BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #100001 przez wielkaB
ja to nie wspomne o sobie ja w maju ma komunie i nie am nic nic mi sie nie podoba musze zaczac chodzic na solarium bo dawno nie bylam i jestem blada jak sciana
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100003 przez gosiak
no ja zaraz wychodzę i zupełnie nie wiem jaką kurtkę ubrać taka ta pogoda niewyraźna dziś...a jeśli chodzi o modę to tez mi się nic nie podoba nawet kupiłam sobie jedną bluzkę w kwiatki ale nie chce mi się w nią ubierać bo wydaje mi się że wyglądam jak cala reszta wszyscy poubierani na jedno kopyto...ok mykam do potem :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100004 przez Dorciaition
Lacrijka dużo się dzieje. Przeprowadzka, wakacje, szaleństwo :laugh:
A gdzie sie wybierasz na te wakacje?

Ja to mam ochotę sobie coś pokupować, choć fakt wszystko w kwiaty w sklepach, ale chyba nie warto, bo i tak nie długo w to nie wejdę :blink: Dziś miałam ochotę założyć moje ciążowe legginsy i chodzę sobie w nich po domku :side:
Obkupiłam się trochę w grudniu, po porodzie. Mąż wtedy niczego mi nie odmawiał.

Wielka B, no no ciekawa fryzurka. Wrzuć swoją fotę jak będziesz po :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100007 przez Dorciaition
Gosiak mnie też drążnią te kwiaty, ale co kupować jak nie ma nic innego :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100009 przez wielkaB
i nie pojde do fryzjera bo maz mi zabrał samochod udusze go jak wroci dobrze to moja kumpela to mi prełozy na inny termin
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100032 przez Mała
bewipo to ja chyba też staromodna jestem, jak widzę te szlaczki, mazaje, kwiateczki i w ogóle to stwierdzam, że nie mam co kupić :unsure:

A za tunikami i chyba legginsami też się muszę obejrzeć, bo mam tylko jedne ciążowe, a w swoje to się już nie mieszczę. Jak chcecie zobaczyć mój brzuchol to na wrześniówkach 2011 jest :blush:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100033 przez Mirella
No wy to chociaż w modzie obcykane, ja nawet nie wiem co w sklepach jest... i tak się zawsze w szmateksach ubieram, fajniejsze i tańsze, i jakoś łatwiej wyhaczyć coś co mi się podoba i kilku stów nie kosztuje, a czasem nawet ma metkę ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100036 przez wielkaB
Mała napisał:

bewipo to ja chyba też staromodna jestem, jak widzę te szlaczki, mazaje, kwiateczki i w ogóle to stwierdzam, że nie mam co kupić :unsure:

A za tunikami i chyba legginsami też się muszę obejrzeć, bo mam tylko jedne ciążowe, a w swoje to się już nie mieszczę. Jak chcecie zobaczyć mój brzuchol to na wrześniówkach 2011 jest :blush:



sliczny brzuchol :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100039 przez wielkaB
a dziewczyny a powiecie mi co myslicie o farbowaniu wlosow w ciazy bo slyszalm ze sie nie powino bo szkodzi diecku
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #100043 przez Dorciaition
Wielka B ja w poprzedniej ciąży farbowałam 2 razy. Rozjaśniam włosy i jak mam odrosty wyglądam tragicznie. Dzidzi to nie zaszkodziło. Synek był zdrowy, ale okręcił się pępowiną. Mąż mi zabrania teraz chodzić do fryca, ale ja w poniedziałek zapytam mojej gin, bo już sama nie wiem.

Mała bruszek cudaśny! :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100057 przez Dorciaition
Cały dzień dziś to słucham. Kurka, kiedy to było :) Byłam wielką fanką :lol:



Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100061 przez bewipo
Dorcia to za czasów mojej podstawówki był szał na kelly family :D

Podobno można farbować włosy, jak bym musiała to bym farbowała. Niby te farby bezpieczne są teraz.
Dorcia te ciążowe leginsy to takie z panelem masz?? Bo się zastanawiam czy takie coś kupować czy normalne. Mam tylko jedne leginsy, w których tylko po domu mogę chodzić, bo mi mama kupiła ROZMIAR XL!! a ja normalnie S ewentualnie M noszę. W pasie się sporo rozciągną, ale te wiszące nogawki, normalnie tragedia.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100062 przez @nulka
witam dziewczyny
w końcu wolne! :)
Lacrijka a to niespodzianka. Fajnie, ze się pokazałaś a ja parę minut wcześniej pisałam do Ciebie na SM :)
Co do mody to ja to dopiero jestem dinozaur. Ale ubieram się do pracy tylko na czarno bo uwielbiam ten kolor i nie wyobrażam sobie siebie w innym dresie :lol: . A tak wogóle to jestem trochę typ "romantic bardzo retro" :silly: więc łączki jak najbardziej dla mnie ale tylko w wersji malutkiej i kieckowej i w pastelach. Duże wzorska odpadają. Też mam problem z kupieniem czegokolwiek w sklepach, bo nic mi się nie podoba. A to co teraz robią w kwiatki to zawsze ma jakieś fałdki na ramionach i wyglądam w tym jak sfilcowany Batman. jestem niziutka i nie moge nosić takich udziwnień. :)
pogoda u mnie też okropna, wieje że łeb chce urwać, ale samopoczucie za to mam na MAX bo za 2 godziny jadę do Wrocławia przywieźć okiennice!!! :lol: :lol: :lol: czekałam na nie 3 lata i w końcu w tym roku mój domek będzie wyglądał tak jak sobie wymarzyłam....
Sory ze sie rozpisałam aż tak ale jestem silnie podniecona tym zakupem :silly: :silly:
Trzymam kciuki za staraczki - jak zwykle jeden dla Was jeden dla mnie :blink:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100073 przez nikusia1988
Już włoski zafarbowane, tipsy właśnie skończyłam robić i teraz stukam po klawiaturce :lol:
A jutro z samego ranka ruszamy w drogę :) Najpierw zahaczamy o Złoty Stok :lol:
I mam nadzieję że w ten weekend będą te dni (bo tak wychodzą) i inny klimat nam dobrze zrobi :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #100078 przez Dorciaition
Bewpio za mojej też. :) Wtedy to tylko bluzy Kelly Family się nosiło, no inne dziewczyny jeszcze BSB i Spice Girls, no i problemu nie było :silly: haha

Kochana legginsy prawie całą ciąże nosiłam, bo dla mnie są najwygodniejsze. Tak z panelem. Na allegro jest ich mnóstwo moda.allegro.pl/ciaza-i-macierzynstwo-legginsy-78018?order=t

Anulka no to cudownie, że jedziesz po te Twoje wymarzone okiennice. Super. :kiss:
Trzymam kciuki cały czas :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl