BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #98936 przez Majowka
no koniecznie!
czekamy na wersje "zajaczkowa" Twojej Dusi :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98952 przez mala_czarna
Cześć dziewczyny! Widzę, że tylko ja jestem rannym ptaszkiem :) (a raczej ostatnio sie zrobilam - aż sie sama dziwię). U mnie za oknem pochmurno. Gdzie sie podziało to piękne słoneczko? A jak u Was pogoda i samopoczucie?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98958 przez Asik
Witam się czwartkowo :) ojj ja już od 4:40 nie spię.mam ten problem że jak się przebudzę to ni huhu zasnąć nie umiem i potem sie męczę :) a jeszcze Szymek od razu zaczyna kopać i sie przeciągać więc tym bardziej :D i tak leże sobie i czytam książki i około 7 wywlekam się z łóżka żeby coś zjeść i na forum mykkk :) :)
Pogoda u nas masakraaa taka typowo barowa ;) a ja sobie rajd po urzędach zaplanowalam hmmm no cóż trza bedzie poczekac trochę i moze się pogoda zmieni :D

AAAA no i jakżebym mogła pominąć :D :D Mała_czarnagratulacje :D :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98964 przez mala_czarna
Asik dziekuje! Wyczekuje z niecierpliwoscia wtorku bo we wtorek ide do ginekologa. Wreszcie dowiem sie czegoś konkretnego :) To nie ciekawie, że nie mozesz spać rano, a chociaz nadganiasz w dzien dżemkami? Moj mąż idzie o 5:40 do pracy i sie wtedy całkowicie rozbudzam i nie śpie (choc wczesniej nie miałam problemu, spałam jak zabita). Dziś np obudziłam sie po 3 rano, po 4ej, no i wstałam przed 6, bo i tak juz spania nie było. I nie wiem czemu mi sie tak pokreciło, bo ja zawsze lubiłam spać do póżna,ale za to ok pólnocy szłam spać.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98977 przez ann-sunshine
Witajcie,

ja też ranny ptaszek bo do pracy na 7:00, a mam do niej kawałeczek. U Was barowa a u mnie prawie plażowa :laugh: tylko wieje.

Widzę, że niechcący wszystkie Was naciągnęłam na weselne wspomnienia :P ;) dziękuję za podzielenie się nimi

Mała Czarna trzymam kciuki za bijące serduszko na wizycie
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98981 przez Groszek
Mała Czarna gratulacje :)
Czy poza Tobą jeszcze ktoś zafasolkował?? bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99043 przez angellika1
Mała Czarna daj znać od razu jak wrócisz od gina :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99110 przez Dorciaition
A u mnie słoneczko :P więc koniec leniuchowania i na spacerek :silly:

Mała-czarna już nie mogę się doczekać wtorku, no i poniedziałku, bo ja idę do gina :lol:

Groszek faktycznie cieżko tu za nami nadążyć :) Ale w ostatnich dniach to chyba tylko mala_czarna. Czekamy na następne fasolki i testy.
Chętnie też obejrzymy fotki Waszych brzuszków i maluszków :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99191 przez MagdaM
Hej :)
Dziekuje ze kciuki. Relacja w odpowiednim watku :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99263 przez gosiak
Witam słoneczno-pochmurnie:)

Magda cieszę się że u Ciebie same dobre pocieszające wieści, i widzisz gupolku nie zamartwiaj sie tak teraz już tylko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: masz fotke z usg? jak tak to wrzuć tu albo na październik mi obojętne:)

Ja też barrrdzo lubię awatarek Majowki czasem złapię zawiasa i sie patrzę na tą roześmianą pszczółkę :)

w ogóle miałam sen hihi związany z forum.. że same znajome tu były moje koleżanki po awatarkach je poznałam no i się bałam że mnie rozpoznają i będą się śmiały że tak długo się już staram :angry: :angry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99282 przez Majowka
Hej Gosiak,

Ciesze sie, ze poprawiam humorki, hehehe
ty glupolku, jak tu sie mozna wysmiewywac ze staranek....!!! Nawet tak nie mysl!
Brzydki sen!
ja tez troszke zle sie poczulam jak mi moje przyjaciolki powiedzialy, ze im sie wydaje, ze od razu zajda... :) no coz! znamy siebie na tyle na ile nas sprawdzono
Zycze im jak najlepiej!
A same "staranka" to tez jakis etap w zyciu, ucza pokory...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99286 przez bewipo
Hehe, mi tez się kiedyś wydawało, że jeden sex i od razu ciąża murowana. Haha, dobre to było...
Zgadzam się Majówka, że staranka uczą pokory oraz docenienia tej upragnionej wytęsknionej fasolki :) Nawet jak się pomyśli "chyba nie dam rady do końca ciąży" bo mdłości, bo ból żołądka czy coś tam to zaraz kontra z drugiej strony "jak ja mogę tak myśleć, przeciez tak długo czekałam na tą fasolkę"
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99294 przez Dorciaition
Pięknie to ujęłaś Bewipo :) Racja!

Oj Gosiak aby wiecej nie było takich snów :S Pamiętaj, że sny zawsze interpretuje się odwrotnie :laugh:

Za chwilę Madzia powędruje do wątku żeby zobaczyć jak u Ciebie. Ale z tego co widzę to ok. Ciesze się bardzo :kiss:

U mnie już pada :( Za szybko się pochwaliłam słoneczkiem :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99298 przez MagdaM
Gosia dziekuje kochana :kiss: :kiss:
Postaram sie w pazdziernikowki wrzucic dzis wieczorem lub jutro :)
Dorcia rowniez dziekuje :kiss:

Laski te targi co bylyscie to mother & baby?? Bo w Krakowie sa 7-8 maja i nie wiem czy jechac czy nie ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99301 przez bewipo
Magda ja również się cieszę że wszystko ok. Oby jak najmniej zmartwień :)

Te targi co dziewczyny były to "Brzuszek i maluszek"
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl