moze w twoim przypadku tez tak jest ze względu na te krotkie cykle!najlepiej skonsultuj to z innym ginkiem!bo jesli torbiel nie jest związany z cyklem to powinnas sie go pozbyć bo napewno moze blokowac ciąze!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #14793 przez kasia86
kurcze nigdy nie miałam zbyt wiele do powiedzenia w tym temacie ale zawsze go śledziłam i śledziłam co dzieje się u eash...
jak przeczytałam o tych twoich 2 kreseczkach na teście to serduszko mi mocniej zabiło...a teraz jak przeczytałam ten napis wielkimi czerwonymi literami to się popłakałam :) to jest takie niesamowite :) normalnie samo GRATULUJĘ to chyba za mało :lol:

to teraz czekamy co napisze nam Grazia :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14796 przez czaarnaa_2007
Owszem mialam robiony zabierg na nadżerkę, polegał on na tym że Pani ginekolog posmarowała moje ścianki macicy jakims kwasem który tą nadżerkę miał usunać a co do torbiela to przepisała mi tabletki ktore mialy spowodowac wchłonięcie tegoż torbiela tylko że nie zbyt to pomogło. Zdaję sobie z tego sprawę że torbiel moze spowodowac bezpłodność:( Po ostatniej wizycie stwierdziłam że spróbuje czegoś innego i moja znajoma poleciła mi naświetlanie się lampami (światłoterapie oraz koloroterapie) ona dzięki takim zabiega pozbyła się torbieli z piersi także spróbuje tego napewno nie zaszkodzi ale przede wszystkim pójdę do innego ginekologa
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14808 przez martela89
eash GRATULACJE :) A teraz życzę Ci spokojnego oczekiwania na dzidzię :)
Grazia teraz Twoja kolej...czekamy :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14832 przez magga146
no czas na grazie i na inne dziwczyny
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14849 przez angellika1
eash - G R A T U L A C J E buziaki kochana dla WAS :) bardzo sie cieszę , że Ci sie udało, chociaż jak zobaczyłam Twój test to wiedziałam, że jesteś w ciąży na 100% dbaj o siebie i już za 9 pięknych miesięcy będziesz maiła swoją dzidzię przy sobie tak mi sie jakoś wydaje że może to być dziewczynka :D
Mirella jednak naprawde potrafisz czarować :D Teraz już "fasolowa czarownica" to będzie znak Mirelli :)

Grazia rób ten TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie bez zmian niestyty, ale jakoś tak jestem optymistycznie nastawiona przez eash i jej ciążę że za bardzo sie sobą nie zamartwiam

Zmykam sie położyć bo dzisiaj w pracy maiłam taki kocioł, że myślę tylko o ciplutkim łóżeczku...
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #14857 przez grazia
witam dziewczyny bylam w pracy od 12 do 22 teraz wrócilam , bardzo sie ciesze szczesciem EASH GRATULUJE CI Z CALEGO SERCA UWAZAJ NA SIEBIE I MALENSTWO, a ja moje kochane kobietki testuje rano wiec po sniadanku napisze co u mnie dobrej nocy i dziekuje ze o mnie myslicie , mnie boli lewy jajnik i troche biust jestem juz zmeczona pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14880 przez Mirella
Grazia, no co jest??? Śniadanko już chyba zjedzone???

Magga, Ty poetko :P Jakoś mi dziwnie to forum działa, niby pisałaś przede mną, ale ja wczoraj tej ody do mnie nie widziałam, musiała się mimo wszystko później wczytać, i dopiero dziś ją zobaczyłam, podoba mi się :)

Czarna, ja miałam trochę większą torbiel jak byłam w ciąży i w ciąży mnie kroić chcieli, że niby nie można czekać, a Ty sobie tak luzacko paradujesz z torbielą??? Noooo, wyluzowana ta Twoja pani doktor, czapki z głów.....
A torbiel to najczęściej sprawa hormonów, a jak z hormonami coś nie tak to i fasolki nie będzie tak łatwo, to szybciutko biegnij na konsultacje do innego lekarza
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14882 przez ilona
Lubią trzymać w niepewności...
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14889 przez magga146
Mirella
ciesze sie ze Ci sie podoba:) moze jeszcze bede miala taka wene choc zadko mam ;p

wiecie co od jakies 2 tyg bola mnie strasznie piersi a zdarza sie to raczej tak tydzien przed @ a ją dopiero mam dotsac tak kolo 9/10(mam 32-33 dn) dzisaj zaczelam mam takie odczucie jak bym miala za chiwlke dostac @ ale przeciez to za wczesnie. nie wiem co mam o tym myslec a nie chce sie nastawiac na co kolwiek. powiem wam jeszcze ze nigdy nie bolaly mnie az tak bardzo. moze wy mi jakos racjonalnie podpowiecie?

grazia czekamy!!!

eash
ty mamusio ;p
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14890 przez magga146
a do tego nawet pisaanie jakos niepoprawnie mi wychodzi ;p
Temat został zablokowany.
14 lata 2 tygodni temu #14894 przez grazia
witam niestety nie ma dobrych wiesci w ciazy nie jestem wyszla tylko jedna krecha , dzisiaj pojawilo sie znowu jakies plamienie , niewiem co ma myslec moze przez leki nie mam pojecia a wiec zostala mi wizyta w Bialymstoku wsprawie in vitro ,wiem ze niektórym z was to sie nie podoba ,ale to moja decyzja , ja tez jestem katoliczka ale jestem za tym ze jesli jakiejs parze ma to przyniesc szczescie w postaci malenstwa to czemu mam byc przeciwna zapewne nie jedna z was jakby leczyla sie latami i nie mogla inaczej nie miala wyjscia zrobila to samo ja nie mam 15-stu lat jestem 5lat po slubie a ogolnie z mazem jestemy juz 9 lat i nigdy nie stosowalam zadnej antykoncepcji , wiec przykro mi ze kogos urazilam swoja decyzja ale ja popieram w 100% za jakie dwa tygodnie jade i umawiam sie na przygotowanie mnie do zabiegu , ja tez na swój sposob przezywam to to nie jest latwa decyzja psychicznie moze dobic ale ja pragne dziecka i zrobie wszystko co tylko mozliwe zeby je miec bede nadal tu zagladac na niektore moge zapewne liczyc ze mnie beda wspierac pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl